ocieplenie poddasza

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
mariusz28
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2015, 20:06

ocieplenie poddasza

Post autor: mariusz28 »

Mam prośbę odnośnie doboru izolacji poddasz znajomi mają u siebie zastosowaną izolację natryskową z piany, temat wygląda ciekawie i chyba lepiej niż izolacja wełną, dostałem ofertę z firmy http://www.ekointegrator.pl/izolacja-natryskowa-piana-icynene/ i wygląda na to, że firma jest solidna i zna się na rzeczy, także moje pytanie co myślicie o takiej izolacji i czy mieliście doświadczenia jakieś z tą firmą?

Szkudi44
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 29 września 2015, 09:44

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: Szkudi44 »

Na mojej ulicy jeden z sąsiadów poprawiał ocieplenie właśnie taką metodą. Przyjechali Panowie z kombinezonach i super sprzętem spryskali całe poddasze. Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem ale muszę przyznać ze super sprawa. Tak na chłopski rozum to ocieplenie takim natryskiem gwarantuje szczelność na 100 %.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: bikzenon »

Musi być jakaś wentylacja, bo wyjdzie termos?

mariusz28
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2015, 20:06

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: mariusz28 »

Oczywiście wentylacja musi być zastosowana ale popieram tego typu rozwiązanie z izolacją pianką natryskową, u mnie panowie z tej firmy http://www.ekointegrator.pl/izolacja-natryskowa-piana-icynene/ wykonali całą izolację i jestem bardzo zadowolony, wielki plus takiego rozwiązania jest taki, że jest szczelna i nie ma ubytku ciepła przez dach gdzie najwięcej tamtędy ucieka.

Marex
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 17 grudnia 2015, 16:53

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: Marex »

Również mogę potwierdzić że ocieplanie poddasza pianką jest skuteczne i przede wszystkim bardzo wygodne, szczególnie jeśli mamy do czynienia ze starymi budynkami, w których mamy nierówne deski czy też po prostu nierówne poddasze. U mnie był właśnie taki problem, mamy dość skomplikowaną konstrukcję dachu, dużo skosów, zakrętów i klasyczna wełna czy styropian były raczej ciężkie do zrobienia. Zresztą można spojrzeć na tabelę porównującą właściwości wełny i pianki i widać że mimo że jest lekko droższa to na dłuższy okres czasu opłaca się bardziej.

Iavekrtiys
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 21 grudnia 2015, 11:41

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: Iavekrtiys »

styropape na dach do tego styropian i pianka na pewno ci pomoże. Można sobie ogarnać ja tam nie mam problemu z ociepleniem domu tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać

kalina159
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 13:13

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: kalina159 »

No ale przecież jak ktoś się nie zna to bierze ekipe i oni mówią co należy kupić


________________________
adwokaciwarszawa.pl

ODPOWIEDZ