Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Budynek nr 3

Post autor: kingag »

Zaskoczenie będzie miłe jeśli ten system wglądu w finanse będzie działał. Puki co to w mojej klatce na "gazetce" nie ma nawet numeru telefonu do Zarządcy.

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Budynek nr 3

Post autor: assasinsdark »

Ja rozumiem pasjonatów gry w kulki...ale do jasnej Anielki!!! o 21 i to w domu?
Uprzejmie proszę o sąsiada z klatki nr 7 , o rzucanie kulkami o przyzwoitszej porze.
Dziekuję.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

słyszałem to samo u siebie w mieszkaniu:) na górze mieszkają dzieci no i tak to jest czasami

agataimichalk
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 14:36

Re: Budynek nr 3

Post autor: agataimichalk »

Bardzo proszę sąsiadów z klatki nr 5 o nie wiercenie dziur w ścianach w godzinach wieczornych ,jest to niezmiernie uciążliwe, zwłaszcza dla kogoś kto akurat w tym czasie kładzie dzieci spać !
Ja rozumiem , że cisza nocna jest dopiero po 22 ale , proszę tylko o zwykłą uprzejmość ludzką , sąsiedzką , czy to tak wiele???
Z góry dziękuję

Awatar użytkownika
Miles
Posty: 59
Rejestracja: środa, 16 września 2009, 14:36

Re: Budynek nr 3

Post autor: Miles »

Oprócz ciszy nocnej obowiązuje też reguła, by prace ciężkie wykonywać między godz 8-20!

marcelino
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:23

Re: Budynek nr 3

Post autor: marcelino »

Bardzo proszę właścicielkę bordowego Peugeota o parkowanie (na nieutwardzonej części parkingu) tak aby umożliwić swobodny wyjazd dla samochodów zaparkowanych po drugiej stronie. Sam często parkuję w tym miejscu i zawsze staram się wjechać maksymalnie głęboko, żeby nie utrudniać innym wyjazdu.

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Budynek nr 3

Post autor: assasinsdark »

Jeśli już temat parkowania, to ja proszę o nieparkowanie na drodze obok śmietników.
W tym momencie wyminięcie się dwóch samochodów jest niemożliwe - trzeba wycofywać.
...to chyba nie jest miejsce z wyznaczonym miejscem do parkowania...no chyba że o czymś nie wiem...a może tamtędy to trzeba przefruwać?!

Awatar użytkownika
krysztal
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 21:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: krysztal »

Zgadzam się z przedmówcą, nie widziałem tam żadnych czerwonych linii wyznaczających miejsce do parkowania.
A propos czerwonych linii to pan z czerwonego Audii parkujący przy klatkach 7 i 9 ma ciągłe problemy z prawidłowym parkowaniem. Może jakaś powtórka z placu by się przydała...?

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Pawel_paula »

w tym waszym budynku normalnie jak w ALTERNATYWY 4..... masakra......wszystko wszystkim przeszkadza........

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: Mech@nikos »

Pawel_paula pisze:w tym waszym budynku normalnie jak w ALTERNATYWY 4..... masakra......wszystko wszystkim przeszkadza........
Nie wszystko , tylko jest tu pare osób którym ciężko jest sie dostosować do kilku prostych zasad ....
drogi sasiedzie:
1. masz remont - nie wierć po 21.00, każdy w domu chce mieć spokój,
2. patrz jak parkujesz - nie blokuj wyjazdu, nie zastawiaj innych,
3. wyprowadzasz swojego pupila - posprzątaj po nim,
4. twoje dziecko ma plac zabaw- 23.00 to nie jest czas na zabawę w ganianego,
5. "schodzisz" po schodach- klatka to nie bieżnia nie musisz po niej (w)zbiegać,
6. oglądasz film na swoim nowym kinie domowym- ja też oglądam a mimo to mnie nie slyszysz,
7. masz śmieci do wyrzucenia - nie wystawiaj ich na klatkę, po pierwsze śmierdzi, po drugie nie muszę wiedzieć co jadłeś,
8. widzisz mnie- przywitaj się , to nic nie kosztuje a przynajmniej wiesz z kim mieszkasz i kogo możesz opie....ć ,jak nie przestrzega pkt 1-7
pozdrawiam

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

świetne, normalnie 8 przykazań :D
i do tego wszystkiego staram się stosować a jakże :)
a z innej strony, mamy zime czy nasz zarządca nie jest czasami obowiązany do odśnieżania chodników?
pewnie się o tym przekonamy całkiem niedługo, o posypaniu piaskiem (tam gdzie jest ślizgawa) to nie wspomne,
pisze tak proforma bo śniegu mało jeszcze ale jak go przybędzie to co wtedy?

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: Mech@nikos »

jarecki pisze:świetne, normalnie 8 przykazań :D
i do tego wszystkiego staram się stosować a jakże :)
a zebyś wiedział że się stosuję, widocznie wytknąłem Twoje, jak ty to nazwaleś "przykazania".
Zastosuj się do nich a będzie nam się żyło lepiej..... chyba że czegoś nie zrozumniełeś ... bo jak zawsze zabłysnąłeś swoim komnentarzem.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

ale nie wiem o co Ci kolego chodzi teraz?
przecież podpisałem się obiema rękoma pod tym co napisałeś
jeśli sądziłeś że ironizuję to się pomyliłeś, napisałem wyraźnie że staram się dostosować do tych "przykazań" które napisałeś i jak na razie nie mam z tym problemów
a Ty jak masz gorszy dzień albo nie rozumiesz co napisałem to zapytaj proszę
odnosząc się do punktu
1 remont skończyłem w tamtym roku w październiku, więc nie wierce w ogóle
2 z parkowaniem nie mam problemu i nie utrudniam tego innym
3 mam psa, wyprowadzam go na spacery i korzystam z czarodziejskich czarnych worków bo po to są
4 nie mam dzieci ale rozumiem, sąsiedzi z góry mają
5 po schodach jak sama nazwa wskazuje schodze nie biegam, nigdzie mi sie nie spieszy
6 telewizor oglądam ale głuchy nie jestem by pogłaśniać aby w klatce obok słyszano
7 śmieci jeśli już to wieczorem stawiam na balkonie by rano wstajac do pracy je wynieść, proste
8 sasiadów nie znam ale cześć czy dzień dobry nie jest ponad moje możliwości
pozdrawiam

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Dzisiaj mnie idiota z Media Markt rozwalił. Dostarczał coś i oczywiście podjechał pod samą bramę po trawniku. Może bym jakoś to olał ale przejechał po Tujce bezmózg. Jak mu zwróciłem uwagę to się jeszcze rzucał. Nic tylko w czapkę lać. Ręce opadają... :(

ODPOWIEDZ