Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Linka
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2016, 08:23

Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: Linka »

Wysokospecjalistyczne systemy ERP posiadają dużo niesamowicie istotnych plusów dla pracy przedsiębiorstwa. Prowadząc jednoosobową firmę, możemy wszystko ogarnąć na własną rękę. Trudności zaczynają się wtedy, jeśli ta mała działalność zmienia się w duże przedsiębiorstwo, gdzie każdy dział jest podporządkowany innemu, zatem realizacja zlecenia zależna jest od całości. Wówczas takie rozwiązania jak systemy erp firmy Comarch stają się elementem kluczowym w pracy przedsiębiorstwa i kierowaniu taką pracą. Bez specjalnego systemu erp, który potrafi przekazać dane z jakiejś komórki do drugiej, nie ma opcji właściwego prowadzenia przedsiębiorstwa i w związku z tym projektów. W pewnym momencie wdrożenia systemów ERP w firmie produkcyjnej albo też w firmach handlowych stają się nic innego jak nieodzownym krokiem, w innym razie biznes zwyczajnie ulegnie paraliżowi, który może spowodować nawet upadek. System ERP jest w następstwie tego podstawowym wyborem w każdym biznesie – firma będzie lepiej działać, jeżeli system będzie działał prawidłowo.

typowyhandlarz
Posty: 3
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2016, 13:49

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: typowyhandlarz »

Nie zapominajmy, że nie tylko Comarch oferuje systemy ERP.

Także mniejsi producenci mają w swojej ofercie bardzo funkcjonalne narzędzia. Osobiście korzystam z Idea ERP i mogę go serdecznie polecić http://www.ideaerp.pl/

Sebastian1578
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: Sebastian1578 »

Tego typu oprogramowanie to podstawa jeżeli prowadzimy większą firmę. Ja na przykład chwalę sobie elektroniczny obieg dokumentów oraz Intranet oferowany przez Ideo Solutions AS. Zobaczcie sobie sami jak to wygląda http://ideosolutions.no/portfolio/tnt-i ... -platform/ . Wprowadzają ciągłe aktualizacje i udogodnienia co sprawia, że system działa stabilnie i nie ma żadnych błędów.

typowyhandlarz
Posty: 3
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2016, 13:49

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: typowyhandlarz »

W kwestii wyboru systemu crm bądź erp poleciłbym zapoznać się z artykułami zawartymi na tym portalu. U mnie w firmie korzystamy z IdeaERP i się sprawdza, jednakże cenowo bywają atrakcyjniejsze narzędzia.

vagiz
Posty: 25
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2015, 10:37

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: vagiz »

Wejdź jeszcze na stronę http://portalerp.pl tam masz opisane systemy ERP i ogólnie oprogramowanie dla firm. Jest sporo informacji, które dotyczą wdrażania systemu, jego zalet, branż które korzystają z takich rozwiązań i tak dalej. Jak jeszcze zastanawiacie się nad wyborem oprogramowania to warto zerknąć.

kalinka
Posty: 67
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: kalinka »

Ja się nie znam na tych wszystkich systemach. Ale wiem jedno - w kwestii oprogramowania pomogli mi panowie z http://www.thomas-it.pl/. Wszystko śmiga :D i o to chodzi!

w.grzesiak
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 października 2016, 14:52

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: w.grzesiak »

System TETA ERP http://www.unit4.com/pl/produkty/erp jest dedykowany firmom zajmującym się handlem, finansami, usługami oraz administracją publiczną. System jest bardzo elastyczny, w pełni skalowalny i wielowalutowy. Oprócz tego posiada rozwiązania uzupełniające tj. oprogramowanie do stacjonarnej obsługi procesów w przedsiębiorstwie i umożliwia pracę na urządzeniach mobilnych.

Borowekin
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 28 października 2016, 10:08

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: Borowekin »

System dla firmy to jak najbardziej dobry pomysł. Pomoże to w polepszeniu sytuacji i większej kontroli nad działaniami. Polecam poczytać chociażby o czymś takim jak controlling(http://www.sente.pl/system-sente/contro ... zarzadcza/) - głównie chodzi o możliwość dokładnego zarządzania tym, co dzieje się w naszej firmie

Beatka75
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2016, 15:47

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: Beatka75 »

Jest mnóstwo programów dla małych przedsiębiorców. Dzięki nim każdy, kto prowadzi działalność, może sprawnie zrobić to co oczekują od niego kontrahenci i klienci. Świetnym rozwiązaniem jest program do wystawienia faktur https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Nie trzeba korzystać z pomocy księgowej. Szybkość działania i reagowania na potrzeby osób trzecich to podstawa dobrze prowadzonej firmy. Każdy się bowiem śpieszy i nie ma czasu by czekać.

hobbit
Posty: 42
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: hobbit »

Wdrożenie w firmie systemu ERP może często usprawnić wiele procesów i co za tym idzie efektywność całej firmy. Zobacz np przykład co może ulec poprawie w związku z wdrożeniem ERP na przykładzie SAP: http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Jak- ... omosc.html

lorisvuu
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:37

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: lorisvuu »

Rozwiązania informatyczne dla firm to specjalność ludzi z http://infolet.pl/ :D
Znalazłem ich i dzięki temu moja firma od strony technicznej prezentuje się rewelacyjnie. Grunt to dobre oprogramowanie!

Bonnie
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 24 marca 2017, 07:19

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: Bonnie »

Taki system jak najlepiej teraz się sprawdza. Stwierdzając nawet po tym ile firm teraz wdraża takie systemy. Ale jest ich pełno chociażby z tego, że nie każdy taki system jest do wszystkiego odpowiedni. Jeśli chodzi o zarządzanie IT to http://www.statlook.com/pl na pewno genialnie się sprawdzi. Można mieć pod nadzorem każdy komputer w firmie, a dzięki zdalnemu pulpitowi można z łatwością kontrolować komputer, który jest dostępny w naszej sieci. Moim zdaniem to polepsza wydajność pracowników.

mombasa
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 5 marca 2017, 15:51
Kontakt:

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: mombasa »

W mojej firmie: http://plexinawymiar.pl/plexi-pleksi-pleksa/tychy/ zwyczajnie korzystamy z najpopularniejszego Comarch Optima i sprawdza się najlepiej jako dostawca tego typu oprogramowania. Nie ma co kombinować za bardzo :)

cut
Posty: 139
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Systemy ERP. Oprogramowanie dla firm

Post autor: cut »

Od dawna cały czas pracujemy na Berberis. Jeśli nie macie produkcji, magazynu to podejrzewam, że poradzicie sobie nawet na darmowej wersji. Nasze doświadczenia z systemem są pozytywne, wiem ile daje wprowadzenie CRM i jak potrafi wszystko uporządkować. Jasne się robi co od kogo zależy, na kiedy co trzeba zrobić, nie ma zapominania o zadaniach, wszystko jest pod kontrolą. Z naszej strony to diametralna zmiana.

ODPOWIEDZ