Dieta i ćwiczenia - jakie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Sumire »

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej ćwiczy się przy muzyce oraz przy włączonym filmiku z treningiem :D.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: nigdziebadz »

Na YT jest bardzo dużo filmików, więc jest w czym wybierać. Ja ostatnio ćwiczę z trenerka.info - ma na swojej stronie rozpisane ćwiczenia i na YT sporo filmików plus porady dotyczące odżywiania.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Kamila i Piotr »

Sumire pisze:Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej ćwiczy się przy muzyce oraz przy włączonym filmiku z treningiem :D.
To tak jak ja :)

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: katarzynah1987 »

Sumire pisze:Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej ćwiczy się przy muzyce oraz przy włączonym filmiku z treningiem :D.
Albo w towarzystwie drugiej osoby. :) Nie ma to jak wspólne motywowanie, gdy jedno lub drugie straci chęci i wiarę w sukces. :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: nigdziebadz »

To prawda, że łatwiej jest się zmotywować jak się ćwiczy we dwóch, ale w sumie może być ciężko ustalić wspólny czas ćwiczeń.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Kamila i Piotr »

Mnie czasem motywuje jak pójdę do sklepu i nie mogę swojego numeru dostać , to potem ćwiczę jak szalona, aż znowu nie złapię lenia :)

Asik
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 24 października 2014, 11:01

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Asik »

Girls, a nie chciałbyscie pograć np. w siatkę raz w tygodniu? Niedawno przeprowadziałam się tu, nikogo nie znam, ćwiczę sama w domu z Chodakowską i Mel B., fitness clubów nie lubię, ale chętnie pograłabym z kimś w piłkę właśnie. Tak na relaksie, bez spiny, żeby się poruszać, pogadać :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za waszą motywacje.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Mati27 »

MI jesienią się nie chce ćwiczyć.

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: tamtam »

Możesz biegać albo na przykład zapisać się na pole dance?:)

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: tamtam »

Musisz poszukać dla siebie odpowiedniej diety. Skorzystaj z ogólnodostępnych baz. Taka jest na przykład na Meta Sport, są tam też treningi z których możesz korzystać i całkiem sporo porad, które na pewno Ci się przydadzą.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Mati27 »

Muszę poczytać.

Jessie
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:16

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Jessie »

A ja z kolei polecam fantastyczny wspomagacz, a mianowicie - czerwoną herbatę. Uznawana jest ona powszechnie za genialny "spalacz" tłuszczu, czyli taki naturalny fat burner. Ja sama zresztą przetestowałam działanie tego napoju na własnej "skórze", podczas stosowanej przeze mnie ostatnio diety i muszę powiedzieć, że efekty przerosły moje oczekiwania. Tutaj zresztą możecie poczytać sobie co nieco o czerwonej herbacie - jakie inne właściwości, oprócz tych odchudzających, posiada: http://www.herbata.info/herbata-czerwona/. Także generalnie polecam ;).

Aliic
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 22 grudnia 2014, 19:56

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Aliic »

A plastrach to nie słyszałam.

pinup
Posty: 25
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 13:08

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: pinup »

Ja tam w żadne plastry na odchudzanie nie wierzę. A co do diety, to zamiast stosować ich pseudowersje z kolorowych magazynów wybierzmy się lepiej do dietetyka. On skończył dietetykę AkademiaDietetyki.pl i zna się na żywieniu; ma specjalistyczną wiedzę w tym temacie.
A co do ćwiczeń? Co kto lubi...Można biegać, można tańczyć, do wyboru do koloru.

Zablokowany