Akcja Pagórek!!!- start

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Czyli i tak mamy pozamiatane...bo jeżeli "akcja" doprowadzi AA do bankructwa to nic się nie zmieni a z drugiej strony jeżeli nic nie będziemy robić to też nic się nie zmieni. Kto ma wyegzekwować od dewelopera dotrzymanie obietnic...nawet nie obietnic, tylko realizacji inwestycji zgodnie z planem i sztuką budowlaną. Spaprali robote i muszą to naprawić. Gdybyś mieli ostatnią transzę za mieszkania wpłacić np: dwa lata po wprowadzeniu to nie byłoby żadnych usterek. Mielibyśmy kartę przetargową. Teraz wyegzekwowanie czegokolwiek możliwe jest tylko za pomocą wlaściwych organów. Płacąc za coś ćwierć miliona złotych chyba mam prawo wymagać!!!!

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: tabalga »

akcjapagorek pisze: GOOGLE.PL... - np tutaj. http://tabelaofert.pl/alfaakt
dzięki, a tak na marginesie faktycznie sporo tych stron :D

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: olo243 »

Ruda pisze:Czy wy ludzie potraficie czytać, czy tak jesteście zaślepieni brakiem parkingu, że nic do was niedociera??

My czytać potrafimy! Mało tego newet ze zrozumieniem. Potrafimy, co za tym idzie wyciagać wnioski. Nie wiemy ile czasu zamieszkujesz juz na "Zielonym Pagorku", wiec trudno nam sie domyslać ile pism do dewelopera, zarządcy, gminy, czy inspektoratów zostało przez Ciebie złożonych. pewnie niewiele, ponieważ Ty nie dostrzegasz różnicy pomiędzy tym co proponuje i obiecuje Alfaakt, a stanem faktycznym w jakim znajduje sie osiedle. Nikt, co ważne nie ma tutaj na mysli, psich kup, śmieci "zwianych z balkonów", czy innych podobnych, jakże 'istotnych' problemów z jakimi przychodzi nam sie zmagać na osiedlu. Proponuje w wolnej chwili poświecić troche czasu na spacerek miedzy budynkami, popatrzeć nie pod nogi, ale np. na zagrzybione balkony, brak odgromień (piorunochronów), zalane i popekane elewacje, brak chodników (zamiast tego piaszczyste dukty) prowadzacych do śmietników, zazielenione od mchu tynki zewnetrzne (świadczy to o ich jakości). Polecam również zwrócić uwage na "obfitujace" w wolne miejsca parkingi, co zmusza kierowców do parkowania na trawnikach, drogach dojazdowych.
Jeżeli pogoda nie bedzie taka jak na folderach Alfaakt, proponuje zejść sobie do piwnicy i zwrócić uwagę na baseny jakie pojawiają sie tam podczas opadow nie zawsze obfitych, oraz na to jaki to ma wpływ na zapachy tych pomieszczeń i jak to moze wygladać za 30 lat kiedy to spłacimy swoje kredyty.
Chłopaki z akcji "Pagórek" nie postępują może zgodnie z etykieta jaką zachowuje sie podczas pierwszej randki, ale z p. Sikorskim komplementy i pochwały naprawdę na niewiele się zdają. Niestety jego dotychczasowe postepowanie pokazuje, że nie jest w stanie ludzi traktować jak równych sobie. Prośbami czy nawet pismami nie da sie go nakłonić do rozmowy z nieazadowolonymi klientami. Jakaś forma działania jest konieczna.
Jeżeli nie podoba Ci sie to co akcja robi zaproponuj swój projekt, zdobądź się na działanie i pokaż że potrafisz poświecić swój czas i pieniądze na zrobienie czegoś we wspólnej sprawie. Uwierz mi wtedy bedzie dane Ci prawo do negowania innych inicjatyw a twoje głosy krytyki bedą naprawde się liczyć.

Pozdrawiam serdecznie i życzę siły w działaniu.
:twisted:

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: assasinsdark »

muszę powiedzieć, że jak na moje oko osiedle wygląda identyczne :)
Hmmm czy ja czegoś nie widzę...??
Chyba jednak nie wygląda... bo po co byłaby cała Akcja Pagórka...??
Pozdrawiam

P.S. A co z tym kabrioletem ...chyba mnie coś ominęło...??

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bart21 »

Ruda, jeśli nie dostrzegasz niedoróbek AA (może nie masz problemów ze znalezieniem miejsca na parkingu, nigdy nie zalało Ci piwnicy, Twój balkon jest w idealnym stanie, a w mieszakniu nie ma nawet ryski na scianie, nie mówiąc już o pęknięciach), albo one w rzeczywistości Ciebie nie dotyczą - nie uprawnia Cię to do krytykowania inicjatywy ludzi, którzy takie problemy widzą :!: i chcą doprowadzić do naprawy sytuacji. Następnym razem zanim cos napiszesz - pomyśl dwa razy. Krytykować czyjeś inicjatywy jest łatwo (napisałbym - to takie "polskie") - przyłączyć sie i walczyć w słusznej sprawie - juz nie... Jeśli nie chcesz walczyć z AA o to co Ci się należy - Twój wybór - przynajmniej nie przeszkadzaj innym.

Chłopaki z "Pagórka" jestem z Wami !!!!

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Zeus »

Zachęcam do oglądania galerii zdjęć na http://www.siechnice24.pl Można zobaczyć między innymi jak wygląda plac zabaw, elewacja budynków, stan piwnic oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Pomoże to na pewno w porównaniu niektórym osobom stanu faktycznego z tym co umieszcza w internecie na swoich stronach Alfaakt.

Takich żywopłotów, ławeczek i latarni jeszcze tu nie widziałem a mieszkam tu 2 i pół roku...
Załączniki
thumb_800x0,add_to5logo,3153-wiz_alfaakt_zielonym_pagorku_0.jpg
thumb_800x0,add_to5logo,3153-wiz_alfaakt_zielonym_pagorku_0.jpg (111.94 KiB) Przejrzano 7199 razy

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: kingag »

Ławeczek nie będzie bo by się kilka dodatkowych aut nie zmieściło na tym polu z namalowaną białą linią na kostce...

Co do wartości mieszkania to ja twierdzę, że mieszkanie jest warte mieszkanie. nie mogę o sobie powiedzieć, że mam ćwierć miliona- bo bym musiała i tak je wydać na kupno innego. Poza tym chyba każdy z nas jak się ledwo co wprowadził to nie będzie sprzedawał mieszkania za rok. No chyba, że się mylę. Jeśli akcją Pagórek uda się nam uprzyjemnić i ułatwić mieszkanie na NASZYM osiedlu to tym bardziej nie będziemy się szybko wyprowadzać :)

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: akcjapagorek »

assasinsdark pisze:
muszę powiedzieć, że jak na moje oko osiedle wygląda identyczne :)
Hmmm czy ja czegoś nie widzę...??
Chyba jednak nie wygląda... bo po co byłaby cała Akcja Pagórka...??
Pozdrawiam

P.S. A co z tym kabrioletem ...chyba mnie coś ominęło...??
Assasinie, tutaj link do pełnego opisu akcji- chronometraż + zdjęcia, za chwię utworzę nowy wątek na forum:
http://siechnice24.vizz.pl/articles.php?article_id=7

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: assasinsdark »

Wielkie dzięki.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: akcjapagorek »

A my dziękujemy za zainteresowanie akcją:)
Coraz więcej nas.

pozdr
Piotrk

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: rosnacy »

Jestem z wami sąsiad z budynku nr 3 drogi do dziś nikt nie dokończył z tyłu budynku nr 3 plac zabaw to sztuka jak całe to osiedle.Parkingi maja być niech wybuduje o jeden blok mniej i będzie parking a ten w polu to niech se sam tam parkuje. :mrgreen:

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: akcjapagorek »

I to nam się podoba! :mrgreen:
Dobry pomysł z tym parkingiem zamiast budynku- a na parkingu ,,pod oczyszczalnią'', Alfaakt może zrobić np. tor dla quadów :D

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jarecki »

tak samo pomyślałem, jeden budynek mniej i miejsca parkingowe by się znalazły,
ale developer na to nie pójdzie bo na budynku zarobi a na parkingu nie....
pieniądze są ważniejsze od zadowolenia mieszkańców osiedla

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Orion »

jarecki pisze:developer na to nie pójdzie bo na budynku zarobi a na parkingu nie....
Na parkingu też można zarobić, ale na pewno nie tyle, co na mieszkaniach.

ODPOWIEDZ