Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Słyszałem, że na odpoczynek w spokoju, najlepsze są Mazury. Spacery po lesie, siedzenie nad jeziorem do późna, a jak ktoś lubi, to i można się poopalać w sezonie. Ktoś był i może potwierdzić zalety? :)

alaa
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 4 marca 2016, 20:59

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: alaa »

Ja w w tym roku tydzień spędzam na Mazurach a drugi tydzień urlopu w górach. Nie mogliśmy się z mężem zdecydować na jedno więc wybieramy się i tam i tam. :)

wewi_sz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2015, 15:36

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: wewi_sz »

alaa- zazdroszczę Ci. Ja w tym roku pojade tylko na Mazury bo facet bardzo chciał a nie stać nas na 2tyg wczasy bo jeszcze się uczymy.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: nigdziebadz »

Ja na pewno wybiorę się za granicę. Ale gdzie dokładnie - jeszcze nie wiem. Dopiero będę to planować.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Jak za granicę gdzieś niedaleko - to Praga. Piękne miasto, które ma mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia. Mówi się, że to jedna z najpiękniejszych stolic europejskich, więc warto sprawdzić :)

Jeśli dalej i na typowy urlop wypoczynkowy - to Chorwacja. Wraca do łask, robi się coraz bardziej popularna, ale nadal w miarę tania... no i piękna!!

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Samodzielna organizacja wyjazdu jest super szczególnie dla młodych i jeszcze niezależnych ludzi (brak pracy, obowiązków, dzieci itp.) Swoboda, samodzielność, niezależność - po prostu robisz co chcesz. Ale...

Nie każdy jest w stanie wszystko zorganizować, a przyznać trzeba, że spraw do załatwienia i zapamiętania jest mnóstwo. O ile chcemy jechać w miejsce, które znajduje się w Polsce, problemu nie ma. Problem pojawia się wtedy, gdy chcemy pojechać gdzieś daleko.

Błąd albo zapomnienie np. o bilecie powrotnym itp. może być niemiłą przygodą...

aska.89
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2016, 12:53

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: aska.89 »

Ja wybieram nasze polskie Mazury :)) Za granicę wolę wyjechać jak w PL jest zimno. Wtedy mam kawałek lata tylko dla siebie :D

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Wakacje w Polsce to bardzo dobry pomysł, bo potencjalnych destynacji jest naprawdę mnóstwo - od gór po morze :) Niestety wiele osób narzeka na niepewną pogodę, więc alternatywą są wyjazdy za granicę do państw, które na pogodę nie narzekają :) Macie jakieś pomysły na wycieczki, gdzie pogoda jest zawsze dobra? Oczywiście wyłączając Saharę ;)

moloch882
Posty: 3
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2016, 20:52

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: moloch882 »

Dobrze napisane, byłem z rodzinką rok temu na takiej wycieczce portugalia wczasy przez miesiąc i tylko przez chyba dwa dni padał taki przyjemny deszcz, więc jeśli pewna pogoda to w tamtą stronę.

danka
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 21:15

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: danka »

Ja polecam Łebę. Cudowne miasto, fajny klimat, ładna i czysta plaża, mnóstwo atrakcji. W ubiegłym roku byłam tam z rodziną i wypoczęłam jak nigdy, super miejsce na wakacje. Większość czasu spędzaliśmy na plaży, poza tym to w naszym pensjonacie Angela http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/60,2616,angela-pensjonat Pokoje ładnie urządzone, przytulne i komfortowe, pełne wyposażenie i miła obsługa i pyszne jedzenie.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Dla wielu osób Łeba jest trochę nudna, a szczególnie dla tych, którzy oprócz leżenia na plaży chcą jeszcze coś zwiedzić i aktywnie spędzić czas. Oczywiście jeśli ktoś chce leniuchować godzinami na plaży - Łeba jak najbardziej. Ja polecałbym wycieczkę objazdową w okolicach Gdańska, lub wypad za granicę gdzieś niedaleko :)

gzm92
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 23:11

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: gzm92 »

ja mogę polecić przede wszystkim Kretę :)

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

No to jednak troszkę daleko, ale z drugiej strony, oferty biur podróży są już na tyle rozsądne, a czas przelotu dość krótki, że opłaca się wybrać nawet dalej choćby na tydzień :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: nigdziebadz »

Na wyspie Kos jest podobno pięknie. Chciałabym się tam kiedyś wybrać.

ODPOWIEDZ