biedronka?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
karolinad4
Posty: 7
Rejestracja: środa, 17 grudnia 2008, 18:24

Re: biedronka?

Post autor: karolinad4 »

Moim zdaniem, dobrą dezycją było wybudowanie większego sklepu z artykułami spożywczymi i nie tylko, typu biedronka czy dino. tak naprawdę nie chodzi tutaj o nazwę sklepu , bo gdyby nawet było to tesco czy kaufland to opinie i tak były by takie same co do biedronki.
Oczywiście są zwolennicy i przeciwnicy takich sklepów - i to bardzo dobrze ....!!w każdym mieście są. I nie chodzi tutaj o to skąd się przeprowadziliśmy, ważne jest gdzie teraz mieszkamy i powinniśmy dążyć do tego , aby żyło nam się tutaj dobrze :)
A co do sklepików osiedlowych ..... na pewno te, które są dobrze zaopatrzone i w dobrym punkcie pozostaną.
A nie ukrywajmy, że w dobie kryzysu każdy z nas liczy się z wydanym groszem, a większe sklepy moga pozwolić sobie na obniżenie cen!
Każdy z nas ma wybór - wiec ..... każdy wybierze to co mu odpowiada

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: biedronka?

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Czy ktoś wie kiedy otwierają tego "życiodajnego owada"?? :mrgreen:

neoww
Posty: 15
Rejestracja: środa, 14 maja 2008, 15:34

Re: biedronka?

Post autor: neoww »

Ponoć 26.06.2009

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: biedronka?

Post autor: Przemek(EVO) »

jimmy_lodolamacz pisze:Czy ktoś wie kiedy otwierają tego "życiodajnego owada"?? :mrgreen:

Ja bym ten sklep nazwał od początku "STONKA", pasuje jak ulał :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=TkqT7fuJkvw

raczek21
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 12:56

Re: biedronka?

Post autor: raczek21 »

Ja uwazam pomysl otworzenia biedronki za beznadziejny..Moze i daja prace tam kilku ludziom..no przy kasie i jakims pania sprzatajacym ale taknaprawde jedna biedronka odbiera prace 10 sklepom rodzinnym to jest 10 rodzinom..Moze nawet wiecej..A najwiecvej zarabia ten bogacz co to ja otworzyl:) w wielu krajach duze sklepy zdominowaly te mniejsze..a przeciez przyzwyczajamy sie do swego ulubionego sklepu..ja lubie rozmawiac z moja ulubiona sprzedawczynia..jest przyjemna i w ogolle a w tej biedronce i dimo to [nar reg] na klientele maja kupic i wynocha.i na dodatek ta zryta biedronka ma tak tanio przez rozne przekrety :) np cukier maja tak tanio bo wpisuja go sobie w transport.. i tak samo z innymi produktami..osobiscie nie pojde do biedronki i nie dam zarobic temu milione4rowi ale porzadnym sklepiukarzom ktorzy codzien rano o 3 jezdza na plac ABY przywiesc swieze warzywa aby zarobic kilka groszy :/ a biedronka ma nieswieze i przeternminowane rzeczy moja kolezanka raz sie zatrula wiec ja dziekuje :)

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: biedronka?

Post autor: assasinsdark »

To nie idź.
Ja pójdę bo nie mam zamiaru przepłacać.
Prawie 6 zł różnicy na mleku dla dzieci...to chyba jest lekka przesada, a takie właśnie ceny windują sobie sprzedawcy w swoich rodzinnych sklepikach.
Masz wybór.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: biedronka?

Post autor: black_diablo »

Chciałbym zobaczyć tego właściciela, który o 3 rano jedzie po świeże warzywa. Ja wiem, każdy tylko narzeka, ze prowadzenie takiego sklepu to droga przez mękę i praca charytatywna, bo przecież wszystko i tak państwo mu zabiera. Ciekawe tylko skąd ma na 2 land rovery i całkiem przyzwoity dom. Skoro podobno właściciel "Biedronki" zarabia miliony i może stosować niskie ceny, to Wy powinniście na swoich sklepach zarabiać miliardy, mając takie marże. Odniosę się jeszcze do właściciela 3 sklepów, który pisał o prowadzeniu bizsnesu od 1992 roku i podobno się niczego nie dorobił - zrezygnuj z tego i zacznij normalnie pracować, bo kiepskim przedsiębiorcą jesteś, skoro Twoja firma nie zarabia na siebie.

mała_pszczółka
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 17:41

Re: biedronka?

Post autor: mała_pszczółka »

osiedlowy warzywniak jest dobrze zaopatrzony i warzywa są świeże.

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Re: biedronka?

Post autor: misiaczki »

Dobrze zaopatrzony? ceny ma kosmiczne i obsługa do bani.

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: biedronka?

Post autor: kingag »

Ja myślę, że obronią się te sklepiki, w których będzie można płacić kartą bo w Biedronce nie można- co jak dla mnie jest często utrudnieniem bo zazwyczaj nie noszę gotówki, a że z bankomatami w Siechnicach kiepsko to sklepy z możliwościa płacenia kartą na swoje wyjdą

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: biedronka?

Post autor: walgula »

Myślę, że w Biedronce też pojawi się bankomat. We Wrocławiu zaczynają stawiać Euronety w Biedronkach. Często jest tak, że jak jest nowa, to już ma, a w starych wstawiają przy okazji remontu.

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: biedronka?

Post autor: Pawel_paula »

Z tego co widziałem to w gospodarstwie pomidorowym :) likwidują bankomat BZWBK- szkoda bo było wygodnie :)... warto mieć kartę gdzie w każdym bankomacie wybiera się bez prowizji :)....pozdrawiam
Paweł
Mybankier.com

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: biedronka?

Post autor: Pawel_paula »

Ale wydaje mi się że Dino jednak jakościowo lepiej wypada na tle biedronki....


pozdrawiam Paweł z MyBankier.com
ostatnio czytałem :Od zera do Milionera- zobacz sam

dartus
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2009, 20:08

Re: biedronka?

Post autor: dartus »

Dobrze że powiększyli biedronkę w środku , bo przedtem była troche ciasna

ODPOWIEDZ