Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
ISIA&ROB
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ISIA&ROB »

Witamy
I dziękujemy Oli&Tomkowi za miłe przywitanie na forum :D

Widzę ze problem blach na balkonach nie daje nam wszystkim spokoju, ale pocieszam się tym co napisali Monika&Norbert, ze podobno barierki które były na tych pięknych wizualizacjach, leżą gdzieś poowijane w folię i mają szansę być zamontowane.
Aczkolwiek problem blach w dalszym ciągu nie znika mhh...
My mamy pomysł,aby je zerwać(niezidentyfikowane obiekty latające) i położyć kafelki pasujące do posadzki na wlasnym balkonie...

Narazie brak innych pomysłów- pozdrawiamy :wink:

Monika&Norbert
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 15:46

Post autor: Monika&Norbert »

Z tym drewnem to faktycznie nie najlepszy pomysł ,ale pomysł z kaflami bardzo nam sie podoba:)

Na parapety jeszcze sie nie zdecydowaliśmy,jak obejrzymy mieszkanko to nad tym pomyślimy:)


papap

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

A ja mam propozycje.,.
Na innym forum dotyczącym akurat osiedla Błękitnego zauważyłem użytkownika opisującego się imieniem i nazwiskiem i jest to prezes Polsystemu,., jak wiecie też budują niedaleko. Fajne to, bo facet udziela się na forum i odpowiada na pytania mieszkanców ów osiedla.,.
Miło by było jakby na tym forum zalogował się "Nasz" prezes i tak sobie z Nami pogawędził,.,było by to niezłe rozwiązanie, a myśle że My przyszli mieszkańcy zyskali byśmy więcej informacji i bylibyśmy na bieżąco.Więc jak Panie Jacku :D ? zawita Pan tutaj.,.

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: DeXteR »

Jak najbardziej jesteśmy za! Panie Jacku czekamy :D

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: marta-motyl »

Hej Dexter, czyli Asia i Krzyś
Skoro juz wiecie, ze mieszkacie w klatce B a nie w D to witajcie sasiedzi.
Niedlugo "wejdziemy Wam na glowe" bo mieszkamy nad Wami. :D :D :D

Powiedzcie jakie zrobiliscie zmiany w swoim M dotyczace scianek itp.?

A w ogole podaliscie juz jakies swoje GG?

Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: DeXteR »

Witajcie drodzy sąsiedzi znad naszych głów :D

My w naszym mieszkanku poprzestawialiśmy wszystko w łazience:
- wanna pod ścianą na przeciwko drzwi
- umywalka po lewej stronie przy wannie
- toaleta też po lewej za umywalką

Tej ścianki działowej w kuchni postanowiliśmy nie burzyć (dzięki Oli, buhahahhah :D:D:D). Ale na serio postanowiliśmy mieć osobno kuchnię i salon, tak, żeby nie trzeba było myć naczynia jak by mieli do nas wpaść np. sąsiedzi :wink:

A no i drzwi od małego pokoju przesunęliśmy tak, że są na przeciwko drzwi od łazienki.

No i zmieniliśmy trochę elektrykę, ot chociażby to, że w oryginalnym projekcie jest tak, że na jednym korku jest TYLKO domofon i 1 gniazdko (idiotyzm). Zatem połączyliśmy to z salonem, a mały pokój ma swój osobny korek (na komputer :)).

Ps. Po przejrzeniu poprzednich postów, doszukaliśmy się sąsiadki z dołu :) mado pozdrawiamy :) Sąsiedzi :D

Ps2. No tak, a gdzie reszta sąsiadów? Mieszkańcy klatki B budynku 2 łączcie się! :D

mado
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 20:41

Post autor: mado »

Cześć Wszystkim!
Dawno mnie tu nie było! Serdecznie pozdrawiam mieszkańców bloku nr 2! :D Szczególnie naszego pionu narożnego - marta-motyl i DeXteR!! :lol: Ciekawe kto będzie mieszkał w naszym pionie na pierwszym piętrze?

Widzę, że OLA narobiła strasznego zamieszania na forum!!!! Może lepiej niech każdy zajmuje się swoją budową, z tego co czytałam, to kupiła mieszkanie w Polsystemie.

A my cierpliwie czekajmy na odbiór pierwszych mieszkań w budynku nr 1. Nie ma co martwić się na zapas !!! Narazie wszystko jest OK i oby tak dalej!!

gość
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gość »

SZANOWNI KLIENCI,

W odpowiedzi na propozycję czynnego uczestnictwa w Waszym forum chcę poinformować, że każdy z Klientów firmy „ALFAAKT” może się ze mną skontaktować w Biurze Sprzedaży Mieszkań, gdzie zawsze uzyska wszelkie informacje – do czego szczerze namawiam.
Natomiast nie zamierzam uczestniczyć w dyskusji ze spiskowymi teoriami i bezpodstawnymi insynuacjami anonimowego „OLI",
ani innych ukrytych „doradców”.

Pozdrawiam wszystkich Klientów firmy ALFAAKT Sp. z o. o.

Jacek S.'

OLA
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:02

Post autor: OLA »

Właśnie miałam poprzeć jarecki który napisał:

"A ja mam propozycje.,.
Na innym forum dotyczącym akurat osiedla Błękitnego zauważyłem użytkownika opisującego się imieniem i nazwiskiem i jest to prezes Polsystemu,., jak wiecie też budują niedaleko. Fajne to, bo facet udziela się na forum i odpowiada na pytania mieszkanców ów osiedla.,.
Miło by było jakby na tym forum zalogował się "Nasz" prezes i tak sobie z Nami pogawędził,.,było by to niezłe rozwiązanie, a myśle że My przyszli mieszkańcy zyskali byśmy więcej informacji i bylibyśmy na bieżąco.Więc jak Panie Jacku Very Happy ? zawita Pan tutaj.,."

aż tu nagle taka wypowiedź.
Widocznie prezes Polsystemu Pan G.Rodakiewicz nie ma nic do ukrycia za drzwiami swojego biura.
Jeśli to tylko moja obecność Panie Jacku powstrzymuje Pana przed upublicznieniem swoich informacji ( mam nadzieje ze nie tak tajnych jak w WSI ) to obiecuje ze juz nigdy niczego nie napiszę na tym forum. Ku chwale forum i dobra wszystkich mieszkańców tego osiedla. Oby wyszło im to na dobre.

Skoro podjął się Pan sprzedazy mieszkań w NL to proszę sie teraz nie chować i nie udawać że nic sie nie stało. Tylko przed tym przestrzegałam mieszkanców tego osiedla. Jestem bardzo zadowolona z kontaktów z panem Rodakiewiczem na łamach naszego forum i niech się Pan nie broni przed taką formą - to naprawdę będzie bardzo miłe dla Pana klientów. Nie kazdy może raz w tygodniu jeździć i pytać o szczegóły postępu prac.

Awatar użytkownika
Grażka i Mariusz
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 26 stycznia 2007, 13:19
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Wrocław

Post autor: Grażka i Mariusz »

Witam! :)

Droga Olu myśle że już czas abyś opuściła te forum. 8) Starczy tego zmieszania i haosu wokół Twojej osoby!Dziękujemy za ostrzeżenia!i po martw się o swoją budowę i prezesa!Co ma wyjść to i tak wyjdzie.Narazie nie mamy podstaw do takich podejrzeń i oskarżeń.Każdy z nas ma skończone 18 lat i dużą łyżeczką już umie jeść! i chyba wie co robi!Ty nie chciaciałaś kupić tu mieszkania OK!nam się spodobało i kupiliśmy!na wszytkie pytania do tej pory dostajemy odpowiedzi!
A Prezes jak będzie chciał to pogada z nami na forum, a może też poprostu nie ma czasu? 8)

Pozdrawiam sąsiadów

Mateusz blok1
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:22
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Młodz sąsiedzi!!

Post autor: Mateusz blok1 »

Witam mam na imie Mateusz i jestem tu nowy. Piszcie na moje gg:3285409 jak sie nazywacie ile macie lat w ktorym bloku,bramie,mieszkaniu mieszkacie!! Poznamy sie wczesniej zanim sie wprowadzimy potem bedzie nam łatwiej!! :D :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: DeXteR »

OLU, obiecanki cacanki, ale miałaś już przestać tu pisać. Daj se siana dziewczyno! Już nie mogę patrzeć na te twoje wypociny...

Pozdrowienia dla pozdrawiających pozdrawiaczy :D

Ps. Marto z Motylkiem :D a Wy jakie zmiany wprowadziliście?

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

A JA MAM INNE PYTANI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SĄSIEDZI DAJCIE SOBIE SPOKUJ Z JAKĄŚ OLĄ :evil: :!: :evil: :!: :evil:

JA MAM PYTANIE A GDZIE ALFA A CHCE ZROBIC DLA NAS PARKINGI ?
BO PARKINGU PIĘTROWEGO TO NAM RACZEJ NIE POSTAWIĄ :lol:
A BĘDZIE WIELU TAKICH CO MAJĄ 2 LUB NAWET 3 AUTA. :wink: :?:

POZDRAWIAM MIESZKAŃCÓW ZWŁASZCZA TYCH KTÓRZY BEDĄ MIELI WIDOK NA ŁĄKI Z OSTATNIEGO PIĘTRA :lol:

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: DeXteR »

Domyślamy się, że ostatni budynek (ten na samym środku osiedla) to powinno być to, gdyż na planie, budynek ten wygląda jak klocek i ma wąskie przegródki. Powinniście mieć też to na planie przy umowie. Taki na przeciwko naszych bloków 1 i 2. Co o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ