myjnia samochodowa w siechicach

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: buniar02 »

witam chciałbym spytac o opinie czy uważacie ze przydałaby się myjnia samochodowa w Siechnicach??

będe wdzięczny za opinie

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: Pawel_paula »

Jasne.... jeśli masz kapitał to otwieraj najlepiej dogadaj się z biedronką lub centrum ogrodniczym - mimo iż w radwanicach jest( lub była-słaba reklama i słabo oznaczona) myjnia to sądzę że warto.Zbadaj sobie okoliczny rynek przez ankiety - bo na forum mało osób ci może odpowiedzieć- 1 lub 2 stanowiskowa ale + dodatkowe usługi bo na samym myciu to będzie ciężko wyjść na swoje....

Zacznij od wiosny bo w zimie bez jakiegoś konkretnego zadaszenia i ocieplenia to trochę mokra i zimny biznes- tzn sprzęt dobrej marki karcher to wodę ma podgrzewaną także bardziej chodzi o czynnik ludzki :).

Pozdrawiam Paweł

martucha0790
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2009, 20:03

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: martucha0790 »

Wydaje mi się że przydałaby się ale gdzieś w dobrym miejscu jak mój przedmówca pisał może koło ogrodnictwa lub może koło stacji paliw.
pozdrawiam

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: VICO »

Doskonały pomysł. Dobra lokalizacja (biedronka), dobry dojazd, ze 2 stanowiska i uważam, że pomysł się sprawdzi. Problem tutaj moze być z zainstalowaniem separatorów do wody odpływowej, i zbudowaniem odpływu kanalizacyjnego. Musiałbyś się dokładnie w tym temacie zorientować. Ale warto pomysleć !

martucha0790
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2009, 20:03

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: martucha0790 »

buniar02 pisze:witam chciałbym spytac o opinie czy uważacie ze przydałaby się myjnia samochodowa w Siechnicach??

będe wdzięczny za opinie
To jak z tą myjnią?

Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: buniar02 »

koledzy i koleżanki myśle poważnie nad tą myjnia wyrażajcie swoje opinie myśle ze myjnia miesciłaby się w okolicach wiaduktu w Siechnicach koło swiateł. w celu opłacalności inwestycji prosze o opinie

martucha0790
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2009, 20:03

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: martucha0790 »

Jak już wcześniej pisałam to dobra lokalizacja zawsze jest koło stacji paliw ale koło wiaduktu też nie tak źle. ;)
Z niecierpliwością czekam na myjnię i mam nadzieję, że wypali ;)
Obiecuję , że będę stałą klientką ;)
Pozdrawiam.

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: icodalej »

Pomysł dobry.
Bardzo dobrym pomysłem jest myjnia samoobsługowa. We Wrocławiu są chyba tylko 4 i zawsze są do nich kolejki.
Choćby ze względu na koszt. "Pobieżne" mycie (szczególnie ważne przy naszych błotnych drogach) można w nich zrobić za 5-7 zł, a za 10-15 to już "full wypas".

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: myjnia samochodowa w siechicach

Post autor: Pawel_paula »

Samoobsługowe to dobry pomysł ale koszt inwestycji takiej działalności zaczyna się od 200 tyś zł- Zbyt długi okres dla rentowności takiego biznesu u nas. Tutaj owszem 2 lub 3 stanowiska namiotowa + pomieszczenie żeby na głowę nie padało + sprzęt podstawowy to może w 25 tyś się zamknie człowiek.....


Odradzam koło mostu dla mnie to nietrafiona lokalizacja- kogo skusi żeby tam auto umyć? brak odpowiedniego zjazdu-trasa przelotowa więc nikt poza miejscowymi by tam nie zaglądał...a 75% mieszka we własnych domach więc sobie myją u siebie autka....

Jedynie obok biedronki albo obok centrum ogrodniczym- dodatkowo myjnia otwarta w weekend to ludzie zakupy zrobią i auto umyją- przejezdni co się zatrzymują na zakupy (widać ołowianie bywają u nas) też by w drodze lub z powrotem z wrocka auta myli...

ODPOWIEDZ