Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

ma ktos aktualne fotki? ;)
albo chociazby informacje jak ida prace?

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

Witam Wszystkich. Byłem dziś na budowie i zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w części mieszkań drzwi balkonowe są z pełną szybą, bez przegródek. Poczułem się zdyskryminowany i zamierzam tę sprawę poruszyć u developera, poniewaz nikt nie zadzwonił do mnie i nie poinformował mnie, że takie drzwi będą u kogoś montowane. Mam kilka najnowszych zdjęć. Mogę wysłać na maila. Piszcie [email protected] lub GG 9458580. Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów. Paweł.

kasia357
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 08:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasia357 »

Witam,
Sprawę drzwi balkonowych poruszałam już u developera, rozmawiałam z Panem Prezesem który sprawę przedstawił mi tak, że oni nic nie wiedzą aby drzwi balkonowe były w dwóch wersjach to wykonawca sam wstawił drzwi bez przegrody ale napewno będą one wymieniane na drzwi z przegrodą i wszyscy będą mieli jednakowe drzwi.
Pozdrawiam,
Kasia

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Storna alfaaktu cos nie dziala :/

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

andropow-> odpowiem jak typowy informatyk, u mnie dziala;), a czemu mowisz, ze nie dziala? pozdr

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

hehe
teraz to tez mi działa :P
na działała - nie mogłem na nią wejsc, pingow wtedy do ich strony nie sprawdzilem wiec nic wiecej nie powiem ;)

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Cześć Wam,

Byliśmy dzisiaj w Siechnicach. Zrobiliśmy parę zdjęć, padał deszcz i niektóre zdjęcia są trochę niewyraźne. Najważniejsze że widać już wiechę


Obrazek

Oto link do pozostałych zdjęć.

http://misiaczki.fotosik.pl/albumy/327944.html

Pozdrawiamy
Asia i Krzyś :D :D :D :D

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Dzięki serdeczne za zdjęcia :)

Ktoś wie coś na temat "promocji" w alfaakcie i po ile teraz chodzą mieszkania?
Podobno jeszcze mieszkania w naszym 3 budynku są na sprzedarz.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

hejka, pytalem sie jakies 3 tyg. temu o mieszkania w 4 bud. to najwieksze ok 64m2 kosztuje 323 a to 55,5m2 285. pozdrawiam

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

Zdrowych i Wesołych świąt oraz radości w Nowym Roku życze wszystkim przyszłym sąsiadom :) Niechaj nasze mieszkanka szybko sie budują :D pozdrawiam ARTUR I ANIA klatka nr 3 :lol:

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Post autor: magda »

Ja również przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego a w szczególnosci abyśmy mieli dużo cierpliwosci w nadchodzącym Nowym Roku. Napewno będzie nam ona potrzebna. Gorąco pozdrawiam przyszłych sąsiadów.

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Witamy!
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia pełnych spokoju i rodzinnego ciepła. A w nadchodzącym Nowym Roku pomyślnych dni. Łagodnej zimy i aby szybko nam oddali mieszkania.Życzą Asia i Krzyś :D :D

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Melduje się sąsiad z klatki nr 4.

Post autor: szymona »

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów!

Dla zainteresowanych małe sprawozdanie z dzisiejszego spaceru w okolicach budowy.
Niestety, "niedostępność terenu" uniemożliwiła zrobienia lepszych i bardziej szczegółowych fotek (przynajmniej tym razem) :wink:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! :D

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Witamy sąsiada z naszej klatki. :D
Dziękujemy za zdjęcia. Widać, że przez ten niecały miesiąc prace posunęły się do przodu. Tylko cieszyć się i trzymać kciuki aby dalej była taka łagodna zima. :D
Życzymy Wszystkim Sąsiadom Szczęśliwego Nowego Roku, samych pomyślnych dni i uśmiechu na codzień. A za rok hucznego Sylwestra w nowym mieszkaniu.

Pozdrawiamy
Asia i Krzyś

ODPOWIEDZ