UWAGA potajemne przekazanie parkingu pod oczyszczalnią!!!

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: akcjapagorek »

Kosmateus pisze:
Według mnie cała ta akcja pagórek ma znamiona czarnego pijaru na zamówienie konkurencji – kolesie kreują problem ( parkingi budowane do skutku jak będziemy dużo krzyczeć ) nakręcają nierozwiazywalną sprawę i ciągną ja bez końca, wyszydzają pozytywy i hołubią wkręconych.
Hehehehe, no takiej ,,teorii spisku'' to już dawno nie widziałem. Cieszę się, że na naszym osiedlu zamieszkają zwolennicy fantasy 8)

Niestety Twoje twierdzenia, opierają się o kilka błędów merytorycznych, już tłumaczę:
- ,,kolesie kreują problem (parkingów)''- hmm możę Cię zaskoczę, ale problem istnieje naprawdę- dowód: kartka, długopis, przelicz dostępną liczbę miejsc postojowych i porównaj z liczbą mieszkań...
- ,,nakręcają nierozwiązywalną sprawę''- sprawę można rozwiązać, wystarczy wybudować wymagane przepisami miejsca postojowe na terenie osiedla i zacząć rozmawiać z klientami
- ,,wyszydzają pozytywy''- nikt niczego nie wyszydza, a największym pozytywem osiedla jest to, że mamy zorganizowanych sąsiadów 8)
Kosmateus pisze: Zastanówmy się logicznie, co naprawdę uzyskamy nie biorąc tego co nasze?
No wiesz, jeśli odbierzesz klucz do parkingu, to faktycznie zyska wiele osób:
- zwolnisz przeładowany parking na osiedlu, więc pozostali mieszkańcy będą mieli gdzie parkować :wink:
- poprawisz kondycję fizyczną codziennymi 0,5 kilometrowymi spacerami do swojego auta
- przy pozostawieniu auta na parkingu w szczerym polu- dostarczysz zajęcia osobom zainteresowanym ,,przejęciem'' twojego radia lub nawet całego pojazdu (polecam dobrą polisę AC), Straż Miejska i Policja także będzie miała co robić :wink:

Na początek powinieneś przespacerować się kilka razy do tego parkingu i wtedy sprawdzić poziom swego entuzjazmu co do parkowania w polu :mrgreen: Dla próby- zaparkuj tam kilka razy swoje auto i sprawdź co z niego zostanie...
Kosmateus pisze: Teraz odebrałem mieszkanko, żeby wpuścić ekipę i mam nadzieje, że do aktu mój budynek wykończa co najmniej tak jak trzy poprzednie.
Ja życzę Ci, by wykończyli je lepiej, proponuję zapoznać się z galerią pozostałych budynków na stronie http://www.siechnice24.pl/ (nikt tam nie dorobił dziur i pleśni w paincie, 100% real foto) lub proponuję przespacerować się po osiedlu.

Nikt na Ciebie nie nakrzyczy, staraj się jednak mniej pracować wyobraźnią (spisek konkurencji etc.) i mniej żartować z ,,molestowaniem dziewczynek'', bo ja do tej pory tego żartu nie zrozumiałem :shock: a po historii z R. Polańskim- jest to dość grząski temat.
Porozmawiaj z mieszkańcami pozostałych 3 bloków(my to zrobiliśmy!)- zauważysz, że nikt nie jest zadowolony z sytuacji w jakiej stawia nas Alfaakt. A żeby to zmienić wystarczy niewiele, na początek- niech prezes, p. Sikorski się z nami spotka, porozmawia, zacznie udzielać się nawet na tym forum.
Niestety pozytywny kontakt, urywa się w momencie podpisania aktu notarialnego, także korzystaj sąsiedzie...

Pozdrawiam

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: andropow »

akcjapagorek pisze:Niestety pozytywny kontakt, urywa się w momencie podpisania aktu notarialnego, także korzystaj sąsiedzie...
Mylisz się!
Pozytywny kontakt skończył się w momencie zgłoszenia pierwszych usterek po odbiorze, a jak załatwiliśmy własnego notariusza do aktu to zaczęła się 2 tygodniowa przeprawa :lol:
Fakt raz prezes do mnie dzwonił odnośnie reklamacji rynny - miało być wszystko pięknie, a minęło pół roku i nic nie zostało zrobione.

Kosmateus przekonasz sie jak zamieszkasz (oby Twoja ekipa nie miała problemów np z tynkami)
Pozatym, życze powodzenia w deszczu w błocie zapierdzielać na parking pod oczyszczalnią!

Pozatym coś zboczone jest z tematu - przydało by się przenieść te 4 posty powyżej do tematu o akcji.

Awatar użytkownika
Miles
Posty: 59
Rejestracja: środa, 16 września 2009, 14:36

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Miles »

@Kosmateus rozumiem Twój entuzjazm, który wynika z odbioru nowego mieszkania, ale pomieszkasz trochę i sam zobaczysz. Będziesz chciał zaparkować późnym wieczorem i... cóż parę razy staniesz na dalekim parkingu, bo przy budynku wszystko będzie zastawione, ale gwarantuję Ci, że w końcu zacznie Cię to wkurzać. W umowie masz mieszkanie z miejscem parkingowym, a w rzeczywistości będzie to zależało od godziny powrotu do domu. No chyba, że nie masz samochodu...
Zalewane piwnice w czasie większych deszczy - hmn do tego też nie da się przyzwyczaić. Wcześniej mieszkałem na Kozanowie (a więc poniemieckich terenach zalewowych) w blokach wybudowanych na początku lat osiemdziesiątych. Nie było tam takiego problemu! Jest to zwykła fuszerka przy budowie, która powinna zostać poprawiona niezwłocznie, tymczasem, jak sam widzisz sprawa ciągnie się już bardzo długo. A kiedy skończy się gwarancja na budynek, koszty zalań ponosić będziesz także Ty.
Forum Alfaakt tworzą użytkownicy tutejszych mieszkań. Ich negatywne wpisy wynikają z bieżących realnych problemów. Dopóki nie pomieszkasz tu przez jakiś czas, Twoje odczucia odnośnie tutejszej sytuacji, nie będą miarodajne.
Póki co, gratuluję mieszkania i życzę wszystkiego dobrego!

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

Kosmateus pisze:W ramach rozpoznania terenu jako nowy mieszkaniec poczytałem sobie Wasze opinie i musze przyznać, że niektórzy mnie mocno zadziwili, ale jak rozumiem nie będę miał z nimi za dużo kontaktów bo mieszkają ( jeżeli faktycznie mieszkają ? ) w innych budynkach.
Według mnie cała ta akcja pagórek ma znamiona czarnego pijaru na zamówienie konkurencji – kolesie kreują problem ( parkingi budowane do skutku jak będziemy dużo krzyczeć ) nakręcają nierozwiazywalną sprawę i ciągną ja bez końca, wyszydzają pozytywy i hołubią wkręconych. Innym przykładem jest tzw. dokumentacja fotograficzna – każdy wie że budowa wygląda jak budowa,


NORMALNIE KUR...A RĘCE OPADAJĄ!!!

Kosmateus pisze:... porada lidera z AP żebym zapytał ALFA przy odbiorze czy tak już zostanie jest pytaniem w stylu: Panie Piotrze czy przestał już pan molestować małe dziewczynki ?...

NORMALNIE KUR...A OPADŁY!!!

foka
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 26 stycznia 2010, 23:35

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: foka »

Hit ze: skandynawskim parkingiem!!!! Uwielbiam to określenie! Popieram Akcje Pagórek w 100%. To jest skandal że na osiedlu nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Nie wiem gdzie jest projektant oraz osoba która przyjęła projekt i wyraziła zgodę na realizacje, gdzie odpowiedzialność za takie postępowanie. Mam nadzieje ze uda Nam się załatwić wszystkie problemy,a developer pójdzie po rozum do głowy, bo nie wróże mu świetlanej przyszłości skoro robi takie przewały i próbuje oszczędzić pieniądze na ludziach dzięki którym się ich dorobił. Nie ładnie Panie Prezesie, zupełny brak szacunku..


ps. i jeszcze jedna sprawa nie wiem czy zauwazyliście, ze na stonie z ofertami mieszkan na naszym osiedlu jest napisane w rubryce Garaż: parking podziemny opcjonalnie... :))))
a tu link: http://tabelaofert.pl/mieszkanie-trzypokojowe-na-sprzedaz-staszica-grabskiego-siechnice,177726#rzuty

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Patriot »

foka pisze: ps. i jeszcze jedna sprawa nie wiem czy zauwazyliście, ze na stonie z ofertami mieszkan na naszym osiedlu jest napisane w rubryce Garaż: parking podziemny opcjonalnie... :))))
a tu link: http://tabelaofert.pl/mieszkanie-trzypokojowe-na-sprzedaz-staszica-grabskiego-siechnice,177726#rzuty
ten temat już kiedyś był wałkowany, adres do biura też się nie zgadza...

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: akcjapagorek »

No cóż- 27.01.2010, nadal informują potencjalnych klientów o miejscach parkingowych:

Obrazek

Prawdopodobne reakcje klientów, po obejrzeniu parkingu pod oczyszczalnią... :

ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Pozdr...

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bonawentura »

tak dla przypomnienia:
- Osiedle ma być przede wszystkim funkcjonalne i tej idei jest podporządkowany zarówno układ wewnętrzny budynku, jak i układ całego osiedla - mówi architekt, dr Piotr Furmanek. W centralnej części stanie prostokątny budynek, a wokół niego, wzdłuż osiedlowych uliczek, powstaną budynki przypominające literę "u", tyle że z kątami prostymi. Z wyjątkiem budynku w centralnej części osiedla pozostałe będą mieć na tyłach własne tereny rekreacyjne. - Chcemy wrócić też do dziewiętnastowiecznej idei ulicy, która była znacznie bardziej akceptowana przez ludzi i nie rodziła pewnych patologii, jakie możemy obserwować na tzw. blokowiskach - mówi dr Furmanek. Wszystkie miejsca parkingowe będą zlokalizowane w dwupoziomowym parkingu znajdującym się pod prostokątnym budynkiem w centrum osiedla. Lokatorzy, których mieszkania będą usytuowane bezpośrednio nad garażami, będą mieli dodatkowe tarasy na dachu części garażowej.
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=7326526&postcount=126

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bart21 »

Pamiętam, że przy zakupie mieszkania obiecywano mi to samo (założę się, że nie tylko mi). Zastanawiam się teraz tylko czy zmiana tych planów (w budynku nr 4 nie mogę się dopatrzeć dwupoziomowego parkingu...) nie powinna być jakoś uzgodniona z mieszkancami i czy możemy to jakoś jeszcze wykorzystać. Ale to chyba trzebaby jakiegoś prawnika zapytać... Bo wg mnie to trochę jakby podpisać umowę o kupno Subaru a dostać potem Fiata, Forda albo inne Daewoo...

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

tylko bez kryptoreklamy;) poza tym ktos z posiadaczy marek ktore wymieniasz moze sie poczuc urazony;)

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

Obrazek

Drogi Kosmateusie!!!


Powiem tak!!! Coś tu grubooo śmierdzi!!!
Dziwnym zbiegiem okoliczności posługujesz się dokładnie takim samym, jakże nietypowym (żeby niepowiedzieć chorym) tekstem, co pewna osoba nick'ująca na forum SUBARU, jako JUNASZ. Mało tego Junasz jest władny w żniżkach jeżeli chodzi o usługi Alfaakt (opis w stopce), mało tego jeździ SUBARU FORESTEREM.

Chyba sprawa robi sie jasna: OFICJALNIE WITAMY PREZESA JACKA SIKORSKIEGO NA FORUM :evil:

No bo jeśli nie to coś cholera jest nie tak z tymi "małymi dziewczynkami"

A I JESZCZE JEDNO : CIEKAWE ILE ZAWYŻONA JEST CENA MIESZKANIA NA "ZIELONYM PAGÓRKU" SKORO TAK BANALNA ZASŁUGA JAK LOGOWANIE SIE NA FORUM SUBARU UPRAWNIA DO ZNIŻKI NA MIESZKANIE NA OSIEDLU

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu;)... ale Ci się udało wyszperać. Ciekawe ilu jeszcze użytkowników naszego forum, to pracownicy AA???

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

A z innej mańki, to pytanie jak to wygrzepałes? Skad wiedziales jak/gdzie szukac, ze akurat na forum subaru?

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Bo pan Sikorski jeździ Subaru...Forester...i we Wrocku :) Chłopaki nie głupie jak widać. Błyskotliwość +10. Było już na forum paru takich, którzy nie widzieli żadnych problemów. Napisali po kilka postów i umilkli. Coincidence??? :D

ODPOWIEDZ