Projekt kuchni

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Projekt kuchni

Post autor: nigdziebadz »

Akurat fototapeta w kuchni nie jest najlepszym rozwiązaniem. W tym pomieszczeniu jest sporo pary etc.

zosias
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 19:15

Re: Projekt kuchni

Post autor: zosias »

Z mężem kupiliśmy mieszkanie i problemem okazała się kuchnia. Otóż nie należy do dużych i nie miałam pomysłu jak ją urządzić, jakie meble itd. W końcu zdecydowaliśmy z mężem , że skorzystamy z usług fachowców. W aranżacji kuchni pomogło nam biuro architektoniczne Architega. Kuchnia już po całej aranżacji wygląda jak sobie wymarzyłam, urządzona jest ze smakiem, ma swój styl, klimat. Podsyłam link do biura, gdzie można więcej się dowiedzieć, zerknąć na projekty itd.http://www.architega.pl/projektowanie-mebli-kuchennych.html

remont praca
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 09:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Projekt kuchni

Post autor: remont praca »

Modne ostatnio aneksy kuchenne mogą sprawić wiele problemów. Robiąc remont należy zadbać o dobrej jakości okap podłączony do wentylacji mieszkania.

Maryla89
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2016, 16:08

Re: Projekt kuchni

Post autor: Maryla89 »

Każdemu podoba się coś innego i dobrze tak powinno być. Ja nie mam jakiegoś zmysłu co jak będzie wyglądać dlatego przy urządzaniu swojego domu zwróciłem się o pomoc do specjalistów z na biura architektonicznego karma- project . Są to osoby, które profesjonalnie zajmują się projektami mają zmysł przestrzenny. Jestem zadowolony z ich usług, mieszkanie jest fanie urządzone, nie jest zagracone, jest przytulne i przestrzennie wydaje się większe.

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: Projekt kuchni

Post autor: kathrinaaa89 »

Ja zawsze mam problem, żeby samej ogarnąć takie przedsięwzięcie, dlatego zatrudniam architekta lub projektanta wnętrz. Ostatnio z http://www.moccastudio.pl/ i jestem bardzo zadowolona! :D

magdalena22
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2016, 09:49
Kontakt:

Re: Projekt kuchni

Post autor: magdalena22 »

My z mężem sami zaprojektowaliśmy i urządziliśmy kuchnie. Najpierw poszukaliśmy inspiracji w necie, zdecydowaliśmy się na styl skandynawski. Efekt końcowy naprawdę super.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Projekt kuchni

Post autor: nigdziebadz »

Ja jestem zachwycony stylem skandynawskim. To był bardzo dobry wybór z Waszej strony.

klapik
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 17:00

Re: Projekt kuchni

Post autor: klapik »

Duzo fajnych pomyslow mozna zaczerpnac z poradnikow na stronach producentow. Czesto tez wieksze sklepy budowlane maja na specjalne dzialy z roznego rodzaju inspiracjami.

olo12olo
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2016, 08:13

Re: Projekt kuchni

Post autor: olo12olo »

Fajne pomysły

Basia5
Posty: 3
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 13:42

Re: Projekt kuchni

Post autor: Basia5 »

jesli chodzi o projektowanie to polecam firmę http://arthouseprojektowanie.pl
, sama korzystałam z ich usług i byłam zadowolona

ODPOWIEDZ