TEMAT "WODA"

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Daroo

TEMAT "WODA"

Post autor: Daroo »

WITAM SIECHNICZAN

MAM PYTANKO PEWNIE TENDENCYJNE O WODĘ. NIE W SENCIE CZY JEST CZY NIE, BO CZASEM JEST NIESTETY JEJ NADMIAR.

BĘDĘ NOWYM MIESZKAŃCEM NA MODRZEWIOWEJ I JEDEN GOŚCIU MNIE TROCHĘ OSTATNIO ZMARTWIŁ LEKKO, CHOC MU NIE WIEŻĘ, ŻE PODCZAS OSTATNICH BURZ NIECO PODLAŁO TEREN PRZY W/W ULICY.
GĘBA MI ZRZEDŁA JAK MI TO POWIEDZIAŁ BO MAM TAM MIESZKAĆ I W DODATKU NA PARTERZE. JEŚLI KTOS MOŻE, TO PROSZĘ O ZDEMENTOWANIE TYCH INFORMACJI:) . EWENTUALNIE POTWIERDZENIA ICH :(
WIĘCEJ INFORMACJI TEZ MILE WIDZIANE

Z GÓRY DZIĘKI

PS. SIECHNICE OK
WIĘCEJ SIĘ ROZPISZE PO NIEZWŁOCZNYM ZAINSTALOWANIU NETA PO TYM JAK SAM SIĘ TAM ZAINSTALUJE. NARAZIE ZERKAM TU Z TYRKI(PRACY)(SZEF NIC NIE KUMA :) )

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

Post autor: admin »

Witam
mieszkam w pobliżu tej ulicy i raczej o czymś takim nie słyszałem. Tymbardzej, że budowane domy są troszkę wyżej niż pozostała część terenu (łąki). Także... chyba nie ma problemu :)

Pozdrawiam
Michał

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Nie dramatyzujmy, bo nie jest źle. Jak to admin napisał teren jest tam wyzej polozony a poza tym nieraz sie zdarzaja naprawde potezne oberwania chmury gdzie podtapia nie tylko Modrzewiowej ale tez w innych miejscach, no cóż tak nieraz bywa ale nie jest to sytuacja ktora zdarza sie codziennie.

daroo

Post autor: daroo »

DZIEKI TOŚTA MNIE TROCHE USPOKOILI :)

TERAZ CZEKAĆ TYLKO NA KLUCZE !!!

TROCHĘ BUDOWLAŃCY ZWOLNILI Z BUDOWĄ MOŻE NA GRUDZIEŃ SIĘ UDA .

DO NASTĘPNEGO

kriss32
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2005, 20:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Osiedle Błękitne II

Post autor: kriss32 »

http://siechnice.pl/forum/viewforum.php?f=15

Cze Daro, zapraszam na powyzsze forum :)

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

na Modrzewiowej jakaś woda? mieszkam tu z 10 lat i o niczym takim nie wiem, oczywiscie za wyjątkiem powodzi

ODPOWIEDZ