Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Instagram Likes – Czyli metoda aby zostać influencerem

Wszelkiej maści media społecznościowe już dawno przestały służyć wyłącznie temu, do czego pierwotnie zostały wymyślone, czyli komunikowaniu się ze znajomymi. Oczywiście nadal jest to kanał do kontaktu z przyjaciółmi, rodziną, dawnymi znajomymi ze szkolnej ławy. Niemniej dziś media społecznościowe – w tym przede wszystkim Instagram oraz Facebook – stały się niezwykle silną gałęzią marketingu. Social media marketing przynosi dziś niebagatelne zyski tak zwanym influencerom. Jak stać się jednym z nich oraz po co są lajki na Instagramie? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Siechnice: Instagram Likes – Czyli metoda aby zostać influencerem

Like Instagram – jak zbudować popularność swojego profilu?

Mało kto myśli o tym, jak ważne są dwa podstawowe parametry konta, a mianowicie: nazwa użytkownika oraz zdjęcie profilowe. Są to dwa elementy, z którymi ma pierwszą styczność każdy potencjalny obserwator. Warto budować własną markę w internecie pod swoim własnym nazwiskiem lub pseudonimem, z którym się identyfikujesz. Jeżeli prowadzisz firmę lub jakąkolwiek działalność, którą chcesz wypromować – jako swój nick podaj nazwę firmy. Mile widziane są oryginalne nazwy użytkownika, lecz nie przesadzone i zbyt kontrowersyjne. Przemyśl tę kwestię, zanim założysz konto na instagramie.

Zdjęcie profilowe powinno być dobrej jakości, o przemyślanej kompozycji i przedstawiające ciebie lub coś, co chcesz promować za pomocą swojego instagrama. Kolejną sprawą jest regularność dodawania postów, spójność estetyczna (na przykład wszystkie zdjęcia w wybranej kolorystyce, co można uzyskać za pomocą filtrów lub presetów), a także systematyczne dodawanie stories i interakcje z innymi użytkownikami (wystarczy lajkować zdjęcia). W postach i na instastory dobieraj hashtagi adekwatnie. Aby zyskać popularność – trzeba być aktywnym i widocznym użytkownikiem. Ważne są również lajki na instagramie oraz liczba instagram followers
 

Like na instagramie, czyli o co właściwie chodzi?

Czy rzeczywiście lajki na instagramie są na tyle ważne, by poświęcać czas i energię na ich zdobywanie? Otóż są równie ważne, co instagram followers (obserwatorzy konta). Okazuje się, że stanowią ważny element, na bazie którego działa algorytm instagrama. Algorytm promuje też zdjęcia na podstawie polubień znajomych. Like na instagramie oraz followersi decydują o tym, czy konto będzie bardziej promowane i wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania, podobnie jak poszczególne zdjęcia. Daje to większy zasięg postów, gdyż instagram stawia na aktywnych użytkowników z dużą liczbą followersów i lajków pod zdjęciami, jeszcze bardziej ich wówczas promując. Podsumowując – użytkownik nie ma najmniejszych szans zaistnieć w mediach społecznościowych bez odpowiedniej liczby instagram like i followers. Kupując lajki, nie narażasz się na nieprzyjemności. 
 

Czy na instagramie lajki są ważne?

Jak już wspominaliśmy – lajki są niezbędne do zbudowania popularnego konta, które przyciągnie nie tylko obserwatorów, ale także reklamodawców. Cenione marki współpracują bowiem tylko z influencerami mającymi tysiące polubień. Dziś celem wielu użytkowników jest zarabianie na swojej obecności w mediach społecznościowych. Nie ma w tym nic dziwnego. To doskonały sposób zarobkowania, co więcej – zyskujący na popularności. Niektóre duże i popularne konta zapewniły swoim założycielom pracę na cały etat i wynagrodzenie większe, niż byliby w stanie zarobić gdziekolwiek indziej. Polubienia na instagramie, ilość instagram like, serduszka na ig, interakcje z użytkownikami – to niezwykle ważne elementy budowania uznanej marki osobistej na instagramie. Od tego, jak wiele polubień masz, zależy przyszłość twojego konta. Nasuwa się tutaj pytanie: jak je zdobyć? Czy można kupić lajki?

Skutecznym sposobem okazuje się kupowanie polubień. Jeszcze do niedawna wydawało się to kontrowersyjne, ale poniżej wyjaśnimy, dlaczego jest to dobry sposób na zbudowanie renomy swojego konta.
 

Dlaczego warto mieć lajki na Instagramie?

Lajki na instagramie decydują o popularności konta, a co za tym idzie – na jego atrakcyjności w oczach reklamodawców, firm i uznanych marek. Duża liczba instagram likes sprawi, że instagram będzie bardziej promował twoje konto i wyświetlał treści jeszcze większej liczbie użytkowników. Zdobywanie lajków „tradycyjnymi” sposobami jest żmudne, długotrwałe i czasochłonne. Tym sposobem możesz nigdy nie rozwinąć swojego konta na tyle, by przykuć uwagę reklamodawców.

Ryzykowne jest także nabywanie lajków od niesprawdzonych firm. Kiedy zdjęcie lajkują tzw. boty instagram wychwytuje to i ucina zasięgi. Tym samym pamiętaj, że lajki muszą pochodzić o realnych i aktywnych kont. Przypatrz się tej kwestii, zanim kupisz lajki od danej firmy. Podkreślić natomiast należy, że jest to proces zupełnie legalny.

Czy jeśli kupię instagram like moje konto może zostać zbanowane?

Oczywiście można dostać bana za zbyt szybkie lajkowanie dużej liczby zdjęć naraz. Jednakże profesjonalne firmy, oferujące sprzedaż lajków, doskonale zdają sobie z tego sprawę i dbają o to, by ich interakcje nie spowodowały bana. Podkreślmy raz jeszcze – muszą to być prawdziwe polubienia. 

Ogólnie rzecz biorąc – bana na instagramie można dostać za wiele innych rzeczy, w tym na przykład za dodawanie powyżej 30 hashtagów pod postem bądź za używanie niewłaściwych hashtagów. Znów wracamy więc do punktu wyjścia, a mianowicie uważnego i kompleksowego budowania konta i jego popularności.

Niemniej – odpowiadając na zawarte w tytule akapitu pytanie – kupowanie lajków jest w pełni bezpieczne i nie powoduje banowania konta.
 

Jak zdobyć instagram like?

Jak zdobyć like? Jak pozyskiwać nowe like? Po prostu kup lajki! Na telefonie lub tablecie otwórz aplikację instagram. Określ wybrane zdjęcia. Podaj link do zdjęcia lub filmu na instagramie. Jeżeli chcesz skopiować link, to kliknij na trzy kropki u góry ekranu. Wybierz ilość lajków i zamów. Nie zmieniaj nazwy konta w czasie realizacji zamówienia. Pamiętaj, że wartościowe lajki na instagramie kupisz tylko od sprawdzonych firm o długiej historii i dobrych opiniach, które pozostawiają setki zadowolonych klientów.