Dieta i ćwiczenia - jakie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
martynenka88
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 26 lutego 2015, 19:14

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: martynenka88 »

ćwiczenia wytężające + wspomagacze, to polecam. No i oczywiście kontrola trenera. Polecam też sklep http://sterydonline.pl ;-)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Inkub »

Kilka znajomych ćwiczy z Mel B. i Chodakowską. Chwalą sobie i nie ukrywam, że im to służy ;) Sam nie ćwicze z nimi. Dlatego chyba, że jestem facetem :)

Dieta to niestety 70% sukcesu a że nie ma nic za darmo to trzeba pomóc ćwiczeniami.

Niestety mały odzew był. Sam ćwiczę w domu (3x w tygodniu siłowo i 3xaeroby).

Chciałem utworzyć amatorską grupę ćwiczących na dworze, siłowni czy gdziekolwiek się tylko da. Jest ciepło także wykorzystajmy pogode. Jak wyrobie się w domu z robotami to ok 13 podjade na rowerze na teren za gimnazjum tam gdzie jest siłownia zewnętrzna. Z chętnymi utworzenia grupy pogadam

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Inkub »

Wczesniej jak 14 to nie dam rady

AnCx
Posty: 4
Rejestracja: środa, 20 maja 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: AnCx »

Chodakowska czy Mel B. wcale nie są rewelacyjne w tym co robią. Jadą wyłącznie na nazwisku i renomie. Inną sprawą jest to, że wiele jej treningów nie nadaje się dla początkujących. Polecam zgłębić tematykę ludzkiego metabolizmu, trochę poczytać fachowej literatury dotyczącej wysiłku siłowego i wytrzymałościowego, a przede wszystkim dowiedzieć się co to IG w żywieniu i jeść regularnie, a sukces przyjdzie bez zarabiających krocie na wyświetleniach pseudogwiazdek sportu. :wink:

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: nigdziebadz »

Na You Tube są treningi Fitness Blender - polecam, są naprawdę świetne. Z polskich lubię ćwiczenia Gym Break.

Zdisiek9988a
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 25 września 2015, 13:47

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Zdisiek9988a »

Trzeba po prostu zacząć ćwiczyć, a nie tylko o tym mówić:)
Projekty domów Kraków z garażem
http://www.krakow-projekty.pl/projekty-z-garazem.html
Pozdrawiam

lamaria86
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 14:24

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: lamaria86 »

Ja polecam taki rodzaj diety (źródło). A co do ćwiczeń, to może basen? Aerobik wodny w sensie. Świetnie ćwiczenie, a przy tym można się odprężyć. Dodatkowo myślę, że bieganie jest świetną opcją, bo działa na wszystkie partie ciała, ewentualnie skakanie na skakance (lub bez - jakieś pajacyki przykładowo). Aerobiku takiego zwykłego nie polecam, a może nie tyle, że nie polecam, a po prostu sama byłam niezadowolona i z efektów i z samych ćwiczeń.

rafal.siechnice
Posty: 2
Rejestracja: środa, 7 października 2015, 07:33

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: rafal.siechnice »

polecam spacer
najzdrowszy sposob na początek

Bianka00
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 10:20

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Bianka00 »

Polecam ćwiczenia tabata, albo TRX, TBC :D Na YT jest sporo filmików jak wykonać różne treningi i na jakie partie mięśni.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: bikzenon »

Na początek to szybki chód wystarczy :)

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Waleria »

Dokładnie. Bezpiecznie i bez obciążeń. Ja od biegania mam niestety kolano biegacza i już teraz nie wszytskie ćwiczenia mogę wykonywać.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Waleria »

Fajna stronka, ciekawe info.

pegas
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 23:42

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: pegas »

Jeżeli nie chcesz biegać to może trucht albo szybki chód. Ważne aby w szybkim tempie spalać kalorie :)

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: triss »

Niekonieczne dieta oraz ćwiczenia są skuteczne w każdym przypadku . U mnie tak nie było. Miałam niesamowite problemy z utratą wagi. Potem przez to miewałam bardzo duże kompleksy... Zdecydowałam sie na kosultację u lekarza, który przypisał mi lek. Ułatwia on spalanie tłuszczu oraz tym samym ćwiczenia zaczęły być skuteczniejsze. W końcu widziałam jakieś tam efekty moich działań. Żałuje,że nie zdecydowałam się na to wcześniej...

Mogę Wam polecić tę stronę:
https://dimedic.eu/

Na stronie możecie skorzystać z konsultacji lekarskiej oraz dostać receptę na lek jaki Was interesuje.

Zablokowany