budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

Dante pisze:może od razu napisz z jakiej firmy jesteś? ile trzeba zapłacić za metr? :lol:
O nasz najlepszy Handlowiec firmy Alfaakt.

Wow cóż za niesamowity postęp firmy zewnetrznej - tydzień czasu i pare belek zrobionych.
Dla Twoje informacji powtórze jeszcze raz:
Na budowie prawie nic się nie dzieje! nie ma ekip tynkarskich, nie ma ekipy budowlanej - a oni chyba robią biedronke :roll:

Acha, jeśli dach jest zrobiony to czemu w czwartek po deszczu zastałem taki oto widok:
Obrazek
Chyba nie trzeba dopisywać, gdzie był drugi koniec...

Acha podobno "teraz jesteśmy na etapie kładzenia instalacji" - dzisiaj zobacze i napisze ;)

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

andropow pisze:
Dante pisze:może od razu napisz z jakiej firmy jesteś? ile trzeba zapłacić za metr? :lol:
O nasz najlepszy Handlowiec firmy Alfaakt.


o nasz ulubiony forumowy błazen się odezwał :D

sam nie wiem czy awansowałem, czy mnie zdegradowałeś, byłem "wysłannikiem dewelopera", teraz jestem "Handlowcem", niedługo pewnie jeszcze kimś innym będę, może inspektorem nadzoru albo kierownikiem budowy? :D
andropow pisze:Wow cóż za niesamowity postęp firmy zewnetrznej - tydzień czasu i pare belek zrobionych.
No to jak jest z budową? stanęła? prawie nic się nie dzieje? czy może wszystko idzie swoim tempem?
polecam lekture innego wątku na forum: http://www.siechnice.com.pl/forum/forum/viewtopic.php?f=16&t=644 ciekawe że wtedy nikt nie wstawiał zdjęć tonących okrętów jak "budowa się ślimaczyła"
nie po to zadłużyłem się na 20 lat żeby teraz banda inteligentnych inaczej rozsiewała nieprawdziwe ploty o upadku dewelopera! ciekawe czy jak już odbierzemy mieszkania w budynku nr 4 to choć jedno z was przeprosi za ploty i zamęt jaki wprowadziło?

andropow pisze:Acha, jeśli dach jest zrobiony to czemu w czwartek po deszczu zastałem taki oto widok:
Obrazek
Chyba nie trzeba dopisywać, gdzie był drugi koniec...
weź ty się cofnij do szkoły podstawowej bo coś chyba twoja edukacja szwankuje, z czytaniem najwyraźniej masz poważne problemy... czy ktoś gdzieś napisał że dach jest skończony? jak na moje oko drewniane elementy to nie to samo co blacha... ale może się mylę i może właśnie tak ma wyglądać dach budynku nr 4? może masz lepsze info od nas?

grabski
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 13:56

Re: budynek nr 4

Post autor: grabski »

Popieram..chociaż może lepiej tam nie - wprowadziliby zamęt w szkole podstawowej...szkoda dzieciaków :D ...chyba nie trzeba być zbyt inteligentnym, aby wiedzieć, że tego typu niepotwierdzone info dotyka wielu z nas..a tu znalazła się grupka troli - stałych forumiarzy zadymiarzy , co to nieustannie robią szum, zamiast pomyśleć i podziałać konstruktywnie... ale pewnie myślenie boli, prawda? :lol: ...szkoda słów
pozdrawiam optymistycznie

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: budynek nr 4

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Niestety przez długi czas nic się nie działo na placu budowy. Ale chyba ruszyli dzisiaj o 7.30 widziałem nawet "białe kaski" i troche robotników. Mam okna na budowe(jak conajmniej połowa sąsiadów)a taki niedokończony budynek nie jest miłym widokiem. A szlag mnie trafia jak folie zabezpieczające okna na wietrze trzepoczą(a wieje tu cały czas :x )Więc mam nadzieję i życzę tego wszystkim przyszłym sąsiadom, że w końcu będzie jakiś progress .

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

Dante pisze:o nasz ulubiony forumowy błazen się odezwał :D
No to popisałes sie wychowaniem
Dante pisze:nie po to zadłużyłem się na 20 lat żeby teraz banda inteligentnych inaczej rozsiewała nieprawdziwe ploty o upadku dewelopera! ciekawe czy jak już odbierzemy mieszkania w budynku nr 4 to choć jedno z was przeprosi za ploty i zamęt jaki wprowadziło?
1. Po raz kolejny obrażasz ludzi, którzy cos próbuja tu zrobić.
2. A za co niby przeprosić? Narazie ja pisze same fakty, a może sobie dopisujesz coś do wypowiedzi

Dante pisze:
andropow pisze:Acha, jeśli dach jest zrobiony to czemu w czwartek po deszczu zastałem taki oto widok:
Chyba nie trzeba dopisywać, gdzie był drugi koniec...
weź ty się cofnij do szkoły podstawowej bo coś chyba twoja edukacja szwankuje, z czytaniem najwyraźniej masz poważne problemy... czy ktoś gdzieś napisał że dach jest skończony? jak na moje oko drewniane elementy to nie to samo co blacha... ale może się mylę i może właśnie tak ma wyglądać dach budynku nr 4? może masz lepsze info od nas?
Moja pomyłka - żle zinterpretowałem Twoje zdjecia.
Nie będe tłumaczył jakie moga byc efekty tego, że blok jest zalewany deszczem, oby Ciebie efekty omineły.

Jak zobacze, za pół roku, że bedziesz tu mieszkał, to uwierze, w to, że nie jesteś "handlowcem", nie zmieni tego, że Twoje zachowanie jest ponizej krytyki.

PS. Potwierdzam dzisiaj ekipa zaczeła działać, nawet hydraulicy działali.

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

andropow pisze: 2. A za co niby przeprosić? Narazie ja pisze same fakty
andropow pisze:dach jest zrobiony
taaa same fakty :lol:
andropow pisze: Nie będe tłumaczył jakie moga byc efekty tego, że blok jest zalewany deszczem, oby Ciebie efekty omineły.
efekty to chyba by były jak woda by tam stała, a jakie mogą być? no cóż chyba takie same jak w przypadku gdy na budynku nie ma dachu, albo jest wybudowane tylko jedno pietro i deszcz spadnie, przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi ;) oprócz trolla naszego ulubionego oczywiście ;)
andropow pisze:PS. Potwierdzam dzisiaj ekipa zaczeła działać, nawet hydraulicy działali.
tego to już chyba komentować nie trzeba dodatkowo ;)

aha próba wproszenia się na parapetówkę odrzucona :D
andropow pisze:Jak zobacze, za pół roku, że bedziesz tu mieszkał
jimmy_lodolamacz pisze:Więc mam nadzieję i życzę tego wszystkim przyszłym sąsiadom, że w końcu będzie jakiś progress .
dzieki ;)
Ostatnio zmieniony środa, 29 kwietnia 2009, 08:49 przez Dante, łącznie zmieniany 1 raz.

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: budynek nr 4

Post autor: TORMENTOR »

No, miło widzieć, że ktoś z Alfaaktu zagląda na to forum, mało tego- nawet w nim uczestniczy. Dante, może odpowiesz po co potrzebny jest wykup udziału w parkingu, skoro należy on rzekomo do osiedla? No i ile mieszkań w budynku nr 4 już sprzedaliście?
Nałatwiej będzie poprawić reputację poprzez konkretnie wykonaną robotę :lol:

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

TORMENTOR pisze:No, miło widzieć, że ktoś z Alfaaktu zagląda na to forum, mało tego- nawet w nim uczestniczy. Dante, może odpowiesz po co potrzebny jest wykup udziału w parkingu, skoro należy on rzekomo do osiedla? No i ile mieszkań w budynku nr 4 już sprzedaliście?
Nałatwiej będzie poprawić reputację poprzez konkretnie wykonaną robotę :lol:
to pewnie ta Twoja riposta :D
TORMENTOR pisze:i już się siliłem na ciekawą ripostę,


trochę czasu ci zeszło :lol: no i podziękuj koledze, bo sam byś pewnie na to nie wpadł nigdy :lol:

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: budynek nr 4

Post autor: TORMENTOR »

zzzzzzzzzzzzz Obrazek, offtopic - jest to temat dotyczący budynku nr 4
BTW- dziś kładli chyba ocieplenie

J&G
Posty: 13
Rejestracja: środa, 22 kwietnia 2009, 16:03

Re: budynek nr 4

Post autor: J&G »

Mam prośbę do mieszkańców budynków 1-3

Mógłby ktoś opisać co dzieje się na budowie w ostatnich dniach??
Widać jakieś "tłumy" pracowników??
Ekipa położyła już to ocieplenie ?? :)

Z góry dzięki,
Pozdrawiam

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: budynek nr 4

Post autor: szymona »

Dach Wam kładą drodzy sąsiedzi :D
Obrazek (sorki za jakość zdjęcia -> komórek)

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: budynek nr 4

Post autor: TORMENTOR »

Ocieplenie- z tego co ostatnio widziałem to część budynku macie już ocieploną...

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: budynek nr 4

Post autor: Patriot »

ocieplenie
Załączniki
S5001750.JPG
S5001750.JPG (210.59 KiB) Przejrzano 7693 razy

solka
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 marca 2009, 20:57

Re: budynek nr 4

Post autor: solka »

:D , a ja w imieniu przyszłych mieszkańców 4. budynku oraz własnym po prostu dziękuję za umieszczenie fotek :D , to miłe, że wystarczyła krótka prośba i natychmiast jest odzew :D pozdrawiam

ODPOWIEDZ