restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Jikozoj1
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 18:27

restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: Jikozoj1 »

witam wszystkich. mam prosbę. czy moglibyście polecić mi jakąś ciekawą restaurację nadającą się na kolację z dziewczyną w warszawie? bo umowiłem się z koleżanką w pracy a kompletnie nie znam warszawskich knajp i teraz mam mały problem... ;/ bardzo liczę na waszą pomoc. pozdrawiam ciepło!

kurutapel
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2009, 09:51

Re: restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: kurutapel »

Proponuję Bazyliszka na starym mieście albo Szwejka na Placu Konstytucji, knajpy są bardzo podobne (jeden właściciel) zależy jaka lokalizacja Ci bardziej odpowiada. Mogą być problemy z wolnymi stolikami, więc radzę zarezerwować wcześniej.

Tacaro4
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 23:09
Kontakt:

Re: restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: Tacaro4 »

hej, moim zdaniem powinienes wybrać jakas restauracje w centrum. to chyba najrozsądniejsza opcja. tylko licz się z tym że jest tam dość drogo więc musisz dobrze wybrać żeby nie przepuscic polowy wypłaty w jedden wieczór :D powodzenia!

Tacaro4
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 23:09
Kontakt:

Re: restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: Tacaro4 »

moge ci polecic restauracje do kotrej ostatnio zabrał mnie moj chlopak, była to orchidea. bardzo przyjemne miejsce, ładny wystrój, przemyslany, atmosfera mega przyjemna wiec mozna naprawde miło spędzić czas a do tego bardzo smacznie i dobrze zjeść. także zdecydowanie polecam ci ten lokal.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Pałac Sobańskich na Al.Ujazdowaskich 13. Jedzenie pierwsza klasa. Cena za przystawkę, danie główne i deser około 100zł od osoby.(lunch biznesowy) Polecam lody. Szczególnie waniliowe.
http://www.kprb.pl/amber/?site=empty&id=5&lng=pl

kika75
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 01:50

Re: restauracje warszawa- na kolację z dziewczyną

Post autor: kika75 »

koło starówki jest bardzo fajna i przyjemna restauracja klub pod blachą pyszne jedzenie można obejrzeć ciekawe wystawy i jak ktoś lubi koncerty to nie długo ma być Gienek Loska także warto zabaczyć to miejsce.

ODPOWIEDZ