Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Piszesz że
black_diablo pisze:Jest godzina 22.15,
a Twój post jest dodany
black_diablo pisze:przez black_diablo » środa, 13 maja 2009, 21:18
dziwne??...........................nie żebym podważał prawdomówność tylko coś ostatnio jest nie tak z tym czasem.Albo go za mało albo za dużo...chyba że zapomniałem przestawić zegarek. kiedy się przestawia zegarki?? :lol: Ja też potwierdzam, że nie mam kłopotów z parkowaniem. Ale zauważyłem, że ludzie mimo iż mają miejsce to i tak pakują tam gdzie nie powinni np: na chodniku czy między blokami(ostatnio widziałem jak babka zaparkowała na chodniku pod drugim blokiem, obok skrzynek, mimo iż miała mnóstwo wyznaczonych miejsc parkingowych wolnych).Proponuję jednak zostawić takie miejsca dla tych którzy wracają do domu najpóźniej. Będzie nas to mniej kuło w oczy :D

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

hejka, powiedzcie mi drodzy sasiedzi co jest grane? dlaczego niektorzy w xxi wieku nie potrafia korzystac ze smietnika i z uporem maniaka zostawiaja swoje nieczystoscu przed wejsciem??? we worek poszedlem wyrzucic smieci, patrze przed smietnikiem stoja jakies scinki czarnych desek, kawalek blatu itp. troche sie wkurzylem, ale mysle sobie, ze moze ktos klucza zapomnial, i wrzucilem razem ze swoimi odpadkami i te. wczoraj wracam z pracy, patrze znowu scinki z czarnych desek leza przed smietnikiem. od razu cisnienie mi sie podnioslo. nie wiem czy ktos to robi z lenistwa, czy notorycznie zapomina klucza??? ale nie podoba mie sie to.
druga sprawa, znacznie przyjemniejsza, to dzis rano kaloryferki byly cieple:) a jak tam u was?
pozdrawiam

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: Budynek nr 3

Post autor: Patriot »

Jiimy to coś z czasem na forum jest nie tak ;) możesz sam sprawdzić po napisaniu nowego posta o której faktycznie został dodany, ale tu może moderacja się wypowie dlaczego tak jest?

czasame czas jest ok a po pewnym czasie jest godzine do tyłu... nie wiem z czym to się wiąże

ja mam tak na poście B-D:

Kod: Zaznacz cały

Re: Budynek nr 3

Postprzez black_diablo » środa, 13 maja 2009, 22:18
TORMENTOR a Ty dalej z tym parkingiem. Daj sobie spokój, bo to już nawet nie śmieszy. Właśnie przed chwilą wróciłem do domu. Jest godzina 22.15, bez problemów znalazłem miejsce na parkingu. Ja nie widzę problemu, dla chcącego nic trudnego.
ja przed zalogowaniem mam że napisałem posta:
przez Patriot » czwartek, 14 maja 2009, 07:55
a po zalogowaniu:
przez Patriot » czwartek, 14 maja 2009, 08:55

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: kudeł »

OT: moderatorem co prawda nie jestem... ale zamieszanie z godzinami zwiazane jest ze zlym ustawieniem strefy czasowej (piszacego i/lub czytajacego):
"Panel Zarządzania Kontem->Ustawienia forum->Strefa czasowa/Czas letni/DST"
pzdr
kuba

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Z tymi śmietnikami to coś jest... czasami zdarza się komuś zostawić śmiecie przed wejściem, ale widziałem i chleb w reklamówkach który czeka nie wiadomo na co... będzie wisiał do zimy :D ,może trzeba by zorganizować jakiś duży karmnik gdzie można ów chleb wyrzucić, ptaków u nas mnóstwo, widziałem że taki chleb jest skladowany na trawniku za 2 budynkiem pod starym sasiądującym blokiem, mój pies czasami się tam zapędzi i coś targa w zębach. Co sprytni próbują trafiać przez górne szczeble wrzucić worek ze śmieciami do kosza o ile jest otwarty no i czasami zdarza się nie trafić...

Napomkne jeszcze iż worki na psie kupy świetnie się sprawdzają, pozwoliłem sobie troche nabrać do domu i jak wychodze z psem na spacer to mam przy sobie w razie czego, przyznam szczerze że z nieużytków nienależaych do dewelopera nie sprzątam i szczerze daje sobie takie przyzwolenie że tam pies może, nawróćcie mnie jeśli się myle :? , przydałoby się tylko więcej takich pojemników na osiedlu mam nadzieje że właściciele psów korzystają z nich regularnie spacerując z pieskiem po osiedlu...
Zupełnie zapomniałem, chciałem serdecznie podziękować osobie która kosiła trawe, chłopak wykonał super robote włącznie z zebraniem skoszonej trawy do worów, tylko nadal nie wiem czy to był mieszkaniec czy ktoś z zewnątrz :?:
jeśli mieszkaniec to troche mi głupio bo zaoferowałem pomoc z której nic nie wyszło i ktoś sam charował, choc przyznam że bardzo sprawnie poszło, a zapach skoszonej trawy unosił się do wieczora coś pięknego :)

Grzesiu
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 11:53
Lokalizacja: Wroclaw/Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: Grzesiu »

Witajcie sąsiedzi..
faktycznie jest coś w tych odpadkach podrzucanych przez "niewiadomo kogo" pod śmietniki lub próby przerzucania przez ogrodzenie pełnych worków, które kończą się ..sami zresztą wiemy jak..może kolejny apel o zachowanie porządku? :D..teraz jeszcze da się wytrzymać, ale gdy przyjdą upały i pojawią się stada much..brrr. APEL -zostawiajmy po sobie porządek, wrzucajmy odpady do kontenerów i je zamykajmy..bezdomne koty potrafią się dobrać do każdego worka :lol: Jeśli chodzi o chleb, to radziłbym dokarmiać ptaki z dala od naszych okien, balkonów i parapetów- vide- kamienice we Wrocku..albo przekazywać do zaprzyjaźnionego posiadacza koni :D ..
Acha..trawę kosił chłopak wynajęty przez dewelopera..chciałem pożyczyć od niego kosiarkę, odpowiedział, że ma zlecenie na koszenie trawników na Grabskiego :D ..

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Re: Budynek nr 3

Post autor: Ramzes »

Witam.

Radzę sprawdzić czy nie macie gości w szybach wentylacyjnych chodzi o gołębie , ponieważ zabezpieczenie to siatka z plastiku którą gołębie bez trudu przełamały i siedzą nam w kominach.

Ciekaw jestem jak będzie pachnieć nam w mieszkaniach jak coś wpadnie.

Widać to jako taką ciemną szparę na siatce.

I czasami można dojrzeć jak wchodzi i wychodzi jakiś ptak.


Pozdrawiam

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: Mech@nikos »

Drodzy sąsiedzi ,
apel do rodziców :!: , nie zostawiajcie bez opieki swoich dzieci na niedokończonym placu zabaw przed klatką nr 2 (Grabskiego 5), o wypadek na tym placu nie trudno. Coś się stanie i wtedy będziecie szukać winy u wszystkich innych tylko nie u siebie.
Po zatym zabawa często przeradza sie w bieganie po klatkach schodowych, a wieszanie się pociech, na drzwiach wejściowych i "wiartołapach" to standart.
pozdrawiam

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Taki apel nic nie pomoże jak sądze poza tym iż część dzieciaków nie jest od nas z osiedla jak zauważyłem...a poza tym ten plac nie jest gotów do użytku ale rodzicom tych dzieci to nie przeszkadza...
Dla mnie fenomenem jest york wyprowadzany przez Panią w wieku średnim (czasami towarzyszy Jej Pan), przez cały spacer szczeka, idzie i szczeka, wracam z pracy siadam do obiadu a tu ten pies, zawsze o tej samej porze, krew czlowieka zalewa... najlepsze że tej Pani to nie przeszkadza, myślałem że to właściciel rządzi psem ale tu jest odwrotnie...
Apel do tej Pani: prosze zmienić trase spacerów jeśli nie potrafi albo nie chce Pani "przeszkolić" psa by się zamknął,
trasa w kierunku ronda jest idealna...

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

hehe, dobre

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

może i śmieszne, ale uciążliwe niestety

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Może to nie jest prawdziwy pies. Widziałem takie na baterie co chodzą i ciągle szczekają :D

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

sony wypuscil kiedys takiego cyber-pieska, co wyglada jak prawdziwy;)

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

aibo sie to nazywalo, ale fakt, faktem nie zazdrosze takich atrakcji

ODPOWIEDZ