Czy kupować mieszkanie w Siechnicach?

Dyskusje mieszkańców osiedla

Re: Czy kupować mieszkanie w Siechnicach?

Postautor: JarzębiNowy » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 09:05

Tak się spieracie z założycielką tego wątku (i słusznie, bo znam Jagodno, ale wolę Siechnice, do których świadomie przeprowadziłem się z Wrocławia), ale nikt nie zwrócił uwagi, że wątek ten wygląda tak, jakby założył go deweloper z Jagodna, aby zareklamować swoje i ściągnąć tam ludzi. Jest jeszcze druga możliwość - założycielka tematu kupiła mieszkanie na Jagodnie, ale teraz chce je sprzedać, więc reklamuje Jagodno. :)

Pozdrawiam mieszkańców miasta Siechnice i całej gminy.
Awatar użytkownika
JarzębiNowy

Postautor: mausus » czwartek, 13 listopada 2014, 22:15

Marta...lepiej powiedz jakie chodniki macie w tym Jagodnie i jak dotrzeć na przystanek autobusowy:) u nas w Siecjnicy w centrum wszedzie sa chodniki :)

pozdrawiam
mausus

Postautor: kiara30 » czwartek, 18 czerwca 2015, 06:39

zależy, czy się chce tam mieszkać, bo później może być trudno sprzedać ;-)
kiara30

Postautor: rita » sobota, 18 lipca 2015, 22:16

Zwłaszcza że coraz częściej śmierdzi wieczorami, masakra, nie da się spać przy otwartym oknie. I do wyboru w takie upały jest: czy spać w zaduchu czy w smrodzie :/ nie wiem, chyba od oczyszczalni tak jedzie :/
rita

Postautor: katarzynah1987 » niedziela, 19 lipca 2015, 13:36

Ale ewidentnie nie wszędzie, bo nas jeszcze "nie doleciało". Generalnie, we Wrocławiu smród spalin, przynajmniej w centrum czy śródmieściu (pewnie na obrzeżach mniej), więc wszędzie może być zawsze coś nie tak. My kupiliśmy tu mieszkanie, bo nie ukrywam we Wrocławiu ceny nas ścięły z nóg. Ale nie żałujemy, aczkolwiek mammy nadzieję, że kieeeedyś z mieszkania przeniesiemy się do małego domku i wtedy chętnie zostalibyśmy w Siechnicach lub okolicy. :)
Awatar użytkownika
katarzynah1987

Postautor: siechniczka » poniedziałek, 20 lipca 2015, 06:29

siechniczka

Postautor: express » poniedziałek, 20 lipca 2015, 21:35

czy warto? nie wiem w tym roku poważnie daje się smród z oczyszczalni - ponoć ta przy strefie miała być likwidowana a rozbudowywana ta między radwanicami a siechncami, woda - tragedia a można byłoby podłączyć się pod wodociągi Wrocka ale to chyba niemożliwe z powodu spółki miejskiej od wodociągów pewnie stanowiska i jest gdzie upchnąć dług a poza tym chyba wzrósł podatek fortum od pół wodonośnych, elektrociepłownia - często wypuszcza nadmiar pary w środku nocy budząc całą miejscowość, na plus duża baza usługowa, tereny zielone/trasy rowerowe, dobrze uzbrojony teren, tereny / obiekty sportowe, rozbudowywane drogi, tworzony rynek - z otoczenia a minus dałbym budynek stacji kolejowej w opłakanym stanie (pewnie lepszym byłaby wiata zamiast niego), ludzie - tubylcy" w zdecydowanej większości świetni m
express

Postautor: EKG » poniedziałek, 27 lipca 2015, 18:13

a gdzie dokładnie jest ta smrodząca oczyszczalnia? :>
EKG

Postautor: mirek_41 » środa, 2 grudnia 2015, 11:23

Ja mam rodziców w Siechnicach i powiem szczerze, że kocham tu być, ale nie wyobrażam sobie mieszkać tu na stałe. Teraz kupiłem mieszkanie we centrum Wrocka. Ofert na jest od grona, ale i tak było ciężko znaleźć coś dobrego. Co wami kieruje, że chcecie tu zostać, tak z ciekawości pytam?
mirek_41

Postautor: express » środa, 2 grudnia 2015, 18:49

bliskość Wrocka w szczególności wschodniej części gdzie pracuję od przeszło 20 lat (WOW), bliskość terenów zielonych a jednocześnie podstawowa oferta usługowa w miejscu zamieszkania (fryzjer, dentysta, sklepy, mech. sam., etc), brak tłumów i mega korków, mieszkaliśmy we wrocku ale to dobre gdy się ma 20-30 kilka lat
express

Postautor: rita » niedziela, 3 kwietnia 2016, 20:11

Ja żałuję,że wybrałam Siechnice. Dojazdy do Wrocławia są kiepskie, zwłaszcza dla rowerzystów, no bo dla kierowcow to wiadomo :/, autobusy przepełnione, jeszcze ten smród wieczorem, znowu się zaczął :/ odradzam
rita

Postautor: Sumire » wtorek, 13 grudnia 2016, 14:04

Moim zdaniem lepiej opłaca się kupić mieszkanie we Wrocławiu. Nie tak dawno przeczytałam taki artykuł: http://kochamczytac.pl/nowe-mieszkania- ... weloperow/ i sama zastanawiam się nad wyborem jakiegoś przyjaznego rodzinie osiedla. Liczy się dla mnie komfort i to, by było blisko do centrum.
Sumire

Postautor: galbeto » sobota, 30 września 2017, 09:05

według mnie to się nie opłaca
galbeto

Postautor: boddekk » piątek, 27 października 2017, 16:13

Dzień dobry, nie warto kupować kota w worku i nie da się ukryć, że sprzedający mieszkania sporo oszukują. Piękny blok okazuje się zrujnowany, a okazyjne lokum posiada dożywocie dla babci. To nic nowego, dlatego ja korzystam z homescanner.pl To fajny, nowy serwis, w którym możesz zamówić raport o nieruchomości. Pracownicy robią zdjęcia mieszkania, całej okolicy, dokładnie opisują odległość do infrastruktury, komunikacji miejskiej i wszystko, co może Cię interesować. Rozmawiają nawet z sąsiadami. Dla mnie dowiedzieli się, że mieszkanie ma dług w spółdzielni.
boddekk

Poprzednia

Wróć do Osiedle Zielony Pagórek