Porządek w śmietniku

Dyskusje mieszkańców osiedla
bolesław
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 lipca 2008, 18:11

Porządek w śmietniku

Post autor: bolesław »

Bardzo proszę, aby ten mieszkaniec, który zostawił kartony w śmietniku w budynku nr 1 pociął go i wrzucił do kosza. Trochę kultury!!!! Zresztą to było jasno powiedziane. Chyba to nie jest przyjemne wchodzić do śmietnika potykając się o stosy śmieci!!!!
Proszę tego delikwenta jeszcze raz o przywrócenie porządku, bo tego nie było a to świadczy o tym że mieszkamy wśród brudasów!!!

Moni
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 08:59
Kontakt:

Re: Porządek w śmietniku

Post autor: Moni »

Chcę szanownym mieszkancom ul. Staszica zakomunikować że w dniu dzisiejszym posprzątałem śmietnik, korona mi z głowy nie spadła ale miałem już dosyć patrzenia na ten bałagan. W związku z powyższym pragnę przekazać osobie która zrobiła ten bałagan, że część osób wie kto jest tą osobą. Następnym razem mam nadzieję że nazwisko tej osoby zostanie podane na forum. Trudno nie zauważyć kto z mieszkanców w ostatnim okresie zakupił nowe meble i wyrzucił kartony obok koszów lub kto pozbył się fotela na kółkach. Myślę że osoba ta nie chce aby wszyscy wytykali ją palcami jako brudasa. Przykro mi że osoby te nie dbają o czystość naszej wspólnoty. Zacznijmy wymagać od siebie a następnie od innych.

ODPOWIEDZ