Nieoficjalne Spotkanie lokatorów

Dyskusje mieszkańców osiedla
Bartek i Ola
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 09:30

Re: Nieoficjalne Spotkanie lokatorów

Post autor: Bartek i Ola »

Witam,

My niestety sprawdziliśmy skrzynkę za późno, ale zgadzamy się z Wami, że takie spotkanie jest potrzebne. Obiecujemy, że bedziemy sprawdzać skrzynkę regularnie i na następnym spotkaniu się pojawimy.

Ola i Bartek

Magda i Bartek 4b/11
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 07:35

Re: Nieoficjalne Spotkanie lokatorów

Post autor: Magda i Bartek 4b/11 »

Ratunku zapomniałam hasła wyślij mi na mailka co ? [email protected]

Dziękuje :O)

wj2303
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 12:36

Re: Nieoficjalne Spotkanie lokatorów

Post autor: wj2303 »

Witam serdecznie, jestem jednym z nieobecnych na zebraniu, ale najblizszy czwartek jest OK! Nie wiem o co chodzi z wiatą, ale wydaje mi sie, że przy obecnej ciasnocie stawianie kolejnej budki mija się z celem. Podobnie zreszta grodzenie osiedla jak i szlaban niczego nie zmienią. Osiedle ma przyjazną nazwę i takie powinno pozostać w rzeczywistości. Grodzenie jest formą zamykania się przed innymi i ten pomysł w moim przekonaniu jest co najmniej brzydki. Toczyłem własne rozmowy z dewelopperem na temat podjazdu, i mam wrażenie, że prędzej dogadałbym się z kupką gruzu. Zresztą oficjalna odpowiedź wisi na naszych drzwiach wejściowych. W tej patowej sytuacji, wydaje się rozsądne stworzenie na jezdni progu zwalniajacego na długość, czy jak kto woli szerokość, naszego podjazdu. W ten sposób zyskamy wyrównanie podjazdu, przy jednoczesnym zahamowaniu zapędów rajdowych na ulicy Staszica.
Mam też inne pomysły, choćby rozważenie celowości budowy piaskownic za każdym blokiem. Fajna sprawa, ale nie dla wszystkich. Zresztą malusińskim posłużą przez 3 może 5 lat a potem będzie konieczność ciekawszej zabawy. Czy nie lepiej byłoby budować czy tworzyć miejsca aktywnego wypoczynku dla różnych grup wiekowych?
Eh, myslę że wystarczy tego starczego zrzędzenia, oczekuję na informacje dotyczące czwartkowego spotkania.
2c/12

ODPOWIEDZ