Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
martaR
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 listopada 2015, 11:58

Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Post autor: martaR »

Witam,

Od kilku dni jest trochę cieplej na dworze, jednak skutkiem tego jest to, że ogrzewanie zostało wyłączone. I sama nie wiem czy jest to wina Elektrociepłowni czy też administracji budynku, która wyłączyła węzeł główny w budynku. Nie znam się na tym, a wczoraj nie miałam czasu aby dzwonić do administracji w celu wyjasnienia, więc pytam na forum, jak u Was z ogrzewaniem ?

U mnie nawet nie włącza się w nocy, więc w domu mam jakieś 18 stopni i jestem zmuszona siedzieć pod kocem ;/

Wiem, że problem nie tylko mnie dotyczy, bo sąsiad też marznie.

Proszę o informację.

szczurek
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2012, 21:31

Re: Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Post autor: szczurek »

U nas też od kilku dni w dzień nie grzeją w ogóle , a w nocy kaloryfery są lekko ciepłe nawet jak dam na 6.
Już zgłosiłam to do administratora budynku. Ja rozumiem że temperatury jak na tą porę roku są dość wysokie, jednak jest sezon grzewczy i jeśli ktoś potrzebuje ogrzewania(np. chce wysuszyć pranie)to powinien mieć tą możliwość, a nie czekać na mrozy.

martaR
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 listopada 2015, 11:58

Re: Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Post autor: martaR »

Dziękuję za odpowiedź.

A gdzie mieszkasz ? Bo ja przy nowym urzędzie. Obawiam się, że będzie trzeba się przyzwyczaić do tego "zimna", bo temperatury powyżej 10 stopni mają się utrzymywać do następnego tygodnia. Jutro się dowiem czegoś od administracji, to napiszę na forum.

mieszkaniec987
Posty: 12
Rejestracja: środa, 1 lipca 2015, 17:13

Re: Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Post autor: mieszkaniec987 »

To nie wina elektrociepłowni, która dostarcza ciepło bez przerw nawet latem, ale administratora budynku, który ustawił tak temperaturę na wymienniku ciepła w twoim bloku.

szczurek
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2012, 21:31

Re: Czy Wam też nie działa ogrzewanie ?

Post autor: szczurek »

martaR pisze:Dziękuję za odpowiedź.

A gdzie mieszkasz ? Bo ja przy nowym urzędzie. Obawiam się, że będzie trzeba się przyzwyczaić do tego "zimna", bo temperatury powyżej 10 stopni mają się utrzymywać do następnego tygodnia. Jutro się dowiem czegoś od administracji, to napiszę na forum.
Ja również tam mieszkam :wink:
I jutro powinnam także dostać odpowiedź w tej sprawie.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ