Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
sylwia
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 15:58

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: sylwia »

Do listonosza to ja też nic niemam,jest bardzo miły :)

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: VICO »

sylwia pisze:Do listonosza to ja też nic niemam,jest bardzo miły :)
... pewnie jak mąż jest poza domem :) he he ...

sylwia
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 15:58

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: sylwia »

he,he... :lol:

Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: buniar02 »

ja miałem raz zatarg z listonoszem starszy facet na rowerku nie chciał mi wydać pieniążków ale w końcu wydał zajechałem mu drogę swoim bmw i musiał wydać ;d :)


trzymajcie się koledzy i koleżanki


ps. a z pocztą przydałoby się coś zrobić działa fatalnie ale mamy dhl i inne firmy kurierskie nie dawć im zarobić oni olewają nas my ich też ojejmy

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: cygan »

koczkodanek ;-) pisze:Wiesz księżniczko (Alzuto),masz racje tylko awantury i nic więcej!!!Krzyk i takie tam działają na nas bardzo motywująco-lata praktyki.Tak trzymaj,mamy później niezły ubaw :lol: .Na przyszłość nie myl awizacji listu z przetrzymywaniem , to drugie jest tylko na pisemną prośbę adresata.
Koczkodanku.nie przejmował bym się mową tych nowo nabytych Siechniczan.Oni są z innego miasta, gdzie była poczta i 12 domów a na przeciwko był sklep monopolowy i chcąc nie chcąc , idąć po śniadanie wstąpili na pocztę z zapytaniem o przekaz a i list dostali.Ja już przechodziłem ten temat z takimi nowymi mieszkańczmi mojego osiedla.Pozdrawiam pracownice naszej Siechnickiej Poczty Polskiej.

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: cygan »

sylwia pisze:Ja też mam ciągłe problemy z przesyłkami trzeba dzwonic,jeżdzic od św.katarzyny do Siechnic.Ostatnio nawet powiedziano mi żebym poszukała listonosza gdzieś na terenie Siechnic-kpina.Paczka przyszła długo po terminie a co do obsługi FATALNA -KOCHANE PANIE TO WY JESTEŚCIE DLA NAS
sylwia.Ja myślę, żebyś zmieniła pracę i zatrudniła się w Poczcie Polskiej i to nie koniecznie w Siechnicach.Po tygodniu zmienisz pracę na inną jak spotkasz się z takimi klientami jak Ty.Wszyscy mają pretensję do pracowników , a nie do samej Poczty Polskiej.Ja myślę, że powinnaś iść w Niedzielę do kościoła i pomodlić się za lepsze funkcjonowanie naszej poczty i większą cierpliwośc petentów oraz zdrowie pracowników naszej poczty. A co do listonosza to ja mam jego nr.tel-a daje go bez problemu- i w razie potrzeby dzwonię i odbieram od niego swoje przesyłki.
A jeśli chodzi o godziny pracy to dlaczego nikt nie robi po 15 w urzędach skarbowych, sądach, i wielu innych.Aby załatwiś jakąś sprawę trzeba się zwolnić z pracy.

Twierdze zdobywa się cierpliwością i sposobem , a nie siłą.

Pozdrawiam.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: rita »

nieprawda, nie wiem czy we wszystkich ale w urzędach jest w tygodniu 1 dzień kiedy można załatwić sprawy po poludniu

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: cygan »

rita pisze:nieprawda, nie wiem czy we wszystkich ale w urzędach jest w tygodniu 1 dzień kiedy można załatwić sprawy po poludniu

Miałem na myśli, że wszystkie instytucje wysyłają zaproszenia do godziny 15 i nikt się nie stresuje jak to zrobisz.

koczkodanek ;-)
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 19:34

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: koczkodanek ;-) »


ZMIANA OD 1 KWIETNIA 2011 ROKU

URZĄD POCZTOWY SIECHNICE
czynny w godzinach :

PONIEDZIAŁEK - 10:30-15:45
WTOREK - 10:30-15:45
ŚRODA - 13:50-19:00
CZWARTEK - 13:50-19:00
PIĄTEK - 13:50-19:00
SOBOTA - 9:15-15:15


cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: cygan »

No i się zacznie.

Alzuto
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2009, 19:33

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: Alzuto »

To może jeszcze ktoś poda aktualny numer telefonu na pocztę bo ten co jest na stronie to chyba nie działa w godzinach urzędowania poczty.

ODPOWIEDZ