UWAGA potajemne przekazanie parkingu pod oczyszczalnią!!!

Dyskusje mieszkańców osiedla
walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

Witam, że prezes jeździ foresterem to wiem, bo parkował kilkakrotnie przed naszą klatką. Zastanawiam się na tym skąd autor postu wiedział akurat, że jest aktywnym uczestnikiem forum subaru? Żeby przeszukiwać forum i wynajdywać takie perełki? Jakim kluczem się kierował? Czy google samo znalazło?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jarecki »

nasz kolega jest po prostu sprytny i cierpliwy :D
bravo!

junasz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:38

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: junasz »

olo243 pisze:Obrazek

Drogi Kosmateusie!!!


Powiem tak!!! Coś tu grubooo śmierdzi!!!
Dziwnym zbiegiem okoliczności posługujesz się dokładnie takim samym, jakże nietypowym (żeby niepowiedzieć chorym) tekstem, co pewna osoba nick'ująca na forum SUBARU, jako JUNASZ. Mało tego Junasz jest władny w żniżkach jeżeli chodzi o usługi Alfaakt (opis w stopce), mało tego jeździ SUBARU FORESTEREM.

Chyba sprawa robi sie jasna: OFICJALNIE WITAMY PREZESA JACKA SIKORSKIEGO NA FORUM :evil:

No bo jeśli nie to coś cholera jest nie tak z tymi "małymi dziewczynkami"

A I JESZCZE JEDNO : CIEKAWE ILE ZAWYŻONA JEST CENA MIESZKANIA NA "ZIELONYM PAGÓRKU" SKORO TAK BANALNA ZASŁUGA JAK LOGOWANIE SIE NA FORUM SUBARU UPRAWNIA DO ZNIŻKI NA MIESZKANIE NA OSIEDLU

No to aż założyłem i tutaj konto i zalogowałem się pełen podziwu dla Waszej wytrwałości w tropieniu urojonych spisków. Ale najpierw: Dzień dobry Wszystkim forumowiczom. :mrgreen: I wyjaśnienie - nie jestem prez. Sikorskim. Część z Was zapewne zauważyła w naszym biurze przy Klimasa lub na budowie takiego niewysokiego, siwiejącego jegomościa w okularach zazwyczaj ubranego na czarno (najczęściej: czarny golf + czarne dżinsy). To właśnie ja - jeden ze współpracowników AA. A Forestera, nawet tak leciwego jak mój (MY 2000 - gdyby ktoś wolał tego nie zauważać) szczerze Wam wszystkim życzę... bo to naprawdę znakomity samochód. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Nie wydaje mi się żeby do znalezienia TAKIEJ informacji potrzebny był jakiś klucz, wystarczy przeglądarka internetowa i dużo cierpliwości i czasu :D zresztą po co roztrząsać sposób zdobycia informacji? Niech to pozostanie słodką tajemnicą odkrywcy :wink: pozdrawiam akcję pagórek!jestem z Wami!

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

walgula pisze:A z innej mańki, to pytanie jak to wygrzepałes? Skad wiedziales jak/gdzie szukac, ze akurat na forum subaru?
Wystarczyło wpisać Alfaakt w googlach i wyskoczyło forum subaru :shock:

A dalej to już szperanko i sie wyklarowało :)

Swoja drogą Junaszu/Kosmateusie (bo przecież jesteś Kosmateusem- chyba że komuś wmówisz że tekst z dziewczynkami i gwałtami to tylko zbieg okoliczności) ile prawdy jest w tym, że kupiłeś mieszkanie na "Zielonym Pagórku" (budynek nr 4) skoro wiesz z jakim fuszerstwem mamy tu do czynienia!!! Chyba że to promocyjna ściema , na zlecenie Alfaakt drogi "SĄSIEDZIE" :lol: :lol: :lol:

NO I OCZYWISCIE SZKODA WIELKA, ŻE JEDYNA POCHWAŁA POD ADRESEM DEWELOPERA TO, TA KTÓRĄ ON SAM SOBIE WYSTAWI POPRZEZ PODSTAWIONYCH LOKATORÓW!!!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 lutego 2010, 11:39 przez olo243, łącznie zmieniany 1 raz.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

Faktycznie google na 6 czy 7 stronie wynikow, po wpisaniu Alfaakt, wyrzuca linka do forum subaru i junasza. Na dalsze sledzenie postow nie mam czasu. Poza tym trzeba sie rejestrowac.

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Określenie "urojonych spisków" jest chyba trochę nie na miejscu - przecież nie pojawiła się tu żadna fikcyjna informacja!Brak miejsc parkingowych nie podlega w ogóle dyskusji, codziennie wieczorem mam problem ze znalezieniem miejsca! Może problemu nie widzą Ci, którzy z pracy wracają o godz 15 -16 i mają wtedy do dyspozycji cały parking! Po godz. 19 znalezienie miejsca graniczy z cudem. Mowa oczywiście o miejscu parkingowym z prawdziwego zdarzenia a nie o skrawku miejsca na chodniku lub na tym czymś co udaje trawnik. Zdjęcia z galerii na stronie akcji pagórek przedstawiają nasze bloki a nie miejsca z kosmosu!

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Kosmateus pisze: PS
Statystycznie zapewne zostanę okrzyknięty ……., bo jak widziałem obowiązuje tu czasami rewolucyjna zasada „ kto nie z nami ten nasz wróg ” ale trudno ustrój „sprawiedliwości społecznej” w naszym kraju skończył się 20 lat temu.

K.
Ustrój się skończył ale metody zostały :twisted:
I oczywistym jest, że ten kto nie jest z nami ten nasz wróg. Policzyć na palcach jednej ręki można tych, którzy nie popierają"akcji". A i Ci nie twierdzą, że na osiedlu wszystko jest ok. Jak ktoś pisze, że wszystko jest cacy to niech lepiej zabierze sie za sprzedaż mieszkań. Bo dużo wam jeszcze zostało z tego co widzę. :twisted:

junasz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:38

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: junasz »

olo243 pisze:
walgula pisze:A z innej mańki, to pytanie jak to wygrzepałes? Skad wiedziales jak/gdzie szukac, ze akurat na forum subaru?
Wystarczyło wpisać Alfaakt w googlach i wyskoczyło forum subaru :shock:

A dalej to już szperanko i sie wyklarowało :)

Swoja drogą Junaszu/Kosmateusie (bo przecież jesteś Kosmateusem- chyba że komuś wmówisz że tekst z dziewczynkami i gwałtami to tylko zbieg okoliczności) jak to możliwe że kupiłeś mieszkanie na "Zielonym Pagórku" skoro wiesz z jakim fuszerstwem mamy tu do czynienia!!! Chyba że to promocyjna ściema , na zlecenie Alfaakt drogi "SĄSIEDZIE" :lol: :lol: :lol:

NO I OCZYWISCIE SZKODA WIELKA, ŻE JEDYNA POCHWAŁA POD ADRESEM DEWELOPERA TO, TA KTÓRĄ ON SAM SOBIE WYSTAWI POPRZEZ PODSTAWIONYCH LOKATORÓW!!!

Echhh... dla jasności raz jeszcze napiszę i powtarzał się już nie będę:
1. nie jestem prez. Sikorskim,
2. nie jestem "Kosmateusem",
3. nie kupiłem mieszkania na "Zielonym Pagórku" (choć, gdybym miał taką potrzebę, pewnie bym kupił),
4. tekst z dziewczynkami jest "starszy od węgla" i znany wszystkim, którzy kiedykolwiek mieli nawet pobieżną styczność z nauką prawa.

Resztę pozwolę sobie pozostawić Waszej wyobraźni i "logicznej" gdybologii, jaką tutaj z upodobaniem uprawiacie... bo argumenty żadne i tak do zaślepionych nigdy nie trafią. 8) :mrgreen:

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

junasz pisze:
olo243 pisze:
walgula pisze:A z innej mańki, to pytanie jak to wygrzepałes? Skad wiedziales jak/gdzie szukac, ze akurat na forum subaru?
Wystarczyło wpisać Alfaakt w googlach i wyskoczyło forum subaru :shock:

A dalej to już szperanko i sie wyklarowało :)

Swoja drogą Junaszu/Kosmateusie (bo przecież jesteś Kosmateusem- chyba że komuś wmówisz że tekst z dziewczynkami i gwałtami to tylko zbieg okoliczności) jak to możliwe że kupiłeś mieszkanie na "Zielonym Pagórku" skoro wiesz z jakim fuszerstwem mamy tu do czynienia!!! Chyba że to promocyjna ściema , na zlecenie Alfaakt drogi "SĄSIEDZIE" :lol: :lol: :lol:

NO I OCZYWISCIE SZKODA WIELKA, ŻE JEDYNA POCHWAŁA POD ADRESEM DEWELOPERA TO, TA KTÓRĄ ON SAM SOBIE WYSTAWI POPRZEZ PODSTAWIONYCH LOKATORÓW!!!

Echhh... dla jasności raz jeszcze napiszę i powtarzał się już nie będę:
1. nie jestem prez. Sikorskim,
2. nie jestem "Kosmateusem",
3. nie kupiłem mieszkania na "Zielonym Pagórku" (choć, gdybym miał taką potrzebę, pewnie bym kupił),
4. tekst z dziewczynkami jest "starszy od węgla" i znany wszystkim, którzy kiedykolwiek mieli nawet pobieżną styczność z nauką prawa.

Resztę pozwolę sobie pozostawić Waszej wyobraźni i "logicznej" gdybologii, jaką tutaj z upodobaniem uprawiacie... bo argumenty żadne i tak do zaślepionych nigdy nie trafią. 8) :mrgreen:

YHY JASNE STARY

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

junasz pisze:Echhh... dla jasności raz jeszcze napiszę i powtarzał się już nie będę:
1. nie jestem prez. Sikorskim,
2. nie jestem "Kosmateusem",
3. nie kupiłem mieszkania na "Zielonym Pagórku" (choć, gdybym miał taką potrzebę, pewnie bym kupił),
4. tekst z dziewczynkami jest "starszy od węgla" i znany wszystkim, którzy kiedykolwiek mieli nawet pobieżną styczność z nauką prawa.
WTF :shock:
To co robisz na forum?.........a zapomniałem szpiegujesz dla AA.

junasz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:38

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: junasz »

jimmy_lodolamacz pisze: WTF :shock:
To co robisz na forum?.........a zapomniałem szpiegujesz dla AA.

Echhh... jak dzieci... 8)
Sprawdź sobie kilka postów wyżej w jaki sposób zostałem przez olo "wywołany do tablicy"... a teraz pomyśl... i jeszcze raz pomyśl... i jeszcze raz... i tak do skutku, aż sam będziesz potrafił znaleźć właściwą odpowiedź. :mrgreen:
Chociaż... biorąc pod uwagę moje wcześniejsze słowa o argumentach dla zaślepionych... wątpię, czy znajdziesz prawdziwą odpowiedź. 8)
Dobra, miło było ale wystarczy - EOT. Bawcie się dalej już beze mnie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Oooo...i nam się przedstawiciel AA obraził. Człowieku od dziewczynek rozumiem, że zostałeś wywołany. Tylko skoro do dzisiaj nie byłeś uczestnikiem forum, nie mieszkasz na osiedlu, nie kupiłeś tu mieszkania to jak trafiłeś na forum? Szedłeś chodnikiem i pomyślałeś:"Taka ładna pogoda zajrzę na forum w Siechnicach czy o mnie nie piszą?" Ujawniłeś to o czym wszyscy wiedzą. AA tajniaczy się na forum zamiast spróbować się dogadać. A My nie jesteśmy dziećmi. Jesteśmy bachory :mrgreen:

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: andropow »

Buahahah
Tylko junasz'u z kąd nagle trafiłeś na forum :shock:
tak nagle.. tak szybko po tym gdy pojawiło się, że Kosmateus to Ty?

Dowcip jest stary jak świat dlatego słyszy się go raz na 5 lat, więc sorry, ale dwa teksty w tak niewielkiej odległosci czasowej to nie przypadek.
Właśnie, a może sprawdzimy IP z kąd pochodzą wiadomści..

ODPOWIEDZ