Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
ŁoBuziak
Posty: 76
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 13:57
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: ŁoBuziak »

Adriano71 pisze:Siema Siema...

Mam pytanie beda tam jacys ludzie w wieku 16-20 lat
zeby od czasu do czasu zorbic jakas impreSsSSsSSs...albo cos podobnego:D
No pewnie ze jest duzo ludzi w Siechnicach w tym wieku :) Tylko nie wiem czy na tym nowym osiedlu :)

Co do imprez, to pewnie bedziesz jezdzil do Wroclawia.. :)

Renata
Posty: 18
Rejestracja: środa, 20 września 2006, 18:33
Kontakt:

Post autor: Renata »

Witam wszystkich,
Ryniu z nowymi blokami jest tak że za wyjątkiem naszych bloków (czyli 1 i 2) będzie jeszcze 5. Na dzień dzisiejszy jak to widziałam. Jeden długi (pozwolenie na budowę ma być prawdopodobnie w styczniu) będzie równolegle do Opolskiej, kolejne 2 na przeciw już budowanych. W miejscu gdzie miałam nadzieję miał być parking -czyli w środkowej części będą kolejne dwa. I tutaj faktycznie koncepcja sie zmienia cały czas. Jeszcze nie ma nic postanowionego. W wersji pierwotnej miał być podobno jeden dłuższy budynek (równoległy do naszych) z parkingiem podziemnym. Z jakich powodów nastapiły zmiany i będą dwa odrębne - nie mam pojęcia. Także z tego wychodzi, że tak całkiem kameralnie na osiedlu nie będzie. Mam nadzieję tylko że pomiedzy budynkami zachowają rozsądną odległość. Prznajmniej na tyle, zeby nie zagladać sobie do talerza :) Ale jak będzie to wzystko czas pokaże.
Pozdrawiam obecnych i przyszłych sąsiadów :D

Adriano71
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 17:22
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: Adriano71 »

Chodzilo mi od czasu do czasu na jakas domowke albo cos :D


NO to odrazu mi lepiej sie zorbilo jak jest duzo osob w takim wieku...

LOgiczne ze bede jezdzil do Wrocka...Tam mam szkole silownie i wszytko...
Napoczatku to jak mi mama powiedzial ze do siechnic chce sie przeprowadzic to mi sie odechcialo ale jak tak czytam i ogladam to juz sie nie moge doczekac... bo z tego co wiedze to jest zajebiscie :D

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ŁoBuziak
Posty: 76
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 13:57
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: ŁoBuziak »

Hmmm.. a ja mimo tego ze mieszkam tutaj to i tak wiecej czasu spedzam we Wroclawiu.. :D
Zeby Cie nie dolowac to nie jest tak zle :) ludzie spoko chociaz zdazaja sie wyjatki - ale tak jest wszedzie. Okolica jest swietna :) Mimo tego sie rozrastaja przybywa nowych mieszkancow takze bedzie jeszcze lepiej :)

Adriano71
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 17:22
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: Adriano71 »

Pozyjemy zobaczymy... Damy rade...Ja dopiero w siechnicach zagoszcze jak oddadza pierwszy blok ;D Narazie to Wrocław...

Pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
adalbertt
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 20:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adalbertt »

Witam sąsiadów:)
W związku z tym że aura "zimowa" jest dla nas w tym roku wyjątkowo łaskawa i budowa posuwa się błyskawicznie, czy ktoś może orientuje się jakie są spekulacje bądź aktualne plany odnośnie przekazania nam kluczy do mieszkań?
Pozdrawiam
Kasia

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: marta-motyl »

sąsiadka pisze:Cześć Marto,
widze, ze tak jak ja masz Maluszka (w końcu widzę, że będę miała z kim spotykac sie na specerku :D ). Też mamy mieszkanie na 3 piętrze, ale okna wychodzą na bydynek drugi, więc chyba nie ta sama klatka :(
Cześć Sąsiadko.
Ja wprawdzie glownie bede wynajmowac to mieszkanie, ale niewykluczone, ze na poczatku troche pomieszkam.
Milo bedzie sie spotkac na spacerku.
A ile ma Twoj Maluszek (lub Maluszka)?
Moja ma jutro 5 miesiecy. :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: marta-motyl »

mado pisze:Do marta-motyl i Renata

Drogie sąsiadki chyba będę mieszkała pod wami!! Moje narożne mieszkanko 42,7 m2 od południowo-wschodniej strony jest na parterze!!:)
Może znajdziemy na forum jeszcze kogoś z naszej klatki?


Serdecznie pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców naszego osiedla!!
Witaj Mado.
Z tego co rozmawialam z Renata, to ona jednak ma w innej klatce swoje mieszkanko. Szkoda, ale moze znajdziemy jeszcze kogos z pionu D.

A tak co do scianek dzialowych mieszkania to myslalas juz czy wprowadzic jakies zmiany czy zostajesz na tym co proponuja?
Pozdrowienia.

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

witam,
my również dołączyliśmy do mieszkanców budynku 2. Mamy mieszkanie na 3 piętrze na samym środku budynku( bo większych już akurat nie było :( ).
Troszkę żałujemy, że nie mamy mieszkanie w 1 budynku bo widząc postępy niedługo byśmy się wprowadzali, ale było tylko na 1 pietrze, a nie chceliśmy tak nisko ze względu na sąsiedztwo tak bliskie i tak ładnie pomalowanych budynków. Nie mniej jednak pogoda dopisuje i widziemy również postępy w Naszym. Oby tak dalej. Jeździmy co tydzień robić zdjęcia. Pozdrawiamy :D

tellico
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 14 września 2006, 15:52

Post autor: tellico »

No właśnie. Trochę niezaciekawie to wygląda pod względem nasłonecznienia. Od strony starego osiedla będzie ciągle cień, co widać już na przykładzie 1ego bud. Liczyłem, że od strony Oławy będzie chociaż trochę słońca, ale czytam tu, że mają postawić zaraz obok kolejne budynki. A widząc jakie są odległości od tego stojącego 4-piętrowca i jak galopują ceny gruntu, alfaakt na pewno zachowa tylko minimalne dopuszczalne odległości. I tak na parterze z obu stron będzie strefa wiecznego cienia... :roll:

Awatar użytkownika
sąsiadka
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 20:11
Lokalizacja: z Wrocławia do Siechnic

Post autor: sąsiadka »

marta-motyl pisze:
sąsiadka pisze:Cześć Marto,
widze, ze tak jak ja masz Maluszka (w końcu widzę, że będę miała z kim spotykac sie na specerku :D ). Też mamy mieszkanie na 3 piętrze, ale okna wychodzą na bydynek drugi, więc chyba nie ta sama klatka :(
Cześć Sąsiadko.
Ja wprawdzie glownie bede wynajmowac to mieszkanie, ale niewykluczone, ze na poczatku troche pomieszkam.
Milo bedzie sie spotkac na spacerku.
A ile ma Twoj Maluszek (lub Maluszka)?
Moja ma jutro 5 miesiecy. :D
Pozdrawiam
Witam,
Mam Chłopczyka, który ma 13 m-cy.
Ale zanim się wprowadzimy to Twoja Mała będzie juz biegać, to moga się razem pobawić.
Z tego co wynika zima ma być łagodna więc mam nadzieję, że szybciutko (w takim tempie jak blok 1) wybudują nasz :lol:
Pozdr
Kasia

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: marta-motyl »

No ja tak po cichu mysle,ze sie szybko uwina (oby). Szkoda, ze ja dlugo tam nie pomieszkam, bo jak widze, ze sami fajni ludzie beda tam mieszkac to az chcialoby sie zostac :cry:

Awatar użytkownika
sąsiadka
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 20:11
Lokalizacja: z Wrocławia do Siechnic

Post autor: sąsiadka »

Witam,
ważne Marto, że nawet na troche pomieszkasz i Nas poznasz :D
Ostatnio Mężowi udało sie zajrzeć na budowę i porozmawiać z pracownikami, powiedzieli mu że do końca grudnia powinni uwinąć się z I piętrem, a reszta zależy od zimy :-(
Czy na forum są może osoby, które zakupiły mieszkania 45,62 m2 i które były już może na spotkaniu z Panią z Alfa, może mają jakieś koncepcje niż to co jest (bo ja nie mam bladego pojęcia, chciałam zrobic aneks w pokoju z balkonem a tam gdzie kuchnia sypialnię, ale cóż brak komina ze względu na przepisy o wentylacji mi nie umozliwiło) a fakt faktem mieszkanko jest takie, ze mało można w nim zmienić, ale może ktoś wpadł na jakiś pomysł, ma inne rozwiązania, niestety 3 pok. mieszkania były juz zajęte gdy kupowaliśmy, a mamy małe dziecko więc pokoik dla niego musi być i probujemy wyłuskać miejsce na sypialnię :wink: ?

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

Hej, kolejnych kilka fotek dla tych (ale nie tylko;) ktorzy nie moga na biezaco obserwowac jak rosnie nasze osiedle (z niedzieli 10.12.2006):
http://picasaweb.google.com/kubamolski/Siechnice

pzdr,
kuba i marta

ODPOWIEDZ