Smog - jak się chronić?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
goko
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 marca 2017, 16:00

Smog - jak się chronić?

Post autor: goko »

Szkoda, że dopiero teraz jak się kończy sezon złapałem taki artykuł o smogu i jak się przed nim chronić https://www.klimatyzacja.pl/wentylacja/artykuly/jak-skutecznie-chronic-sie-przed-smogiem
- to spory problem, warto znać sposoby aby go trochę unikać i ograniczać emisję jeśli tylko istnieje taka możliwość. Polecam Wam artykuł :)

ether
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 16 marca 2017, 17:40

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: ether »

Ja ostatnio zakupiłem maseczkę przeciwgazową i za każdym wyjściem ją zakładam. Pomaga.

termozka
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 16 marca 2017, 21:46

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: termozka »

ja również zakładam maseczkę, bo inaczej to się nie da...

strew2
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 marca 2017, 20:20

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: strew2 »

Ja posiadam maseczkę i jest naprawdę dobra.

Awatar użytkownika
Ciezki
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 24 marca 2017, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: Ciezki »

Niestety prawda jest taka, że dopóki nie zaczniemy odpowiednio zarabiać to sytuacja z roku na rok będzie się pogarszać. Ludzi nie stać zwyczajnie na ogrzewanie, więc palą czym się da. Nie ma się więc co dziwić, że nasze miasta są potem tak zanieczyszczone. Oczywiście nie bronię ludzi, którzy postępują w taki sposób, bo jest to bardzo nieodpowiedzialne i uważam, że nie biorą oni w ogole pod uwagę zdrowia swojego i innych, ale nie da się ukryć, że sytuacja finansowa wielu osób jest obecnie bardzo kiepska.

rabroj
Posty: 7
Rejestracja: środa, 14 września 2016, 15:01
Kontakt:

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: rabroj »

To niekoniecznie kwestia czy kogoś stać czy nie stać. Wiele osób stać ale palenie węglem tudzież tworzywami sztucznymi :mrgreen: jest o WIELE tańsze niż gazem i więcej pieniędzy w kieszeni zostaje.

Dhedo
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2017, 20:18

Re: Smog - jak się chronić?

Post autor: Dhedo »

Warto też wyposażyć się w maseczkę, dobra rzecz!

ODPOWIEDZ