Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Mateusz blok1
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:22
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Mateusz blok1 »

nasz Big Brother tez dziala tylko mamy go na kanale 7 :shock:

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Jak tam z komarami i innymi insektami?

Bo patrząc na okna 1 budyku w wielu widze założone siatki.
Pozdrawiam
Krzysiek

Awatar użytkownika
ISIA&ROB
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ISIA&ROB »

WITAM.

MAMY NIESTETY PRZYKRE WIADOMOŚCI DLA NASZYCH SĄSIADÓW Z BUD. NR 2.
NAPEWNO ZASMUCI WAS FAKT , ŻE TERMINY ODBIORÓW PRZESUNĄ SIĘ ZNÓW O JAKIEŚ 2 TYGODNIE . DLACZEGO?
OTÓŻ W NASZYCH PIWNICACH GROMADZI SIĘ WODA I WALCZĄ PRZEDEWSZYSKIM TAM.
Z TEGO CO WIEM TO PREZES CIŚNIE ,A WYKONAWCA NAWALA NA CAŁEJ LINII , DOCHODZI DO TEGO TA NIESZCZĘSNA ELEWACJA I KIEPSKO TO WSZYSTKO WYGLĄDA. MAJĄ ROBIĆ JAKĄŚ DODATKOWĄ IZOLACJĘ W PIWNICACH, WIĘC NASTAWIAMY SIĘ NA PAZDZIERNIK(MIESZKAMY W OSTATNIEJ KLATCE!!)
TRZYMAJMY SIĘ , BO ZWARIUJEMY. :evil:

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

do ISIA & ROB
czy dostaliście jakieś kolejne zawiadomienie o zmianie terminów odbioru? Czy cały czas mówicie o tym, k którym przynajmniej MY mieliśmy napisane że odbiory będą od 20 sierpnia do (jakoś) 23 września 2007 r...?

Awatar użytkownika
ISIA&ROB
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ISIA&ROB »

Witamy!

Obawiam się że te terminy które widniały na ostatnich zawiadomieniech są juz nieaktualne(20sierpnia-23wrzesien). Niestety..
Przestaliśmy się już napalać.. Raczej czekajmy na kolejne zawiadomienie o kolejnym przesunięciu.
Niewiem czy jesteśmy tak zupełnie bez praw w tej sytuacji..Może czas zacząć drążyć sprawę, napewno jakaś rekompensata nam przysługuje.
Od znajmych wiemy (byli w podobnej sytuacji) ze można coś odzyskać..
My w każdym razie my tak tego nie zostawimy.
Pozdrawiamy.

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam,
co slychać na placu budowy przy budynku nr 2...?
W końcu już coraz bliźej 20- stego :)

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Właśnie, moze ktos wie coś wiecej na temat naszych mieszkań. Ja niestety niczego nowego w tej sprawie się nie dowiedziałam, Pani powiedziała mi dokładnie to samo, co było napisane w zawiadomieniu, z tym, ze musiała się machnać o kilka dni, bo powiedziała, ze odbioru będą między 2 sierpnia a 17 września (nie 17 jak w zawiadomieniu). I nic wiecej. Ciekawa jestem jak to bedzie.

Pozdrawiam

arenty
Posty: 25
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 12:59
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: arenty »

Witam

ciekawe, ciekawe.

Odpowiedzi pewnie są w jakis sposób uzależnone od pogody.

Ja ostatnio dzwoniłem i się dowiedziałem, że odbiory będa tak jak w zawiadomieniu. A, że najbardziej interesuje mnie klatka 2 to się dowiedziałem , że jestem przewidzaiany na ostatni tydzień sierpnia. Zobaczymy

Komantarz odnośnie elewacji, a raczej jej braku był tłumaczony tym, że sa tam gniazda jaskółek, które są pod ochroną i uniemożliwiają prace.
Z drugiej strony to juz wyczytałem, że okres ochronny dla jakskółek jest do końca sierpnia. wiec, sami sie domyslcie co pomyślałem....

Pożyjemy, zobaczymy........

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam,
byłam dzisiaj na budowie. Ten bok budynku od strony ulicy i jednocześnie budynku nr 3 jest pomalowany. Można fotkę zobaczyć na stronie Alfaaktu. A od strony zewnętrznej jest pomalowane na szerokośc 2 okien. Czy ktoś ma wiadomości jak postępuja prace w środku

Pozdrawiam wszystkich

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Po tym, co wczoraj zobaczyłam na budowie, nie wydaje mi sie, zeby 20 sierpnia ruszyli z odbiorami. Zresztą dzisiaj jak dzwoniłam do AlfaAktu to babka utwierdziła mnie w moim przekonaniu mówiac, ze termin moze ulec zmianie, tak mniej wiecej o 7 dni. Jak zapytałam sie czy mniej, czy wiecej, to odparła, aby dzwonić jutro, bo dzis ponoc jest narada budowy i byc moze cos wiecej ustalą.
Denerwuje mnie to, ze nie postępuja uczciwie, wszystko inne byłbym w stanie znieść. Doskonale wiem, ze na takiej budowie wszystko sie może zdarzyć i nie wszystko niestety da się przewidzieć, ale powinni o tym otwarcie mówic, a nie zbywać za każdym razem tym samym tekstem.
Pozdrawiam

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

hejka, bylem wczoraj na aranzacji mieszkanka w bud 3 i pyt o poznienie w waszym, na to kobita mowila, ze odbiory powinny byc planowe, czyli od 20 sierpnia. trzymam kciuki zeby tak bylo, pozdro

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam,
mamy oficjalny termin oddania mieszkanka, Przesunął się co prawda o tydzień ale w końcu jest - 29 sierpnia jest ten szczęśliwy dzionek:) .
Mam tylko nadzieję, że nie dostarczą wcześniej zamówionego sprzetu AGD do kuchni.
pozdrawiam

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

to my wam gratulujemy :D..mam nadzieje ze zdacie relacje co i jak i czy sciany proste :D

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

odbiór mieszkania

Post autor: Paulina i Michał »

Witam. my również zostalismy powiadomieni o dobiorze mieszkania wczoraj.Odbiór mieszkania w budynku 2 mamy 27 sierpnia.
Oby wszystko przebiegło pomyslnie.
Pozdrawiam. :lol:

ODPOWIEDZ