Gdzie robicie zakupy w sieci?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: lupilu »

często klikam zakupy przez internet, nie mam czasu na bieganie po sklepach, dużo na avans.pl kupuję bo w sumie mają tam niemalże wszystko. Lubię zakupy przez sieć, oszczędza to kasę i czas.

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: bajaola »

Od jakiegoś czasu z wielką przyjemnością robię zakupy w PrezentBox pl. Zaczęło się od kupna designerskiego zegara z cichym napędem dla córki do pokoju, a teraz jestem na etapie kompletowania porcelanowej zastawy obiadowej, którą kupuję u nich na sztuki, bo jest tam taka możliwość. Nie oszukujmy się kogo teraz stać na porcelanę, ale takie rozwiązanie jest wręcz genialne i każdy może ją sobie kupić, zamiast wydawać na jakieś zbędne rzeczy można kupić za to nawet jeden talerz i to jest juz jakiś zaczątek i mobilizacja do dalszych zakupów, ja w ten sposób właśnie robię kupuję po jednej lub dwie rzeczy.

Milena82
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2016, 12:10

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: Milena82 »

Bardzo dużo kupuje w sklepie http://allinside.pl Polecam ponieważ ceny są rewelacyjne, w większości przypadków darmowa dostawa a w dodatku bardzo duży asortyment. Polecam

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: nigdziebadz »

Ja już kupuję praktycznie wyłącznie przez internet. Nie mam cierpliwości do tradycyjnych zakupów.

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: dorka »

bardzo lubię robić zakupy spozywcze w esklepie Tesco lub na alma24 Zamawiam co chce i dodatkowo nie muszę tego dzwigać po dostawa jest pod same drzwi mieszkania w godzinach jakie mi pasują

unofro
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 lipca 2016, 09:14
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: unofro »

Ja jak już robię zakupy w sieci, to tylko i wyłącznie na olx. Tam jest bardzo duży wybór no i znacznie taniej niż na innych serwisach. Do tego nie trzeba się nawet rejestrować tylko wszystko załzawić przez telefon. Jako księgowa Jastrzębie-Zdrój często kupuję dla siebie do pracy sukienki, udało mi się już kupić około 30 i jednie raz jedna z nich nie pasowała, ale na szczęście udało mi się zwrócić i dostać zwrot pieniędzy.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: nigdziebadz »

Ale na olx raczej nie dostaniesz gwarancji na to, co kupiłaś. Dlatego ja wolę sklepy internetowe.

klapik
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 17:00

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: klapik »

Ja zazwyczaj robie na allegro.

nerciuus
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 15:22

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: nerciuus »

Wole robić osobiście

slimcamelia
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2016, 13:25

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: slimcamelia »

Jeżeli chodzi o bieliznę to fajną i w atrakcyjnych cenach do sprawdzenia mają w sklepie
http://www.ibieliznasklep.pl/

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: nigdziebadz »

A ja bieliznę dość często kupuję na Złotych Wyprzedażach. Tam są różne, ciekawe oferty.

Brownie77
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2016, 19:53

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: Brownie77 »

Ja zwykle jednak korzystam z allegro albo olx. Nie mam zaufania do innych portali tego typu. Ale to wynika z przyzwyczajeń.

Sebastian1578
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: Sebastian1578 »

Ja lubię robić zakupy w sklepie Ubutik.pl. Mają tam szeroki asortyment okularów. Teraz mam od nich oprawki Ray-Ban, wyglądają tak http://ubutik.pl/okulary-rayban. Fajnie się je nosi i wyglądają bardzo ciekawie.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: Sumire »

Ja często robię zakupy w sieci, szukam tam tez poradników dobrego stylu. Ostatnio znalazłam kilka porad odnośnie eleganckich stonowanych sukienek na wesele, myślę, że ubierając się na taką imprezę powinnyśmy zapoznać się z tym, co jest w dobrym tonie, nie pomijając przy tym trendów.

Zablokowany