Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-01-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
28.01.2021

Co jest lepsze - naprawa pralki czy jej serwisowanie?

Tytuł poniższego artykułu może być co najmniej kontrowersyjny. W powszechnym mniemaniu uważa się, że naprawa i serwis, to praktycznie to samo. W rzeczywistości chodzi oczywiście o grę słów. Naprawa oznacza definitywne rozwiązanie istniejącego problemu. Serwisowanie jest z kolei czynnością przeciągającą się w czasie. Który w powyższych wariantów byłby dla Państwa satysfakcjonujący, np. w trakcie awarii pralki?

Siechnice: Co jest lepsze - naprawa pralki czy jej serwisowanie?

Dla naszej firmy, najważniejsza jest przede wszystkim definitywna naprawa sprzętu AGD. Mamy świadomość, że pralki to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego domu i mieszkania. Trudno sobie wyobrazić - zwłaszcza przy dużej liczbie mieszkańców - skuteczne funkcjonowanie gospodarstwa domowego bez pralki. Jak zatem poradzić sobie z takim problemem?
 

Naprawa pralek z FixAGD.pl


Jak poradzić sobie z... brudnym i mokrym praniem?

Teoretycznie sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć je do pralki i wyprać lub odwirować. A co, jeśli pralka z różnych powodów nie działa? Wtedy jedynym rozsądnym rozwiązaniem, pozostaje skorzystanie z mobilnego serwisu pralek, działającego na terenie Śląska. Lista potencjalnych awarii, jakie mogą przytrafić się naszej pralce, jest bardzo długa. Niektóre z nich spowodowane są bardzo prostymi przyczynami. Inne z kolei wymagają wielogodzinnych prac naprawczych. W jednym i w drugim przypadku, nasza firma może dokonać szybkiej wyceny i naprawy sprzętu. Zwłaszcza, że:

 • posiadamy doświadczenie i wiedzę popartą odpowiednimi certyfikatami; stale też dbamy o aktualizację naszych umiejętności,
 • działamy na rynku już od wielu lat, stale dbając o wzrost naszego doświadczenia,
 • pracujemy w oparciu o elastyczny grafik, dzięki któremu możemy zjawić się na miejscu niedługo po wystąpieniu awarii,
 • posiadamy dostęp do wielu profesjonalnych narzędzi, za pomocą których możemy dokonać naprawy na miejscu.

Czy warto naprawiać pralki za pośrednictwem naszych specjalistów? Jak widać, tak! Zwłaszcza, że dzięki usłudze mobilnego serwisu, zdecydowana większość usterek (szacunkowo około 80 procent), jest usuwana na miejscu.
 

Naprawa pralek - korzyści, które możemy zaoferować

Osoby, które zastanawiają się czy warto naprawiać pralki w naszej firmie, powinny zapoznać się z korzyściami, jakie możemy zaoferować naszym klientom.

 1. Szybka naprawa. Zdarza się, że już po kilku godzinach od wystąpienia usterki, udało się ją całkowicie naprawić. Co więcej - klient w tym czasie nie opuścił swojego domu!
 2. Niskie koszty. Nasze usługi naprawcze są tanie, a umowa z nami nie zawiera żadnych ukrytych opcji. W zdecydowanej większości przypadków nie pobieramy też opłat za transport do warsztatu. No bo niby... po co?
 3. Jesteśmy stale pod telefonem. Dzięki temu w razie potrzeby, mogą się Państwo z nami zawsze skontaktować. W razie zgłoszenia awarii, przekazujemy informację do serwisanta, po czym oddzwania on do klienta i wycenia naprawę.
 4. Nie generujemy sztucznych kosztów. Do napraw używamy części wskazanych przez klienta. To od niego zależy, czy w trakcie naprawy wykorzystamy części oryginalne, czy też ich tańsze zamienniki.
 5. Jesteśmy blisko i zawsze docieramy na czas. Jest to możliwe dzięki specyfice Górnego Śląska, który zawsze był bardzo dobrze skomunikowany. Dzięki temu dojedziemy najszybciej jak się da i - jeśli będzie taka możliwość - usuniemy usterkę na miejscu.
   

Podsumowanie

Niewiele firm na rynku oferuje tak elastyczne warunki realizowanych usług. Co więcej - nasi pracownicy posiadają również doświadczenie, które w procesie napraw sprzętu AGD, jest chyba najważniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

źródło: https://fixagd.pl


Wczytuję komentarze...