Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

Witamy! :) rowniez dostalismy termin juz nawet listownie :D hehe to jakos 6.wrzesnia bedziemy na samym roku w klatce 4B :) budynek drugi oczywiscie..a tak mi sie wydaje ze porzadek wokol blokow 1 i 2 nie bedzie do momentu jak nie skoncza czesci budynku nr 3 a co najwaniejsze budynku rownoleglego do 1 i 2... takze troszke nam przyjdize czekac...wkazdym razie tak to w planach wtgladalo... :D

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam,
pomimo wcześniejszej telefonicznej informacji o terminie, dziś dostaliśmy oficjalne pismo z AA dot terminu odbioru mieszkania. ul. Staszica 4c/14 to my. Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: hmm

Post autor: marta-motyl »

Pawel_paula pisze:Witamy! :) rowniez dostalismy termin juz nawet listownie :D hehe to jakos 6.wrzesnia bedziemy na samym roku w klatce 4B :) budynek drugi oczywiscie...
Hej.
Nie wiem jak mogliscie dostac termin odbioru na 6.09 w klatce 4 czyli inaczej B, skoro ta klatka jeszcze nie zostala przekazana przez wykonawce do dyspozycji dewelopera. Musiało sie wam cos pomylic. Sprawdzcie dokladnie to pismo, albo nr klatki, w ktorej macie mieszkanie.
Tak sie sklada, ze ja tez mam narozne mieszkanie w klatce 4 czyli B i nie moge sie doprosic oficjalnej daty odbioru ze wzgledu, jak mowia w Alfaakt na opoznienia zwiazane z woda w piwnicach.
Termin jaki mi podali w przyblizeniu to "po 10.09" :evil: . Niezle co?? Pozdrawiam.

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

odbiory c.d.

Post autor: Paulina i Michał »

Witajcie.
My juz z niecierpliwościa czekamy na jutrzejszy dzień tj.poniedziałek rano.Wówczas mamy odbiór naszego mieszkania w bud.2.
Klatka 1.
Ciekawe jak przebiegna odbory i czy będzie wszytko w porządku czy tez jakieś nie dociagnięcia:).
Pozdrawiam. :roll: :D

mado
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 20:41

Re: hmm

Post autor: mado »

marta-motyl pisze:
Pawel_paula pisze:Witamy! :) rowniez dostalismy termin juz nawet listownie :D hehe to jakos 6.wrzesnia bedziemy na samym roku w klatce 4B :) budynek drugi oczywiscie...
Hej.
Nie wiem jak mogliscie dostac termin odbioru na 6.09 w klatce 4 czyli inaczej B, skoro ta klatka jeszcze nie zostala przekazana przez wykonawce do dyspozycji dewelopera. Musiało sie wam cos pomylic. Sprawdzcie dokladnie to pismo, albo nr klatki, w ktorej macie mieszkanie.
Tak sie sklada, ze ja tez mam narozne mieszkanie w klatce 4 czyli B i nie moge sie doprosic oficjalnej daty odbioru ze wzgledu, jak mowia w Alfaakt na opoznienia zwiazane z woda w piwnicach.
Termin jaki mi podali w przyblizeniu to "po 10.09" :evil: . Niezle co?? Pozdrawiam.

Cześć sąsiedzi z klatki 4b!:) ja swoje mieszkanko odbieram zgodnie z tym co napisali z AA i co wcześniej ze mną ustalali telefonicznie 10.09.2007.!!!:)
Kto ma jeszcze mieszkanie na ul. Staszica 4B?

Pozdrawiam wszystkich!M.

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

odbiór mieszkania

Post autor: Paulina i Michał »

Wiam dzis mielismy odbiór mieszkania w klatce 1.Przebiegł w sumie ok-były tlko małe niedocianięcia.Klucze juz mamy-teraz tylko ekipa wykończyć musi i będzie dobrze. Całkiem fajne i ładne sa drz :lol: :P wi wejsciowe-my mamy kolor buk.Pozdrawiamy. :) :P

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witamy,
mamy już klucze do własnego M ( szkoda że tylko do M1).
Teraz czas zacząć remont. Pozdrawiamy

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Witam
My również wczoraj otrzymaliśmy klucze do naszego mieszkania i od dzisiaj już ruszyliśmy z pracami, bo zalezy nam, aby jak naszybciej je wykończyć.
Odbiór przebiegł w miłej atmosferze a wszelkie zgłaszane przez ans usterski były w mig usuwane, ale musze przyznac, ze nie było ich zbyt wiele.
Pozdrawiam

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

No to ja wiem ze ty nie wiesz jak my mozemy miec odbior 6 :D

..dostalismy pismo z adnotacja ze 4b nasz bedzie do odbioru 6 wrzesnia-telefonicznie rowniez ten dzien byl zemna ustalany wiec tak jest jak napisalem :D czy jedynie my z naszej klatki mamy odbior 6? nie wiem jak to alfaakt zalatwia w kazdym badz razie ja juz sobie wolne ustawilem na ten dzien wiec niech sie dzieje wola boska musze odebrac mieszkanie 6 :D i basta- skoro do dnia dzisiejszego nie mam zadnych informacji od developera ze cos sie zmienilo :)....pozdrawiam wszystkich...

gratuluje odebrania kluczy. wszystkim :)..

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Post autor: magda »

No i wreszcie budynek nr 2 w całości pomalowany.

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: DeXteR »

Napięcie, oczekiwanie - wręcz utęsknienie za mieszkankiem... a także Wczasy na Bielanach, wycieczki objazdowe po hipermarketach ;)

pinkf
Posty: 30
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 09:20

W sprawie odbiorów mieszkań

Post autor: pinkf »

Witam!
Na początku postu pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów !!

Na gorąco:
Odbiór mieszkanka mieliśmy wczoraj. Mamy mieszkanko w drugim budynku oznaczone kodowo 311 (Staszica 4c/1).
Jeśli chodzi o sam odbiór to praktycznie nie było żadnych problemów. Wygląda to tak, że przyjeżdza się na budowę, mówi się, że ma się odbiór np na 10.30 i 30 min wcześniej Pani lub Pan wpuści Was na teren mieszkanka. Następnie macie ok 30 min (u nas łącznie godzinka) na obejrzenie mieszkanka. Należy zwrócić szczególną uwagę na drzwi i okna (czy nie są porysowane, czy się otwierają itp). Później możecie pomierzyć wielkość pomieszczeń (u nas na każdej ścianie uciekło po 1cm), wszystkie piony (u nas są), i czy jest lekki spad na parapetach (też jest).
Poinformowano nas, że ściana w kuchni jest mokra, bo był jakiś zaciek oraz, że rurka od kaloryfera piętro wyżej była poluzowany i troszkę nam nakapało w dużym pokoju (obie te rzeczy wpisaliśmy w protokół). Jedyna uwaga, którą mieliśmy, to brak (pewnie przeoczenie) kratki wentylacyjnej z łazienki do kibelka, ale pan poprawił od ręki. Jesli chodzi o regulację drzwi i okien, to robią to od ręki. Na wszystkie gładzie i tynki wewnątrz mamy 3 lata gwarancji.
Prąd bedzie budowlany, więc trzeba się uzbroić w przedłużacz. Woda w mieszkanku jest. Ilość gniazdek oraz włączników zgadzała się. Dostajemy trzy klucze: dwa od zamka dolnego oraz jeden od drzwi do klatki.
Oprócz protokołu dostajemy upoważnienie do przebywanie na budownie (dwie kopie), potwierdzenie zamówionej armatury i chyba tyle.
Piwnice będą dopiero pod koniec października.
Dodatkowo dostajemy umowę, w której jest opłata w wysokości 4 zł/m2 (w tym ogrzewanie: 2zł oraz inne opłaty: 2zł) - płatne z góry do 10 każdego miesiąca.
Jak mi sie coś przypomni, to dopiszę.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich sąsiadów !!

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam wszystkich sąsiadów budynku nr 2.
Rozumiem, że to iż nikt nie pisze ostatnio na forum to dlatego, że każdy ruszył z remontem w swoim własnym M, to podobnie jak my, jesteśmy tam codziennie, staramy się coś zrobić, a roboty nam nie ubywa.
Pozdrawiamy- wszystkich najbliższych sąsiadów z klatki C

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

Post autor: Paulina i Michał »

Witam.
My byliśmy wczoraj w mieszkaniu bud.2 brama A.
Od soboty wchodzi do nas ekipa wykańczajaca mieszkanie.
Przy okazji pozdrowienia dla Magdy i Bartka,z bramy obok :),których spotkalismy wyjeżdzając:)
Kto jest z klatki A???
Pozdrawiam. :roll:

ODPOWIEDZ