Dr Otręba-opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: monisien »

mikusia, współczuję. :(
I tobie i mamie.
Będę w takim razie bardziej czujna, skoro macie takie doświadczenia...

Ale jak on Cię zbadał, to położna nie sprawdzała tętna płodu, czy coś :?:
Mi za każdym razem badali...

mikusia
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 15 marca 2008, 16:35

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: mikusia »

To była pierwsza ciąża, tętno płodu było.... z tymże jak to mówiłam lekarzowi nad morzem z przykrością mnie poinformował że to nierealne, mogłobyć to szmery serca, lub zalapanie mojego tętna, jak i wiele innych narządów moich które oddawały bardzo podobne dzwięki, tym bardziej że miałam nadcisnienie przez cale kilka miesięcy ciąży to tętno mi skakało jak oszalałe (a zwłaszczxa podcZas każdego badania :() a wiem jak siostra chodziła do lekarza... chodziłam prawie za każdym razem z nią bo się bała, że może się znowuż coś wydażyć. Ale jak byłam z nią na kazdym badaniu u innego lekarza prowadził ją zupełnie inaczej... miala mnostwo badań za każdym razem potwierdzających samopoczucie maleństwa...

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: monisien »

A co za badania miała :?:
Może należałoby się poupominać o takie badania :?:

magdaz832
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 23:16
Lokalizacja: Siechnice - Wrocław
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: magdaz832 »

Witam!!!
Czytam sobie tutaj te opinie na temat pana doktora i musze chyba cos napisac z mojego dośwadczenia!!!
Szczerze mówiąc ja nie moge na tego człowieka nic złego powiedzieć , ani napisać - według mnie to złoty człowiek. Wiele opini na jego temat słyszałam, dużo negatywów fakt, ale...
ja trafiłam do niego w 4 miesiącu ciąży w sierniu tamtego roku, wcześniej byłam u dwóch innych lekarzy, ale nie wiem jakoś żaden nie wzbudzał mojego zaufania. A tutaj prosze - niespodzianka - mimo tylu złych opini, ja jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, i CHCEM TU I TERAZ PANU DR. OTRĘBIE BARDZO BARDZO PODZIĘKOWAĆ. Byłam w pierwszej ciąży, i teraz w lutym urodziłam synka. Ciążę dr. prowadził mi poprostu super, i tylko dzięki niemu mój synek nie urodził sięw 7 miesiącu, tylko prawidłowo tylko 10 dni przed terminem.
DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NAPRAWDE POLECAM TEGO DOKTORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WEDŁUG MNIE JEST NAPRAWDE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NADAL DO NIEGO CHODZE I NADAL BĘDĘ - MAM BADZIEJE, ŻE JESZCZE DŁUGO BĘDZIE W OŚRODKU, BO NASTĘPNĄ CIĄŻE TEŻ CHCIAŁABYM ŻEBY BYŁA PROWADZONA PRZEZ NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: Orion »

Pisanie dużymi literami w necie oznacza krzyk.
Poza tym, chyba Twój klawisz z wykrzyknikiem się zaciął, bo wstawiasz ich całą serię. Nie wystarczy jeden? :roll:

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: monisien »

Ja przestałam chodzić do dra Otręby, bo mnie wkurza czekanie...
Nie ma zapisów na godziny, więc zwykle idę i czekam w poczekalni minimum godzinę.
A zwykle to nawet 1,5-2 godziny.
W tyle czasu, to ja dojadę do centrum Wrocławia, zaliczę gina i jeszcze na zakupy skoczę...

Awatar użytkownika
Malazuzia
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 16:07

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: Malazuzia »

Monisien, ale od września umaiwamy się z doktorkiem na wyznaczoną godzinkę. I o dziwo, często są wolne miejsca w dniach jego przyjmowania.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: monisien »

A to zmienia postać rzeczy...
Ja ostatnio byłam jakoś na wakacje, a jak byłam w ciąży w 2007 to nawet go chciałam namawiać na to, ale mówił, że pacjentki tak nie chcą... Więc zrezygnowałam.
I co, teraz się faktycznie wchodzi na daną godzinę bez zbędnego czekania :?:

Awatar użytkownika
Malazuzia
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 16:07

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: Malazuzia »

Monisien na tyle co ja chodzę do lekarza to nigdy po tej zmianie na godziny nie czekałam. Gdy przychodziłam, doktorek był wolny, bo pacjentki w ganinecie już nie było.

Katka
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 18:32

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: Katka »

od września wprowadzony został system rejestracji na godziny

myszka
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:13

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: myszka »

Witam, ja osobiście polecam pana doktora jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Prowadził mi dwie ciąże z czego pierwsza była zagrożona i wiem że ją wogóle donosiłam dzięki panu doktorowi. Już w 5 tygodniu ciąży podjął pewne działania które spowodowały ,że nie poroniłam w poźniejszym okresie. Jako lekarz prowadzący ciąże raczej zawsze bardzo się przejmuje swoimi pacjentkami i ich ciążami. Zawsze spokojnie wszystko tłumaczy , bez pośpiechu. Owszem czekanie mnie dobijało wielokrotnie i rejestracja na godziny to super sprawa. Ale przy tym czekaniu nauczyłam się cierpliwości i już czekanie mnie nie denerwje:))) :D :D :D
Natomiast jeżeli chodzi o późniejsze leczenie to nie mam porównania, często lekarze nie robią potrzebnych badań podając tabletki hormonalne - jakiekolwiek czy antykoncepcyjne czy na menopauze.

cosana
Posty: 11
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 19:54

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: cosana »

hej :)
Jestem dość nowa na forum ale doświadczenie ciążowe u Dr Otręby także mam. W sumie dzięki mojej ciąży zaczęliśmy znajomość:) Przyznam szczerze, że pierwszy raz mam do czynienia z tak przyjaznym i otwartym ginekologiem. Mimo,że czasem krzyczał na mnie w ciąży bym nie "żarła" słodyczy i mocno mej wagi pilnował to współpraca z nim a także z położną Panią Iwonką wspominam cudnie. Fakt, że czasem Dr nawija jak opętany na tematy mocno wybiegające poza cel wizyty, ale to tylko sprawia, że czuję się u niego bardzo dobrze. Ciepły, miły człowiek... Synka już urodziłam w marcu, byłam u niego po porodzie i z taką samą troską jak w ciąży do mnie podszedł. Polecam szczerze :)

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: monisien »

A ja jestem aktualnie w drugiej ciąży i znów chodzę do Otręby. :)

Awatar użytkownika
dessert
Posty: 19
Rejestracja: środa, 19 marca 2008, 23:46

Re: Dr Otręba-opinie

Post autor: dessert »

monisien GRATULACJE:)

Odnośnie dr Otręby to we wrześniu 2009 urodziłam synka:) całą ciążę chodziłam do dr Otręby i muszę powiedzieć że jestem zadowolona:) Widzieć mnie chciał co 2 tygodnie (na początku wydawało mi się zbyt często ale później przywykłam choć czasem rejstrowałam się co 3 tygodnie:) w porę zauważył że dzidzi już się na świat spieszy, zapisał odp lek i urodziłam w 39 w niedługo po jego odstawieniu w 39 tygodniu ciąży. Badania (krew, mocz) zlecane co miesiąc. Chciałam zrobić toxoplazmozę - wspomniałam o tym więc dał skierowanie (chociaż to i tak pełnopłatne) i wytłumaczył o co chodzi z zagrożeniem pod tym kątem. Zawsze chętny żeby odpowiedzieć na pytania, trochę gaduła-fakt, ale zawsze z uśmiechem:) Troszkę odjechany na punkcie wagi w ciąży- ale w sumie miał rację;P ja przytyłam duuuużo ale teraz po 5 miesiącach jestem szczuplejsza niż przed ciążą:) Myślę że z kolejną ciążą z uśmiechem udam się do tego doktorka:)

ODPOWIEDZ