Konta bankowe

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
trayka
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2014, 09:52

Konta bankowe

Post autor: trayka »

Gdzie macie konta? Właśnie porównuję sobie konto mbank z ing i sama nie wiem które wybrać. Wydaje mi się, że oba dają to samo. Ktoś mi coś podpowie? :)

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Konta bankowe

Post autor: renusia »

WBK TO SOLIDNY BANK

walpia
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 31 stycznia 2011, 20:20

Re: Konta bankowe

Post autor: walpia »

W mBanku nie masz wielu oddziałów i wszystko załatwiasz online lub przez telefon, a czasami dobrze jest załatwić sprawę w 4 oczy. ING ma dość dużo oddziałów.
Z kolei w ING nie dostaniesz kredytu na podstawie historii konta a w mBanku jest z tym łatwiej.
Zależy czego potrzebujesz.

bernards
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 7 października 2014, 13:52

Re: Konta bankowe

Post autor: bernards »

ja polecam bank bph, pryzjemnie, niedrogo

Haal
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 13:04

Re: Konta bez opłat

Post autor: Haal »

Co sądzicie o tych nowych internetowych - mobilnych typu Bank Smart, T-Mobile Usług Bankowe, Volkswagen Bank to jedyne konta bez opłat jakie udało mi się wyszukać. No i jeszcze w Meritum, chyba taki najbardziej "stacjonarny" bank. Ma 1 miejsce w rankingu kont bez opłat http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/11/konto-bez-prowizji-ktory-bank-oferuje.html
Z drugiej strony Bank Smart to ponoć założył ktoś kto tam mBank zakładał. Sam mam jedno kont w mBank, ale nie używam go i zlikwidowałem kartę, żeby nie płacić prowizji. Dużo ludzi też poleca Volkswagen Bank.

wosia
Posty: 2
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2015, 20:41

Re: Konta bankowe

Post autor: wosia »

Jeśli ma się dużo produktów w danym banku to można mieć wszystko za darmo. Biedny musi płacić.

marcinplus
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2015, 19:50

Re: Konta bankowe

Post autor: marcinplus »

Mam rachunek który opisywałem już u siebie na blogu, czyli ekonto w mbanku http://finansenaplus.pl/mbank-ekonto-oplaty-opinie/
Jeżeli miesięcznie wydajesz kartą min 300zł to mogę polecić to konto :)

inga_j
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2015, 21:17

Re: Konta bankowe

Post autor: inga_j »

jeśli ktoś jest studentem to podobno w getin banku są bardzo fajne konta, na którym "piątkowi" studenci mogę nawet zarabiać :)

olo33
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 6 lutego 2015, 19:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Konta bankowe

Post autor: olo33 »

Ja mam w mBanku - jestem zadowolony :)

MasterLunatic
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 16 marca 2015, 21:01

Re: Konta bankowe

Post autor: MasterLunatic »

Dobrym bankiem z pokryciem jest ING, a prowadzenie konta jest tam za darmo, więc chyba warto tam założyć rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy.

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: Konta bankowe

Post autor: dorka »

walpia pisze:W mBanku nie masz wielu oddziałów i wszystko załatwiasz online lub przez telefon, a czasami dobrze jest załatwić sprawę w 4 oczy. ING ma dość dużo oddziałów.
Z kolei w ING nie dostaniesz kredytu na podstawie historii konta a w mBanku jest z tym łatwiej.
Zależy czego potrzebujesz.
Ostatnio brałam kredyt w banku i moja zdolność kredytowa została wyliczona na podstawie historii rachunku. Nie musiałam dodatkowo przynosić zaświadczenia od pracodawcy o dochodach

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Konta bankowe

Post autor: nigdziebadz »

O to dziwne, ponieważ większość banków jednak tego wymaga. Chyba, że był to kredyt o niedużej wartości.

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Konta bankowe

Post autor: kalinka »

Ja mam w WBK i jestem zadowolona ;)

olamala
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2015, 11:15

Re: Konta bankowe

Post autor: olamala »

Polecam mbank a WBK radze omijac.




___________
Wykończenie wnętrz

ODPOWIEDZ