Kebab bar koło biedronki - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Tobiasz_Wasermann
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 16:59

Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: Tobiasz_Wasermann »

Jestem bardzo zadowolony że w końcu w Siechnicach mozna zjeść prawdziwego tureckiego gyrosa.
Dania są przgotowane estetycznie, duże porcje, bardzo miła obsługa oraz przyjazne ceny . Ostatnio zamowilśmy zestaw na dowóz było szybko i bez dodatkowych opłat - Zdecydowanie polecam !
jest piekielnie dobre-tak jak w nazwie firmy nie czarują !
Tobias Wasermann :) :P

TROLL
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 17:20

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: TROLL »

Nareszcie powstal w Siechnicach Kebab Bar kolo Biedronki z prawdziwego zdarzenia!
Zawsze mila atmosfera, lokal na najwyzszym poziomie - czysto, bardzo ladnie i co najwazniejsze bardzo dobre jedzenie!!! Knysza z gyrosem i surowkami przepyszna! Salatka z gyrosem robiona od reki - mega swieze warzywa duza ilosc wysmienitego miesa i sosu! Wszystko swietnie wyglada i smakuje - Zdecydowanie polecam wszystkim Siechniczanom i nie tylko :D

ksci
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 20:25

Re: Kebab Bar siechnice polecam

Post autor: ksci »

:D Kebab " piekielnie dobre" ma rewelacyjne jedzonko. Wszystko jest świeże, duże porcje, frytosy domowe, kebab pierwsza klasa, surówki swieżonka. Polecam każdemu, a Ci co piszą inaczej to chyba konkurencja. Warto spróbować za nim zaczniecie oceniać. A tak na marginesie to nie ma tego typu restauracji w Siechnicach, bardzo czysto i rewelacyjny wystrój. Polecam ! Aha jeszcze jedno dowóz gratis! Rewelacja! Spróbuj! :D

aron
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 20:43

Re: Kebab Bar siechnice polecam

Post autor: aron »

Przyglądając się dyskusji pomiędzy zwolennikami i podejrzaną grupą po wezwaniem Pani ''karolinki ''
[] , mieszkam w Siechnicach i jeszcze nie byłem w Kebab barze ale widzę że zawiść ludzka nie zna granic ...dlatego też chętnie pójdę i spróbuje mega piekielnie ''skórowatego żarcia '' czekajcie na opinię :twisted:
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 maja 2011, 21:34 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

monaliza
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 14:58

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: monaliza »

MIalam okazje osobiscie byc w tym barze, wedlug mnie jedzenie jest naprawde smaczne, surówki przygotowywane na biezaco, nie kupowane w sklepie, sosy rowniez, dlatego tez mysle nie sa jednolite codziennie, za kazdym razem ich smak jest nieco rozny, co moim zdaniem jest jak najbardziej na plus, bo sie zwyczajnie nie nudzi.
Mysle ze warto tam isc nie tylko ze wzgledu na gyrosa, ale takze dlatego zeby sprobowac czegos wyjatkowego, bo jak slyszalam beda tam takze wprowadzane dania specjalne.Tak jak np.krewetki...
Dla ludzi ciekawych smakow bedzie to na pewno ciekawa propozycja.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

[] Pozatym, każdy z nas ma prawo do własnej opinia, ja taka wyraziłam, bo nie nawidzę skór.
Jeżeli jedzenie to tylko w patio, hollyfood, oregano, deja vu ! Petra i tak jest najlepsza ! Tylko Petra
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 maja 2011, 21:35 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: karolinka »

Tylko Petra

malica
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 11:56

Re: Kebab Bar Siechnice polecam:)

Post autor: malica »

Pani ''Karolinka'' po pierwsze proszę nie obrażać ludzi bo to w złym tonie, jak również jest Pani agresywna w stosunku do każdej osoby która ma tylko inna opinię niż Pani na temat Kebab- Baru Siechnice, ja osobiscie
zgłosiłam sprawę do administratora gdyż nie pozwoelę sobie aby ktoś wyzywał mnie od ''debili'' nie wspominając o ''gminazjaliście'' oraz '' fakt iż jestem osobą zalgowaną 10 dni po Pani - jestem małowiarygodna'' zresztą z punktu widzenia prawnego oraz regulaminu nie ma Pani prawa do takiego zachowania ''zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, OSZCZERCZYM, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „forum.siechnice.com,

Czesiuu
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 21:31

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: Czesiuu »

Ja osobiscie lubie gyrosa a nize ze bym jakos za nim szalał...
Już słyszałem naprawde dużo opini na temat tego gyrosa... Nie z forum a od przyjaciół i zanjomch...
Wydaje mi sie ze moze to zbyt pochopne ale chyba warto wprowadzic zmiany skoro jest taki nacisk na zle jedzonko by knajpa sie utrzymala....
Nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalem ze jest tam normalnie skoro z udek :D normalnie widac taka gesia skorke jak wlosy sie opala ze skory w gyrosie...
Kazdy prubuje zanlezc jakis sposob na zycie moim zdaniem ta knajpa jest dobra ale ceny sa kurde zenujace jak i ta skory! proponuje zrobic zmiany bo nie wiem czy to dlgo pociagnie...

m.galert
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 29 maja 2011, 14:17

Re: KEBAB BAR SIECHNICE POLECAM

Post autor: m.galert »

:lol: od kilku dni sledze forum,zaczyna sie robic glosno na temat [[]Karolinki]wiec,droga pani karolinko,ewidentnie widac,ze nie lubi pani kebab-baru,a nie jak pani pisze skór,tylko pytanie dlaczego...uwazam,zreszta nie tylko ja ,ze klienta zdobywa sie jakoscia podanego produktu,a nie oszczerstwami skierowanymi ku konkurecji :) slyszalem ze pracuja tam fajne dziewczyny,moze to pania boli pani karolinko :D .widze jeszcze ze karolinka ma tu swoja bande,ktora nazywam skórzaki,nie maja innego tematu jak skóry,ludzie zajmijcie sie swoimi zonami,mezami,dziecmi,jest wiele wazniejszych spraw,[].! Mieciu,Macku.wroclaw,Jimmy-Lodolamacz mam dla was propozycje ,jest taka placowka MOPS tam napewno dostaniecie wiecej adresow stolowek,nie przeplacajcie za obiady 7zl:lol: jeszcze dzisiaj ide do baru sprobowac tego slynnego jedzenia,chociaz znajomi chwala...jutro napisze jak bylo :) Wlascicielu tegoz baru,sa na takie [[]]odpowiednie kodeksy,ktore na szescie obowiazuja w naszym kraju.moj e-mail [email protected] wszystkich Marian Galert mieszkaniec gminy Siechnice
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 maja 2011, 21:37 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: nar.reg.

SPARTANIN
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 29 maja 2011, 15:57

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: SPARTANIN »

witam
wlasnie wrocilem z Kebab Baru kolo Biedronki
wczesniej przeczytalem rozne komentarze na temat tego lokalu i postanowilem sprawdzic ile w nich prawdy.
Kebab Bar bardzo mile mnie zaskoczyl. Jedzenie przepyszne, lokal wykonczony na najwyzszym poziomie, obsluga bardzo mila. Wszystko podane bardzo sprawnie a co do wielkosci porcji brak zastrzezen. Zamowilem zestaw gyros z frytkami i surowkami - porcja z trudem miescila sie nas talerzu. Polecam wszystkim ten Bar, sprobujcie - naprawde warto!

Czesiuu
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 21:31

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: Czesiuu »

Kazda pochwała na temat kebab bar z uzytkownikow to jest pierwszy post....
Czyz by właściciel sklepu zakłada konta by chwalić sklep.... Ja tam i tak nic nie zjem...

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

Ja czesiu tez nic już tam nie zjem, i pierwsze słyszę żeby za wyrażenie swojej opini (negatywnej) był na to kodeks karny , bu ha ha ha Tylko Petra

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: KEBAB BAR SIECHNICE POLECAM

Post autor: karolinka »

m.galert pisze::lol: od kilku dni sledze forum,zaczyna sie robic glosno na temat [] Karolinki wiec,droga pani Karolinko,ewidentnie widac,ze nie lubi pani kebab-baru,a nie jak pani pisze skór,tylko pytanie dlaczego...uwazam,zreszta nie tylko ja ,ze klienta zdobywa sie jakoscia podanego produktu,a nie oszczerstwami skierowanymi ku konkurecji :) slyszalem ze pracuja tam fajne dziewczyny,moze to pania boli pani karolinko :D .widze jeszcze ze karolinka ma tu swoja bande,ktora nazywam skórzaki,nie maja innego tematu jak skóry,ludzie zajmijcie sie swoimi zonami,mezami,dziecmi,jest wiele wazniejszych spraw,[]! Mieciu,Macku.wroclaw,Jimmy-Lodolamacz mam dla was propozycje ,jest taka placowka MOPS tam napewno dostaniecie wiecej adresow stolowek,nie przeplacajcie za obiady 7zl:lol: jeszcze dzisiaj ide do baru sprobowac tego slynnego jedzenia,chociaz znajomi chwala...jutro napisze jak bylo :) :) Wlascicielu tegoz baru,sa na takie [[]]odpowiednie kodeksy,ktore na szescie obowiazuja w naszym kraju.moj e-mail [email protected] wszystkich Marian Galert mieszkaniec gminy Siechnice

O nie! nazwał mnie "pan" - nawiedzoną Karolinką,idę z tym na policje i będę chciał odszkodowania, bo moja psychika została zachwiana ! bu ha ha

ODPOWIEDZ