Blog finansowy

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Blog finansowy

Post autor: nigdziebadz »

Zmiany na rynku trzeba przede wszystkim śledzić na bieżąco. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany analizą techniczną GPW, na blog.squaber.com znajdziesz najnowsze oraz rzetelne informacje. To portal na którym codziennie pojawiają się nowe komentarze, analizy i wykresy. Możesz również skorzystać z ich aplikacji na telefon, dzięki której będziesz mógł szybko i wygodnie sprawdzić interesujące Cię kwestie.

rakna
Posty: 18
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 14:29

Re: Blog finansowy

Post autor: rakna »

domyślam się, że znacie się na finansach patrząc po linkach na górze - dlatego mam pytanie: co myślicie o ofercie bankusmart? Tutaj przykładowy ich produkt: http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/ - ja jestem bardzo pozytywnie zakręcony na tym punkcie i chętnie założyłbym sobie tutaj konto ale chciałbym popytać trochę w necie i dowiedzieć się więcej - w końcu banku nie zmienia się codziennie!

mikaaa89
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2016, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Blog finansowy

Post autor: mikaaa89 »

Ja z bankiem smart nie miałam za bardzo do czynienia, natomiast słyszałam, że ludzie są zadowoleni. W ogóle banki teraz proponuja wiele ciekawych promocji. Jeżeli chodzi o nowości oraz rankingi produktów bankowych - znajdziecie je na tej stronie

doapo2
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 sierpnia 2016, 13:25

Re: Blog finansowy

Post autor: doapo2 »

Bardzo ciekawy ten blog finansowy, ostatnimi czasy korzystam także z bardzo dobrego blogu o chwilówkach, http://www.chwilowki-pozyczki.eu/porady/chwilowka-dla-bezrobotnego-krok-po-kroku/ piszą niesamowite artykuł w tym zakresie, fajnie się to czyta !

jotek
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2014, 12:37
Kontakt:

Re: Blog finansowy

Post autor: jotek »

A co tam o chwilówkach można czytać? Brać albo nie brać :). I tyle!

kaalolina
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 13:45

Re: Blog finansowy

Post autor: kaalolina »

Uwielbiam zakupy w sieci, robie je notorycznie a później moje konto płacze, no ale trudno :) Ale zawsze jak mam styczność ze sklepem, którego nie znam, to dowiaduję się jak sprawdzić przedsiębiorcę lub osobę prywatną od której kupujemy, żeby nie dostać np. zamiast telefonu worka ziemniaków :D

ODPOWIEDZ