meble i dodatki do domu z internetu?

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
norek
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 24 września 2015, 16:30

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: norek »

Moja dziewczyna bardzo często robi zakupy przez neta, kupuje bardzo różne rzeczy, rzeczywiście jest dużo taniej. Podrzucę jej tego linka, może skorzysta o ile już tam nie była ;)

iga22
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:59

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: iga22 »

Zgadzam się, jeżeli chodzi o wybór, to w internecie jest o wiele większy, często ceny też są niższe. Na przykład kupuję przez internet akcesoria zapachowe typu świece czy odświeżacze, w okolicznej galerii nie mogę znaleźć takich świec http://zapachdomu.pl/kringle-candle , a są one dobre bo palą się długo, a ich zapach naprawdę czuć. Tak więc nie mam wyboru, ale cieszę się, że mogę bez większego problemu zaopatrywać się w tego typu rzeczy.

Arturak
Posty: 1
Rejestracja: środa, 7 października 2015, 12:07

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: Arturak »

Czytając posty widzę, że temat zmierza w dwóch kierunkach. Opisze je w odpowiedzi na dwa pytania.

1. Czy w internecie jest taniej niż w zwykłym sklepie?
Tak i nie - bo na dobrą sprawę w internecie znajdziemy oferty sklepów produkujących hurtowo tj. Ikea są to te same dodatki co w sklepie i to samo można powiedzieć o paru większych producentach w których dodatki są tanie, lub możemy znaleźć coś używanego. Na drugiej stronie monety znajdują się sklepy, które produkują luksusowe dodatkami do domu, gdzie ceny są wyższe lecz asortyment niepowtarzalny, co tez nie znaczy ze sklepy z tańszymi dodatkami(stacjonarne) nie mogą narzucić marży.

2. Czy w internecie jest większy?
Zdecydowanie tak! Nie wszystkie sklepy mają stacjonarne oddziały sprzedaży, niektóre stawiają na sprzedaż internetową, natomiast wszystkie duże sklepy mają dziś strony internetowe gdzie znajdują się te same produkty co w sklepie, a czasami nawet jest ich więcej i można je zamówić.

Trzeba szukać, analizować ceny i jakość, oraz pamiętać ze czasami coś może być niewarte, ale po prostu nas urzeknie. :lol: Swoją drogą stroną która warto odwiedzić to np. http://szykownydom.com/dodatki-do-domu/

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: bikzenon »

U nas w mieszkaniu mamy dodatki, w tym nowy szary dywan z internetu. Nie wszystko, ale coraz częściej korzystamy z tego rodzaju zakupów. Cała rodzina wybiera. :)

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: masun »

Jeśli szukacie dekoracji ściennych wysokiej jakości i w sensownej cenie to polecam zajrzeć tu: http://bluecanvas.pl. Znajdziecie tam duży wybór fototapet, obrazów, rolet okiennych z nadrukiem i wiele innych atrakcji :)

DawidPotul
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 10:02
Kontakt:

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: DawidPotul »

W dzisiejszych czasach, meblowe sklepy internetowe są tak dobrze zaopatrzone, mają nie tylko szeroki wybór mebli, ale i dodatki i ozdoby mają w swojej ofercie. Także wystarczy wybrać się do sklepu meblowego i urządzić wnętrze pod siebie.

michalkomo
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 26 stycznia 2016, 11:29

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: michalkomo »

Czasem w domu mogą się też przydać meble, a zwłaszcza krzesła biurowe, zwłaszcza jeśli ktoś pracuje w swoim mieszkanku/domu.

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: hobbit »

My zamawialiśmy ostatnio przez internet taką lampę witrażową na prezent dla rodziców na rocznicę ślubu. Wiem że od dawna im się podobała to się zrzuciliśmy z rodzeństwem.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: kermmitt »

A ja słyszałem, że ostatnio do łask wracają niejakie amerykanki można je kupić w sieci np. w sklepie online meble - lider. Jak wam się podoba taka alternatywa?

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: Marlena77 »

Ja różne rzeczy kupuje przez internet więc myślę, że na meble bym się zdecydowała różnie. Przede wszystkim w sklepach internetowych jest dużo taniej. Aktualnie szukam nowoczesnej meblościanki do dużego pokoju. Podobają mi się takie w nowoczesnym stylu, bez przepychu. Bardzo podobają mi się takie przeszklone meble i podświetlane półki. Wygląda to szczególnie fajnie wieczorem.

traxxvbm8
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2016, 08:29

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: traxxvbm8 »

Szukacie ciekawych mebli i sami nie wiecie która oferta sklepu internetowego z meblami jest najlepsza ? Jeśli stawiacie na wysoką jakość mebli to właśnie Indigo Decor należy do czołówki takowych sklepów internetowych, meble indyjskie indygo to ich najlepsze meble w ofercie !

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: kokos »

Meble i dodatki spokojnie można znaleźć w internecie, a teraz jest tyle stron, że jest też w czym wybierać w zależności od tego, czego się szuka. Niedawno przeglądałam sklep z antykami antiquebeauty.eu/, w którym można kupić i meble i dodatki antyczne zamawiając to właśnie w internecie, choć własny salon również posiadają. Jeżeli ktoś lubi takie starodawne wnętrza, to pewnie go to zainteresuje.

hamakrus
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 06:32

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: hamakrus »

Większość rzeczy do domu staram się kupować stacjonatnie, bo jednak wole wszystkiego dotknąć, sprawdzić trwalosc i zobaczyć prawdziwy kolor. Czasami jednak skusze się na jakas promocje, np. na poduszki dekoracyjne z tej strony: http://www.ceneo.pl/Koldry_i_poduszki/Rodzaj:Poduszki_dekoracyjne.htm bo wychodzą dość tanio i w sumie nie żal mi zaryzykować. W razie jakby okazały się szpetne, zawsze mogę oddac je teściowej :D

topole100
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 3 listopada 2016, 13:57

Re: meble i dodatki do domu z internetu?

Post autor: topole100 »

Mnie bardzo podobają się ozdobne drewniane meble. Ostatnio miałem podobne meble u siebie w domu i świetnie spełniają swoją funkcję. Myślę o kupieniu podobnych do reszty pomieszczeń.

ODPOWIEDZ