Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Witam!
Kolejny raport z placu budowy ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam :)

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Witajcie
A ja się dzisiaj do wiedziałem w Alfaakcie iż odbiory rozpoczną się pod koniec maja, zaczynając od klatki nr 1 a że jestem w 3 klatce to może w czerwcu się jeszcze załapie zobaczymy jak to będzie. Szkoda że terminy się troche poprzesuwały bo nie wiem czy zamówienie fachowca już na lipiec było dobrym rozwiązaniem, no okaże się. W każdym bądź razie Panie prosiły by dzwonić w połowie maja to może będą wiedzieć więcej. No nic w maju można już myśleć o zamówieniu materiałów i elementów wyposażenia, no to czekamy.......

pozdrawiamy Jarek i Madzia

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Nowe kolorki:

Obrazek

P.s. Czy ktoś się już może orientuje jakiego rodzaju są montowane grzejniki (wymiary)? Jeżeli jest taka możliwośc bardzo proszę o zdjęcie :)

Pozdr.

daltonn
Posty: 7
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 21:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: daltonn »

szymona pisze:Nowe kolorki:

Obrazek

P.s. Czy ktoś się już może orientuje jakiego rodzaju są montowane grzejniki (wymiary)? Jeżeli jest taka możliwośc bardzo proszę o zdjęcie :)

Pozdr.
u mnie są takie grzejniki
Załączniki
DSC00099.JPG
DSC00099.JPG (103.16 KiB) Przejrzano 7454 razy
DSC00097.JPG
DSC00097.JPG (100.22 KiB) Przejrzano 7451 razy

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Daltonn wielkie dzięki! - przyda się podczas planowania rozmieszczenia sprzętu w pomieszczeniach :D

klauzi
Posty: 5
Rejestracja: środa, 9 maja 2007, 21:10

Re: Budynek nr 3

Post autor: klauzi »

Witamy wszystkich przyszłych sąsiadów.
Byliśmy dziś na naszym osiedlu więc wrzucamy najświeższe zdjęcie.
Pozdrawiamy - Paweł i Edyta :wink:

Obrazek

http://img.org.pl/obrazek/caPZpyjIl9s.jpg

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Witajcie
Z informacji jakie otrzymałem to odbiory się trochę przesuną, dziś jest zebranie z wykonawcą i Panie z Alfaaktu będą coś wiecej wiedzieć. Mnie zastanawia jedno dlaczego tak grzebią się z otynkowaniem budynku z zewnątrz? Pogoda od dłuższego czasu jest idealna by zakończyć te prace. Nie wspomne iż droga wewnętrzna również musi być a jak narazie nie widze zaczątków prac w tym zakresie i nie wspomne o parkingu, także poczekamy sobie jeszcze ...

pozdrawiam

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Budynek nr 3

Post autor: kingag »

Jest już 15.05 czy wiadomo coś o terminach oddawania mieszkań? Na placu budowy jak widać budowa. Mamy co prawda w umowie termin oddania w październiku (klatka 8 ) ale te co mieli oddawać w maju chyba się mocno opóźnią. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego aż taki rozrzut terminów był w umowach. Przecież jest zapis że teren wokół budynku będzie zagospodarowany- to jak Alfaakt ma zamiar oddawać po 1 klatce i zagospodarowywać teren tylko wokół tej 1 oddawanej? Bez sensu

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

Tak, tylko zapomnialas o jednej sprawie - czasie
Oddanie kazdej klatki (odbiory) to jest zazwyczaj lekko jeden - dwa tygodnie. Trafi sie upierdliwiec jak ja(?) i "komisje" bedzie maltretowal przez 4 godziny.
wiec latwo policzyc ile to zejdzie, a to ze sie teraz zaczeli opieprzac - pewnie pracownicy za granice uciekaja...
Przeciez, dwie pierwsze klatki (mieszkania) byly juz wykonczone 2 miesiace temu (przynajmniej tak twierdziało pare osób)

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

z wykończeniem budynku z zewnątrz mogli by się ruszyć,obecny stan od 2 miesięcy widze i nic się nie dzieje a pogoda dopisywała a odbiorów nie będzie póki Kogeneracja nie podepnie rur ciepłowniczych a wiem że to nie jest zrobione a ma być skończone do końca maja, bez tego nie można zrobić drogi wewnętrznej choćby i parkingu, zobaczymy, ogólnie obsuwa z tym wszystkim...

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

No to jarecki mnie zdolowales, z tego co piszesz to obsuwa lekko miesieczna - a raczej mmysle ze 2 miesieczna :/
przedziobane jednym slowem

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: magda »

Nie załamujcie się wolę, żeby wszystko było zrobione. Pierwasza klatka napewno bedzie oddana do końca czerwca. Wczoraj na parterach zostały zamontowane rolety zewnętrzne. :D

mbdingo
Posty: 12
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 18:31

Re: Budynek nr 3

Post autor: mbdingo »

Witam
Jak pani Magda mówi coś to jest pawda. Bo przecież jest ta pani jak Kierownik Budowy pozdrawiam przyszłą sąsiadkę z bloku :D

perun
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:05
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: perun »

Witam
Czy ma ktoś może jakieś nowe informacje z "placu boju"?
Czy budowa budynku 4 już ruszyła? A może ktoś już zna termin odbioru swojego mieszkania?
My niestety nie mamy czasu ostatnio odwiedzać budowy i z niecierpliwością czekamy na nowe wieści od drogich forumowiczów.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ