Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam:)
To spotkanie to bardzo fajny pomysl moze juz ma ktos jakis termin albo pomysl na miejsce??Ja mysalem tak powiedzmy na spokojnie w lipcu jakiegos slonecznego wekendu??

A pozatym mam prosbe ma ktos moze jakies nowe zdjecia z budowy??Bo ostanio nie mam czasu odwiedzic budowy (zapracowany:()

Acha przypominam:D o kolejnej transzy dla co niektorych:)!!!

moj adres to [email protected]

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

:D Witamy wszytkich. Z Jareckim i Rosnącym będziemy sąsiadami w jednej klatce. :D Też jestesmy po aranżacji. :D Powiększylismy łazienkę i zrobiliśmy aneks kuchenny. :D Czekamy na info o jakimś spotkaniu integracyjnym. :D Pozdrawiamy Agnieszka i Paweł. :D

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam:)

Ponownie, mam pyanko czy jest ktos moze z 2 klatki (parteru), wkoncu fajnie byloby poznac przyszlych sasiadow.

Pozdrawiam i czekam na jakis kontakt

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

:D rowniez pozdrawiam sasiadow z klatki 3 mysle ze bedziemy wymieniac sie pomysłami mam pytanie wstawiac dzrzwi do aneksu czy nie pozdrawiam artur i ania mysle ze trza sie bedzie w lipcu na piwko umuwic z reszta sasiadow tez trzeba znac ludzi z kim sie mieszka zwazywszy ze wszyscy sa młodzi :shock: wiec integracja powinna przebiec bez zarzutow :lol:

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam :D

Byłem dziś na budowie juz parter prawie skonczony: )

"TRZEBA PRZYZNAć PANIE, żE ROBOTA IDZIE .....OJ IDZIE Z GAZEM IDZIE"

Mam kilka nowych zdjec.

Jak cos to wysle

P.S. Druga klatka zglaszac sie nie zpac!!!! :)

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Cześć Wam :D

Ramzes czy mógłbyś zamieścić te nowe zdjęcia np. na fotosiku i dać linka na forum?
Co do spotkania integracyjnego może 06 lipca w piątek wieczorkiem?
Mamy pytanie: Chcielibyśmy powiększyć łazienkę kosztem przedpokoju w mieszkaniu 51m. Cz ktoś robił taką zmianę, jak to się załatwia - czy samemu trzeba jechać do biura, czy oni sami wzywają?
Klatka 4 - nie spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy Wszystkich. :D :D
A i K

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

WItam:)

Mam prosbe jesli ktos chce zdjecia z budowy to podajcie maila allbo napsizcie na moj [email protected] to podlesle bedzie szybciej :D

A jesli chodzi o lazinek w 51 m2 my posiadamy takie mieszkanie i powiekszylismy lazienke, na wysokosci dzrwi przesunelismy o to co wystawalo do korytarza.


Zostalo zaakceptowane: d Do nas Panie dzwonily ale mozecie zadzownic i zapytac napewno nie zaszkodzi :)

Pozdrawiamy

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

hej! no my jesteśmy z klatki nr 2:) i faktycznie dawno nas tu nie było! mamy takie pytanie czy ktoś z was rezygnował np. z drzwi i całego wyposażenia łazienki???i jeżeli możecie podac ok ile pieniążków zwracają? czy jest sens z tego rezygnować? Pozdrawiamy:)

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

byłem w sobote na budowie widac ze robota idzie pełna para juz parter skonczony zabieraja sie za 1 pietro i niedługo za moje 2 :D jak tam arazacje u sasiadow juz skonczone :lol:

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Witajcie:) dawno mnie nie było ale gorący okres w pracy i nawet nie miałem czasu i pamięci by zajrzeć na forum,.,. Fajnie że za sąsiadów będziemy mieć rosnącego i black diablo miło:) co do integracji to chętnie ale cieżko będzie w najbliższym czasie jedyny termin to najbliższa sobota tak na 18.00 np? bo później to trudna sprawa.,.
Odnosząc się do Waszych wypoweidzi po
1.aranżacje robi się w siedzibie Alfy Pani na Autocadzie nanosi zmiany jakie chcecie, z rozmowy z kolegami z forum mniemam że macie podobne zmiany jak ja w mieszkaniu 51m2 czyli:większa łazienka kosztem przedpokoju, aneks w dużym pokoju przez co zyskujemy dodatkowy pokój np.dla dziecka, koszt 300 zł tak jak napisał kolega wyżej
2.sprawa aneksu i drzwi jak pisze rosnący- moja wersja to żadnych drzwi trzeba szukać przestrzeni a wstawienie drzwi zabierze troche miejsca jeśli martwisz się o zapachy i inne takie unoszące się z kuchni ,,wyziewki" to proponuje zainwestować w dobry okap lub wyciąg np. firmy Franke, ale niestety lub stety nie zwalnia to zobowiązku dbania o większy niż w zamkniętej kuchni porządek:)
3.andropow - wiem te trzy problemy o których piszesz są ciągle aktualne w budynku 1 i 2 zobaczymy może po doświaczeniach w trójce będzie poprawa i będzie lepiej z całym współczuciem dla mieszkanców 1nki i 2jki gdzie takie niedociągnięcia są, ale jak zmiany w Twoim M zdecydowałeś się na jakieś? a może na te które zaproponowałem
Tymczasem pozdrawiam integracja jak nie w czerwcu to w lipcu się uda terminy widze że są :) trzymajcie sie

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

Witojcie;) Po trudach zwiaząnych z załatwianiem kredytu, w końcu się udało przelać 1 transzę;) Pani w Alfa potwierdziła wpłynięcie kasiory;) Teraz trzeba się zastanowić nad zmianami w mieszkanku. Mam zatem pyanie, kto z szanownych przyszłych sąsiadów ma mieszkanko 57,3 mkw i będzie robił jakieś przeróbki. Bardzo proszę o kontakt, bo co kilka głów to nie jedna;) Pozdr.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

witam, ma ktoś może aktualne zdjęcia z budowy, podobno juz Ip jest robione, pozdr wszystkich przyszlych sasiadow, w szczegolnosci z kl 9:)

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Post autor: magda »

Niestety zdjęć nie posiadam, ale mogę potwierdzić, że z dwóch stron idzie w górę pierwsze piętro. Aż miło popatrzeć. :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
M&M
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2007, 17:47
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Witamy

Post autor: M&M »

Witamy!
Jesteśmy lokatorami z mieszkania 46m2 na drugim piętrze z 7 klatki. Chcielibyśmy się zapytać osób o podobnym metrażu mieszkania o jakieś proponowane rozwiązania rozmieszczenia ścianek w mieszkaniu. Chcemy oddzielić kuchnię od pokoju?Jakieś pomysły? Chętnie się podzielimy naszymi rozwiązaniami. :lol:

ODPOWIEDZ