ZEBRANIE GWIAŹDZISTA

Usunięte / nieaktualne posty.
magdalenarusin
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 grudnia 2008, 19:52

ZEBRANIE GWIAŹDZISTA

Post autor: magdalenarusin »

Kto był na ostatnim zebraniu Wspólnoty "Gwiaździsta"? Nie mogłam na nim być a bardzo mnie interesuje czy są jakieś nowe decyzje dotyczące zmian w zarzadzaniu osiedlem czy Pan Piecyk miał czas przez prawie rok, jaki minął od poprzedniego zebrania, na przedstawienie ofert na pielegnacje zieleni????? Czy panie sprzatajace beda wreszcie robily to dokladnie i nie bede musiala zbierac ze swojej wycieraczki wszystkich smieci zmiecionych z wyższych pięter.Temat ochrony na osiedlu???? Ostatnio znowu ktoś mi uszkodził zamki w samochodzie w nocy. Moze jeśli pan Piecyk nie radzi sobie z zarzadzaniem Osiedlem to zmienimy Zarzadce????

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: ZEBRANIE GWIAŹDZISTA

Post autor: Orion »

magdalenarusin pisze:Kto był na ostatnim zebraniu Wspólnoty "Gwiaździsta"?
Zebrania nie było: http://siechnice.pl/forum/viewtopic.php?p=20520#20520
magdalenarusin pisze:Moze jeśli pan Piecyk nie radzi sobie z zarzadzaniem Osiedlem to zmienimy Zarzadce????
Najwyraźniej nie radzi sobie nie tylko z zarządzaniem. Nie potrafił też zorganizować zebrania właścicieli. Albo nie chciał - na jedno wychodzi.

BTW: za co mu płacicie? Na forum Radwanic czytam same narzekania: zieleń niszczeje, budynki są źle sprzątane, anten TV-sat nikt nie konserwuje, usterek nikt nie usuwa, bezpieczeństwo mienia mieszkańców stoi pod znakiem zapytania - ale zarządca wciąż bierze kasę.
Macie wielkie serce. I portfel...

ODPOWIEDZ