Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Witajcie

mam zapytanie... jak widze powoli kończą się remonty mieszkań w klatce nr 7 (starej klatki nr 3) więc mam nadzieje iż główne drzwi do owej klatki będą się zatrzaskiwać tak jak powinny poprzez zamontowanie wkładki która sprawi że drzwi będą działać poprawnie, na razie nie spełniają swojej funkcji ale rozumiem że jest tak pozostawione na czas remontów

pozdrawiam

Magda&Michał
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2008, 08:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Magda&Michał »

Witajcie,
w ubiegłym tygodniu zadzwoniła Pani z AA i umówiła nas na odbiór 1 października. WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!! :D
Co do wykończenia klatek schodowych to wg mnie jest dramat.
Ściany są brudne, posadzki częściowo bez fug, w umowie mam zapis że posadzki są wykonane z lastryko lub gresu a wg mnie jest najtańsza zwykła płytka. Ogólnie się nie znam na tych sprawach ale w sklepach gres inaczej wyglądał. Proszę Was o info na ten temat. Mam nadzieję że jestem w błędzie.
Wjazd na osiedle rzeczywiście przypomina wjazd na budowę. Również uważam że deweloper powinien to zrobić jak należy.
Mam pytanie, w przedpokojach są takie metalowe skrzynki, w projekcie jej nie miałem, co w nich jest??
Co do drzwi wejściowych to również mam nadzieję że będą zatrzaskowe.

I jeszcze jedna sprawa, piwnice.
Z tego co sąsiedzi z I i II bloku pisali to mieli już przypadki włamań do swoich piwnic.
Może znajdziemy jakiś sposób aby takie historie wyeliminować, np: solidne drzwi wejściowe.

Pozdrawiam
M.

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

co do tej metalowej skrzynki - "rozdzielnia ciepla" czy jak to sie zwie, tam mozesz centralnie zakrecic pojedyncze kaloryfery.

U mnie okazało sie, że skrzynka stoi przy scianie, a powinna byc w scianie, pokuja sobie panowie, bo nie mam zamiaru sie o nia potykac.

Odnośnie gresu-nie zwróciłem na to uwagi :/


Magda&Michał - w protokole odbioru zapiszcie uwagi odnośnie klatki schodowej, inaczej nikt na to nie zwróci uwagi, ja niestety odbiór będe miał w następnym tygodniu

Magda&Michał
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2008, 08:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Magda&Michał »

Witam,
u nas niestety skrzynka też stoi przy ścianie. Wygląda na to ze panowie u mnie tez będą mieli robótkę. :x
Zaś obsówa. MASAKRA!!!!!!!!!
Sądziłem że w tych tajemniczych skrzynkach są liczniki na wodę. Czyżby ryczałt????????
Na klatkę schodową zwrócę uwagę. Uważam że skoro coś jest nowe to ma wyglądać jak nowe.

Pozdrawiam
M.

warad
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 30 września 2008, 19:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: warad »

Witam,
kupiłam mieszkanie w budynku nr 3, które z przyczyn osobistych jestem zmuszona odsprzedać. Może któryś z Waszych znajomych chciałby kupić 3 pokojowe mieszkanko na ostatnim piętrze 57m?
Pozdrawiam

Trombale
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 17 maja 2008, 16:15
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Trombale »

czy w umowach do budynku nr 3 były określone materiały z których był budowany budynek? z tego co widzę, 4 zaczynają od wylewanych ścian betonowych piwnic....

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

halo sąsiedzi

Niedługo wraz z żoną się wprowadzamy i jestem ciekaw kto z Was już mieszka w mojej klatce :)
A wiem że mieszkańców przybywa warto by było się poznać i zorganizować jakieś spotkanie o ile macie ochote:)
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 marca 2010, 22:30 przez jarecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: Budynek nr 3

Post autor: Patriot »

Hej,

My z żoną niedawno się wprowadziliśmy do 7.

pozdr.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: rosnacy »

POZDRAWIAM sąsiadów z klatki 3 ja ciągle remontuje, ale już prawie kończę. Mój nr to 9 ciekawy jestem kto gdzie mieszka.JAK zakończę prace remontowe to z chęcią spotkam się z żoną na integracji. Ostatnio byłem u kumpla na osiedlu Osobowickim. Było ognisko,jeden z sąsiadów grał na gitarze :lol: ,były kiełbaski i piwko :D ,ale teraz jest trochę za zimno wiec pozostaje jakaś knajpka we Wrocławiu. Jak skończymy remonty to trzeba zorganizować spotkanie.

Magda&Michał
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2008, 08:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Magda&Michał »

Witajcie,
my rozpoczynamy remont od jutra. Mam nadzieje że w z początkiem grudnia będziemy już mogli swobodnie mieszkać w swoim M. :D

Pozdrawiamy

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Pewnie się mijamy na klatce a nawet nie wiemy kto kim jest, można się tylko domyślać :D
Kolege rosnącego który mieszka nademną słysze jak remontuje sobie mieszkanko :D
jak popołudniem czy wieczorem wpadamy do mieszkania :D

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: Mech@nikos »

Cześć , nie wiem czy wy również dostaliście podwójną fakturę za miesiąc październik ??
Najpierw otrzymałem fakturkę za czynsz a 5 dni później za ogrzewanie .... na fakturze jest ten sam nr ...., tylko data inna ... Jesli nie mieszkam w naszym mieszkaniu to dlaczego ściągają ze mnie cały czynsz.

Grzesiu
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 11:53
Lokalizacja: Wroclaw/Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: Grzesiu »

Witajcie drodzy sąsiedzi... my też już kończymy swoje M :D ...jeszcze tylko trochę i myślę, że niedługo się wprowadzimy..nasze mieszkanko jest w 9 (dawna 4)...bardzo chętnie poznamy swoich sąsiadów, których czasami spotykamy na klatce schodowej lub w okolicy budynku. Pozdrawiamy serdecznie :)

Małgosia i Grześ

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

Witam sąsiedzi. Czy u Was grzejniki też tak samo słabo grzeją jak u nas, a do tego ciągle się zapowietrzają :? ??? Dostalismy od Alfa-Akt FV za ogrzewanie, jednakże w tym przypadku zastanawiamy się, jaki jest sens jej płatności, jeżeli ogrzewanie działa jak działa. Zbliża się zima, nie wiadomo jaka będzie w tym roku, więc chcielibyśmy, aby ogrzewanie było sprawne. Przed ostatnimi manipulacjami działało nawet ok, ale to co jest teraz, to nawet 10% mocy nie przypomina. Pozdrawiamy i prosimy o info, jak jest u Was.
Agnieszka i Paweł

ODPOWIEDZ