Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
gladston
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 26 września 2006, 15:03

Post autor: gladston »

blaszana emaliowana.......hmmm ......już nie mogę doczekać się pierwszej kąpieli

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Taaa a przy puszcazniu bąbelkowca waniennego bedziecie mogli sie poczuc jak w jacuzzi hehehe taka moja mała dygresja :twisted: bez urazy oczywiscie

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Biały montaż i moja akcja - kryptonim "Zielone Kasztan

Post autor: COOL »

Zgodnie z umową Alfa ma zwrócić nam kasę jeżeli zrezygnujemy z białego montażu. Faktycznie zastanawiam się kiedy oni wreszcie nam dadzą wykaz tych wspaniałych urządzeń, domyślam sie, że rewelacja to niebędzie.
A czy ktoś z Was wogole bierze coś z tego wyposażenia??
Z ciekawostek to napisze o ostatniej mojej akcji - kryptonim "Zielone Kasztany".
Mianowicie w poniedzialek odwiedzilem nasza budowę no i oczywiście dwa słowa z ochroniarzem o niczym, pooglądąłem mury i zakończyłem wizję lokalną. nastepnie podjechałem na Jarzębinową (wcześniejsza realizacja Alfaaktu) i będąc osobą bardzo upierdliwą 8) wszedłem do jednej klatki i spotkałem lokatora. Dowiedziałem się od niego:
"Mieszkania mieli oddać na początku roku a on odebrał dopiero teraz, jego kolega w sierpniu. Problem był ze ścianami które nie miały kątów prostych (nienormalne). Mówił, że każdy odbierał mieszkanie z kilkumiesięcznym poślizgiem"
Pocieszam się myślą, że nasze budynki buduje inny firma niż na Jarzębinowej.
Niech "kielnia" będzie z nimi :!:

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Witamy wszystkich. My również kupiliśmy mieszkanko w Siechnicach, w budynku nr 1 na 2 piętrze.
Nasz numer GG to 3727578 lub 9237230. Będziemy wdzięczni za ewentualne nowinki z placu budowy.

gladston
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 26 września 2006, 15:03

Post autor: gladston »

wczoraj rozmawiałem z Panią z biura na temat białego montażu- niebawem :wink: będą mieli całą listę sprzętów wraz z symbolami & każdy będzie mógł podjechać sobie do sklepu i dokonać autopsji sprzętow
co do jakości to ma to być średni standard - jak napisał ryniu5 "prawie jak koło
co do jarzębinowej to ciekawe rzeczy o budowie można znaleźć na forum tamtego osiedla (nie weryfikowałem tych news'ów, a narzekających na forum mieszkańców jest nie wielu)

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Łączenie Wc i Łazienek

Post autor: OLA&TOMEK »

Co do wypowiedzi użytkownika ryniu5 to potwierdzamy - akceptują zmiany polegające na łączeniu WC i łazienki w mieszkankach 3 pokojowych z aneksem. Bardzo nas to cieszy :lol: :D :)

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Nareszcie

Post autor: COOL »

Informuję, że po chwilowym przestoju na budowie budynku nr 1 prace ruszyły. Zaczynają budować 3 piętro.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
sąsiadka
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 20:11
Lokalizacja: z Wrocławia do Siechnic

Post autor: sąsiadka »

Witam wszystkich :!:
tak czytam to forum, niestety bardzo dużo informacji dajecie na temat pierwszego budynku (oczywiście z oczywistych przyczyn :wink: ), ale czy nie wiecie co z dugim budynkiem, bo ja niestety nie moge zaglądnąć na budowę.
Wielkie dzięki.

P.S. a macie może jakieś zdjątka??

anonick
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 2 października 2006, 10:19

Post autor: anonick »

W jakim stanie oddają mieszkania?
Jak z armaturą i scianami i podłogAMI?

czy to nie są przypadkiem tereny pozalewowe po powodzi?


Pozdr i czekam na odp
Ania

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

anonick pisze:W jakim stanie oddają mieszkania?
Jak z armaturą i scianami i podłogAMI?

czy to nie są przypadkiem tereny pozalewowe po powodzi?


Pozdr i czekam na odp
Ania
Myśle że ( już ) nie bedzie tak źle tym bardziej jak masz wyżej swoje mieszkanko na 3p jak ja :lol: :lol: :lol: :lol:

pozdrowienia dla sąsiadów z parteru

anonick
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 2 października 2006, 10:19

Post autor: anonick »

Z tego co wiem to ten rejon był najbardziej zalany nawet 3 pietro;-(
Mam zarezerwowane mieszkanie w 1 budynku na 2 piętrze i non stop się zasnatawiam...

A jak jest z dojazdem do wrocławia? w godzinach porannych 7-8?

Pozdr

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

anonick pisze:A jak jest z dojazdem do wrocławia? w godzinach porannych 7-8?
Zapraszam do informacji TUTAJ. Tamże linki do rozkładów jazdy Polbusu i DLA.

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Powódź

Post autor: OLA&TOMEK »

Co do powodzi to myślimy że nie ma się co bać. Wały które uległy zniszczeniu podczas powoodzi zostały odbudowane i wzmocnione.
Do anonick - jakby co to razem bedziemy się martwić i wynosić mebelki na dach, my też mamy "M" na II piętrze w budynku nr 1 :)
Jak nie powódź to zawsze może stać się coś innego: huragany, pożary. Nie ma co się martwić na zapas.
Pozdrawiamy

arenty
Posty: 25
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 12:59
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: arenty »

Witam

We Wrocławiu jest również bardzo duzo inwestycji budowlanych na terenach zalewowych. Z drugiej strony zawsze można mieszkanie ubezpieczyć..

Pozdrawam

A

ODPOWIEDZ