Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Witamy!

Przybyły dwa kolejne zdjęcia z budowy naszego budynku na stronie alfaaktu. Chyba zakączyli już pracę przy fundamentach. Może naprawdę wyrobią z pierwszą częścią budynku do lutego?

Fajnie by było... :) :) :D

Pozdrawiamy
Asia i Krzyś

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Wspaniale!! My też mamy kredyt, na czwartek przelewamy transze. Niestety (albo raczej stety) przyznam racje osobom które nie były zadowolone z Millenium ten bank jest zupełnie beznadziejny i nie traktuje klientów poważnie. Kredyt mamy w BPH na Dzielnej, pozdrawiamy osoby które podpisały tam kredyt. Pani Agnieszka wszystkim się zajęła i kredyt dostaliśmy w 2 dni:)!

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam:)
Ja jutro przelewam część I transzy:)

Powiem szczerze ze jestem zadowolony z PKO BP:)

Tylko najpirew trzeba było przelać do Alfaaktu wkład własny pózniej dopiero bank przelewa róznice do I transzy!!!

Pozdrawiam wszystkich mieszkanców (przyszłych) bloku nr 3 i trzymam kciuki za tych co walcza jeszcze z bankami!!!

DACIE RADĘ!!!

P.S. Może pózniej jakies spotkanko integracyjne:)

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

:D Witamy. Jarecki, widzę, że w tym samym miejscu braliśmy i znamy tego samego doradcę. Bardzo miła dziewczyna. 2 dni i po bólu. Transza przelana. Gorąco polecamy jeszcze raz. Piwnice już pną się w górę. Pozdrawiamy, do zobaczenia w Siechnicach. :D

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Witamy! my też czekamy na przelanie 1 transzy,podobno ma to nastąpić dzisiaj, ale uwaga wzieliśmy kredyt w millenium :P więc zobaczymy jak to będzie :D z milenium tez jest tak jak w banku PKO czyli oddział oddziałowi nierówny :roll: no cóż trzeba być dobrej myśli:) pozdrawiamy!
p.s. a co do spotkania integracyjnego, to fajny pomysł :D

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Witamy.

My z Millenium jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa to zależy od oddziału :D Jesteśmy za spotkaniem integracyjnym jak najbardziej :D :D Ja to dzisiaj w Gawinie urządzałam w myślach mieszkanie emocje wzięły górę :D :) Cieszymy się, że coraz więcej naszych sąsiadów załatwiło kredyt. Pozdrawiamy naszych sąsiadów.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Gratulujemy tym którzy wzieli kredyt w Millenium, warunki kredytu mają dogodne, ale sprawa obsługi i oczekiwania na decyzje to jakaś kpina wniosek złożyliśmy 21 marca i do tej pory kredytu nie ma. Ich procedury i sposób załatwiania spraw mają wiele do życzenia. Dlatego w trybie szybkim zdecydowaliśmy się na BPH z jednej strony błyskawiczna obsługa i szybkie procedury ale z drugiej strony oferta ciut gorsza niż w millenium. Ale pożyjemy zobaczymy

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Jarecki masz rację, jeśli chodzi o czas oczekiwania na kredyt w millenium my też swoje wyczekaliśmy, nasz doradca powiedział , że to wynikało z tego, że jest bardzo dużo wniosków o kredyt i mieli problem z wyceną nieruchomości - brakowało pracowników i takie tam różne....no ale w końcu się udało, a obsługa bardzo miła i życzliwa:)ale jak już wcześniej wspomnieliśmy wszystko zależy od oddziału:)
p.s. tylko wkurzające są te ich zabezpieczenia przy obsłudze konta!!!! :evil: Pozdrawiamy!

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Odnosnie cen
Juz
4800zł/m2 widac ceny poszybowały strasznie
Jutro ide na rozmowe, moze podpisanie umowy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

ale te ceny ida w gore było 4 a juz 4800 o rany a co to bedzie za rok chyba ze 6 tys we wrocławiu juz metr 8200 a za rok to ze 12000 masakra szkoda ze zarobki nie ida tak szybko jak ceny mieszkan :shock:

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

4800zł za metr? :shock: masakra

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

Witam wszystkich forumowiczow. Jestem tu nowy i tak, jak wszyscy zainteresowany mieszkaniem w Siechnicach. Niestety nie mam dobrych wiadomosci odnośnie ceny metra, która obecnie wynosi 4960;(

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Własnie wracam z Alfaaktu, potwierdzam to co mówi walgula

Az zacząłem sie zastanawiac czy jest sens kupowac to mieszkanie.
Acha nie ma juz mieszkan 46m, mniejszych tez nie ma, zostaly 3 mieszkania 51m(56m i wiekszych jest wiecej).

Właśnie będe skanował wzór umowy jak by komuś sie przydało ;)

Ma ktos jakas alternatywe do siechnic gdy mieszkanie 46m2 kosztuje 232tys, a 51m 253 tys.

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Post autor: magda »

Jestem zszokowana ceną metra2 w Siechnicach. Widzę, że opłaciło się wcześniej kupić mieszkanie. Obowy faktycznie są bo w przeciwieństwie do wzrostu ceny mieszkania nasze zarobki prawie stoją w miejscu (jak w ciągu roku dostanie się jedną podwyżkę to trzeba się z tego cieszyć).
Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów

ODPOWIEDZ