prezent urodzinowy dla narzeczonego

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.

prezent urodzinowy dla narzeczonego

Postautor: xexaaka » niedziela, 22 maja 2016, 22:30

Cześć Wam,
zbliżają się urodziny mojego narzeczonego, i chciałabym sprawić mu jakiś porządny i funkcjonalny prezent. Wiem ,że marzy mu się j sportowy y plecak, ale żeby był jednocześnie modny i "na wyjście". coś takiego jak tu http://www.kazar.com/pl/sklep/9381-szar ... 15-11.html Jak sądzicie ? Czy będzie zadowolony? Może ktoś z Was Panów ma taki ? czekam an wskazówki :)
xexaaka

Re: prezent urodzinowy dla narzeczonego

Postautor: sMaja » środa, 1 czerwca 2016, 20:04

Zgadzam się, smartwatch to świetny prezent dla faceta Mój chłopak uwielbia wszelkiego rodzaju gadżety, elektronikę. Z kupnem prezentu dla niego raczej nie mam problemów. Na ostatnie urodziny dostał ode mnie w prezencie uciekający budzik.
sMaja

Postautor: bańka » piątek, 3 czerwca 2016, 09:30

Słuchajcie, na stronie supergalanteria.pl są świetne teczki męskie - bardzo ładne, eleganckie, skórzane, uznanych producentów. Nie chodzi o takie kanciaste, jakie kiedyś zwykli nosić nasi ojcowie, tylko o szykowne (design "na czasie") teczki (bądź aktówki), które teraz nosi wielu mężczyzn pracujących w tzw. biznesie. Jeśli narzeczony się zalicza do tego grona, prezent jak znalazł.
Awatar użytkownika
bańka

Postautor: lupilu » wtorek, 7 czerwca 2016, 19:57

wiesz co jak to facet pewnie lubi elektronikę, ja jak już kupuję coś mojemu facetowi to zwykle coś do auta, on to maniak motoryzacji, na avans.pl zobacz sobie gadżety dobry sklep na takie okazje.
lupilu

Postautor: Hyun » piątek, 10 czerwca 2016, 11:56

Moja znajoma ostatnio kupiła swojemu jakieś wyposażenie i części do motocykli, chyba tutaj części yamaha
Hyun

Postautor: magdalena3 » czwartek, 16 czerwca 2016, 11:14

Mój facet na ostatnie urodziny dostał ode mnie zegarek i był zadowolony. Ale myśle że każdy facet lubi różnego rodzaju gadżety, elektronike, więc może smartwatch albo dron?
magdalena3

Postautor: bajaola » wtorek, 21 czerwca 2016, 07:25

Magdalena równiez kupiłam swojemu mężowi zegarek w http://www.prezentbox.pl/pol_m_zegarki-1268.html mają bardzo dobrej jakości w przyzwoitych cenach. Takie zegarki z japońskim lub szwajcarskim mechanizmem są niezawodne więc warto trochę zainwestować aby prezent posłużył jednak kilka lat, a nie po miesiącu poszedł na złom.
bajaola

Postautor: hobbit » sobota, 23 lipca 2016, 11:40

Faceci zwykle lubią sport, oglądają mecze piłki nożnej itd. Jak Twój facet jest kibicem to może jakąś koszulkę piłkarską? Są teraz takie oryginalne koszulki Nike polskiej reprezentacji: http://futbolsport.pl/polska/637/produkty/ albo ewentualnie jakaś koszulkę klubową.
hobbit

Postautor: Biedronka88 » sobota, 23 lipca 2016, 21:50

Ja kupiłam swojemu ukochanemu ostatnio duzą paczkę słodyczy i nie wiedziałam, że aż tak się ucieszy. Mówię Wam czasem takie proste prezenty są najlepsze :)
Biedronka88

Postautor: lassti » piątek, 19 sierpnia 2016, 19:34

Jeśli zastanawiasz się nad idealnym prezentem dla swojego narzeczonego to koniecznie zajrzyj na ofertę, samochody poleasingowe warszawa możecie w niej znaleźć niesamowitej jakości samochody, taki zakup byłby nie lada prezentem !
lassti

Postautor: izu » piątek, 29 listopada 2019, 11:21

Bardzo fajnym miejscem na zakup funkcjonalnego prezentu jest sklep Apart w którym znajdziesz markowe męskie zegarki Aztorin.
izu

Wróć do Inne