Gdzie kupić porządne buty na zimę

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: triss »

Cześć. Szukam obecnie czegoś dla mojego męża. Mam budżet tak do 300 zł max. Możecie polecić jakiś sklep, w którym kupię dobre oraz wygodne buty?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: amma »

Jakbym czytała o moim mężu...Sam równiez sobie butów nie kupi.Muszę za niego kupować bo totalnie nie wie na co się zdecydować. Jakiś czas temu zamawiałam mu nowe buty na zimę to zrobiłam zakupy tutaj: http://supersklep.pl/buty-zimowe/ - mają tam sporo fajnych par butów zimowych. Kupiłam mu takie ocieplane buty New Balance:
Obrazek

Miał już jedną pare tej marki i był bardzo zadowolony z jakości.

Bruno123
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 października 2015, 13:05

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: Bruno123 »

Polecam sklep Eastend.pl , sam mam od nich 2 pary . Teraz mają tam kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .

pegas
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 23:42

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: pegas »

Unikaj jasnej podeszwy i boków, szybko się brudzą i tragicznie to wygląda.

Awatar użytkownika
bańka
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2016, 22:31

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: bańka »

Mają być porządne? To koniecznie w MIVO, bo tam tylko takie obuwie sprzedają! Najlepsze marki po najlepszych cenach. Za przykład niech posłużą te skórzane botki PALLADIUM, których cena zjechała o 50%: https://www.mivo.pl/product-pol-21790-B ... 028-M.html

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: bajaola »

Mój mąż bardziej woli styl sportowy od takich tradycyjnych kozaczków i kupiłam mu w http://sneakr.pl/ buty Canvas, przynajmniej pochodzi w nich trochę. zresztą wszystkie nasze sportowe obuwie kupujemy u nich chociażby ze względu na to, że są po prostu dobre bo takie Nike czy Adidas nie rozlatują się po jednym sezonie.

ripper78
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 9 kwietnia 2016, 23:06

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: ripper78 »

ja wole kupic porzadne buty ze skory na lata :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: nigdziebadz »

Też kupuję skórzane buty - muszę zapłacić za nie więcej, ale też mam je na kilka sezonów, a nie na jeden. Możecie też sprawdzić jak dopasować buty i spodnie - na YouTube jest filmik przygotowany przez Domodi, gdzie blogerki z tego portalu dają kilka wskazówek.

Agnees
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 09:26

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: Agnees »

Ja kupiłam sobie ostatnio modne buty damskie w sklepie internetowym merg.pl :) Naprawdę polecam zakupy w internecie, jest taniej do tego wysyłka bardzo szybka. Ja praktycznie już tylko kupuję w internecie.

lamaria86
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 14:24

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: lamaria86 »

ja jakiś czas temu odkryłam rewelacyjne buty od szewca - http://pracowniaobuwia.pl - pracownia ta robi fantastyczne buty na zamówienie. Mają bardzo dobry gust oraz wiele sprawdzonych wzorów do których można zamówić indywidualne przeróbki.

Zapałka
Posty: 2
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 07:39

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: Zapałka »

ja często kupuję na stronie Galerii Marek, mają sporo fajnych promocji, a buty firmowe :)

viktor88
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 6 października 2016, 07:44

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: viktor88 »

ja najczęściej kupuje na zalando, troszke drozej niz w zwyklym sklepie, ale jest darmowy zwrot, wiec zamawiam wiecej-przymierzam i niepotrzebne oddaje.

kaali
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 6 października 2016, 07:59

Re: Gdzie kupić porządne buty na zimę

Post autor: kaali »

oprócz zalando jeszcze answer polecam, działają na tej samej zasadzie.

ODPOWIEDZ