Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Post autor: Pawel_paula »

Witam!
Chciałbym was zapytać czy ktoś byłby zainteresowany darmowym szkoleniem finansowym . Z racji posiadanego bogatego doświadczenia, chciałbym podzielić się z innymi. Tematyka w zależności od zapotrzebowania.

Szkolenie najlepiej zrealizować darmowe, dlatego tutaj ukłon do osób które mogły by pomóc z salą, rzutnikiem czy też sprzętem nagłośnieniowym w ramach wspólnego projektu. A może znajdzie się sponsor , który mógłby w ramach swojej reklamy firmy, marki pomóc w organizacji takiego szkolenia?.

Zastanawiałem się nad szkoła tutejszą o możliwość wynajęcia takiej sali. Wszystko przed nami, dlatego napiszcie w komentarzach co o tym sądzicie i jakich informacji chcielibyście się dowiedzieć,
np. o kredytach gotówkowych jak i gdzie wybierać by nie stracić, lokaty, ubezpieczenia, konta osobiste czy też firmowe, albo jak wyjść z długów czy oszczędzać. W końcu jakie macie problemy w obszarze finansów

Jaka jest Twoja opinia?

Pozdrawiam Paweł Stopka
pomagam na http://MyBankier.com

Myszka Miki
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 16:42

Re: Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Post autor: Myszka Miki »

Witam takie szkolenie jest ok.
Ja ze swojej strony mogłabym zaproponować jedną z dwóch sal w moim żłobku w Siechnicach ale tylko po godz. 17 i ewentualnie sobota.

Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 08:21

Re: Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Post autor: szczepan »

Witam

Pomysł bardzo dobry , myślę że szkolenie cieszyło by się sporym zainteresowaniem .
Morze udało by się wykorzystać praktycznie przekazaną wiedzę .

iza8406
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 19 lutego 2011, 11:25

Re: Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Post autor: iza8406 »

Witam
Ja ze swojej strony mogłabym zaproponować mały sponsoring .
W razie zainteresowania proszę o kontakt [email protected].

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: Darmowe szkolenie - Siechnice 2011

Post autor: Pawel_paula »

Witam, widzę że jest sens organizowania takiego szkolenia, może ktoś chciałby na takim szkoleniu się czegoś dowiedzieć? albo jakaś konkretna tematyka?. Do osób które chcą pomóc w organizacji napiszę info :).

Wstępnie proponowałbym szkolenia na wrzesień- końcówka miesiąca.

Można kontaktować się ze mną pod adresem : [email protected].

Pozdrawiam Paweł
mybankier.com

ODPOWIEDZ