Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-01-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.05.2021

Materace Lubin - jak znaleźć odpowiedni dla siebie model?

Sklepy z materacami w Lubinie kuszą nas swoim towarem. Choć możemy nie mieć nic do zarzucenia naszemu staremu materacowi, czasem nie możemy się doczekać dnia, kiedy będziemy mogli go wymienić. Zakup nowego materaca wiążemy bowiem z jeszcze lepszym komfortem podczas snu. Uwielbiamy się wysypiać. Mamy wówczas mnóstwo energii. Moglibyśmy przenosić góry. Gdy więc widzimy, że nasz partner powoli zaczyna narzekać, że stary materac najprawdopodobniej trzeba wymienić, zaczynamy planować, jaki materac kupić.

Siechnice: Materace Lubin - jak znaleźć odpowiedni dla siebie model?

Kto powinien kupić twardy materac w Lubinie

Dla niektórych stopień twardości nie podlega dyskusji. Całe życie spali na twardym materacu i nie potrafią oni wyobrazić sobie, by nagle miało się to zmienić. Jest to właściwa decyzja. Powinniśmy kupić taki materac, na jakim jest nam wygodnie. Reguła ta nie sprawdzi się względem osób otyłych oraz osób mających problemy z kręgosłupem, które lubią spać na miękkim materacu. Taki materac nie da im bowiem odpowiedniego wsparcia. Być może ich komfort snu pogorszył się właśnie od spania na zbyt miękkim materacu, ale nie powiązali ze sobą tych faktów. Zasada jest taka, że im większa jest nasza waga, tym twardszy powinien być nasz materac. Znany na całym świecie producent materacy Hilding ma w swojej ofercie niezwykle dobrej jakości twarde materace kieszeniowe tj. Hilding Fandango i Hilding Pasodoble oraz lateksowe Hilding Melody. Świetnie nadają się one dla osób z nadwagą oraz dla par z dużą różnicą wagową. Materace lateksowe to idealne materace dla alergika. Jest to produkt antygrzybiczny oraz antybakteryjny, który znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Materac ten ma doskonałą wentylację, co podwyższa higienę snu. Duży stopień twardości mogą mieć także materace z pianką wysokoelastyczną tj. Hilding Modern czy Hilding Boogie
 

Materace z termoelastyczną pianką – Lubin

Materac Visco 100x200 renomowanej marki Hilding z termoelastyczną pianką sprawdzi się zarówno w sypialni singla, jak i w sypialni pary. To dobry rozmiar na pojedyncze łóżko. Pary mające łóżko w rozmiarze 200x200 mogą kupić jeden duży materac lub dwa małe. Kiedy warto rozważyć zakup dwóch małych materacy? Z pewnością jest to dobre rozwiązanie, jeśli w łóżku mamy regulowane stelaże. Dzięki osobnym materacom każdy z partnerów może sobie nastawić wysokość stelaża indywidualnie do własnych potrzeb np. podczas czytania książki czy pracy na laptopie w łóżku. Jednym z materacy, który doskonale współpracuje z regulowanym stelażem, jest Hilding Rock & Roll. Jest on wypełniony dwoma wysokoelastycznymi piankami HR o różnym stopniu twardości. Dzięki temu materac z jednej strony jest bardziej miękki, z drugiej bardziej twardy. Na dwa różne materace decydują się także osoby, które nie chcą lub nie mogą pójść na kompromis w sprawie stopnia twardości materaca np. ze względu na stan zdrowia. Przy bardzo rozbieżnych potrzebach jeden wspólny materac mógłby znacznie obniżyć komfort podczas snu przynajmniej jednej osoby, a może nawet dwóch – gdyby para poszła na zbytni kompromis. 

Zakup materaca w Lubinie opierający się na doświadczeniach własnych oraz innych użytkowników, a także wsparty fachową wiedzą specjalisty, to wspaniała inwestycja. Wysypiając się, będziemy mogli cieszyć się każdym dniem. Wypoczęci, będziemy także efektywniej pracować – zarówno w pracy, jak i wykonując obowiązki domowe. Dobry materac wpłynie także na stan naszego zdrowia. Dlatego wybór właściwego materaca jest tak ważny.


Wczytuję komentarze...