pozegnanie......

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

pozegnanie......

Post autor: telimena22 »

No mialo byc spotkanie forumowiczow i jakos do niego nie doszlo :( ja musze sie z wami pozegnac na 3 miesiace,jade sobie jutro do szwajcarii :)
Mam nadzieje ze jak wroce to jeszcze mnie poznacie :) Trzymajcie sie cieplo i nie szalejcie za duzo :>

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Nic nie widziałem o spotkaniu.
Miała być pomodorówka.. :roll:

Miłego pobytu.

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

pozdrowienia ze szwajcarii, praca praca i praca ,musimy docenic nasza kochana polske
Mega buzka

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

No a ty bys napisala co tam słychać, zbunkrowałas sie w tej Szwajcarii i cicho sza zero kontaktu :x A tak poza tym jak tam moj whiskacz :mrgreen: bo sie nie moge doczekać, no oczywiscie ciebie i whiskacza, zawsze jestescie mile widziani :lol:

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

oj przemus marudo,takie trunki szkodza na glowe,nie trzeba ich pic,przywioze ci cos innego,lepszego...
a co slychac...hmmmm.....pracuje od 6 do 18 czasem do 19 nie mam czasu nawet zjesc,nic sie nie chce,juz dawno tak ciezko nie pracowalam,deszcz nie deszcz slonce skwar pole musi byc,chyba ta praca zmieni moje nastawienie do kierunku ktory studiuje,ale coz takie zycie,nie zawsze rozami uslane(moze to i lepiej bo to tandetne kwiaty)
Ale szwajcaria....swietny kraj,plecam na urlop i wypoczynek tylko cholernie drogo
pozdrawiam wszystkich
mega buzka

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

oj przemus marudo,takie trunki szkodza na glowe,nie trzeba ich pic
masz racje bo je sie chleje :lol: , poza tym na moje glowe juz nic nie pomoze a na peewno nie zaszkodzi, tak czy siak pozdrowionka, i kiedy wracasz :?: :?:

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

wracac to juz bym chciala,planuje byc w polsce 15 pazdziernika,ale wiesz jak ze mna jest ,sto spraw na glowie i codziennie zmiana planow,a co tam u ciebie i u reszty forumowiczow?

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Hej Tela spokojnie, jakoś żyjemy. Ale smutno bez ciebie. 3maj się w Swiss, może czekoladki nam kupisz tam takie dobre Toblerone mają :). Po twoim powrocie trzeba zorganizować jakieś piwo night. :) Wkońcu się poznać osobiście.

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

No ja myslalem, że wpadniesz na moje urodzinki, jak zawsze mega impreza będzie, no ale trudno jakoś przeżyję. No ale jak przyjedziesz, to sie zrobi jak to ITI napisal piwo night :) hehe fajne określenie. A u mnie :?: Znasz mnie przecież, zawsze w ruchu, zawsze wszedzie, zawsze szybki i jak zawsze za bardzo ryzykuje, czyli normalnie :) , jakos sobie daje rade, nie jest łatwo ale wszystko jest pod kontrolą :lol: . No przyjedziesz to przy whiskaczu :twisted: pogadamy :D , no ewentualnie przy piwku :D

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

no chlopaki wracam juz za dwa tygodnie,nie zostane tutaj ani dnia dluzej,ITI mi tez juz sie teskni i to bardzo a czekoladki macie jak w banku --idealne do piwka night z tela night,Przemus slonce twoje urodzinki nadrobimy jak tylko wroce,zrobimy poprawiny.musze wrocic bo juz brakuje mi polskiego piwa a tu jakies siki trzeba pic no i jeszcze pracuje full portugalczykow.Oni pija tylko jeden rodzaj.....zamiast szkolic niemiecki wskoczyl mi do glowy portugalski....ale coz
buzka dla wszystkich ido zobaczenia niedlugo

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Powodzenia i czekamy z niecierpliwością na Toblerone :) Nie oczywiście na ciebie :)

Gość

Post autor: Gość »

tak myslalam ze czekoladki beda wazniejsze:)

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

przemus szykuj te poprawiny bo wracam jednak w sobote...:)

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

To w sobote piwo night :?: Co ty ITI na to :?:

ODPOWIEDZ