Na sportowo

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Na sportowo

Post autor: COOL »

Witam,

Żeby nie było, że nasze posty są w głównej mierze negatywne i pretensjonalne to mam propozycję i pytanie jednocześnie.
Kto z Was byłby chętny na weekendowe rozgrywki np. w piłkę nożną albo inną grę zespołową?
Chodzi o zebranie grupy osób, które chciałyby "obudzić' swoje ciała po zimowym śnie.
Dla janości będzie to gra rekreacyjno-relaksacyjna a nie zawodowa.
Rozmawiałem juz z kilkoma sąsiadami i są chętni.
Czy są inni?

P.S. Oczywiście gralibyśmy na boisku w Siechnicach. Wszystko za friko, chyba, że będą chętni na wynajęcie sali.
Zaczniemy w weekend po świętach 29 marca 2008.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Na sportowo

Post autor: monisien »

A czy spoza Alafaktu też przyjmujecie graczy :?:
Mój małż byłby chętny.

Chyba, że znajdą się babki do skakania w kabla. ;)
Mam sentyment z czasów dzieciństwa. ;)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

Re: Na sportowo

Post autor: admin »

Witam,
taka gra dla rozrywki to bardzo dobry pomysł. Co jakiś czas organizuję coś takiego na hali ze znajomymi, jest nas ok 12 i gramy 1,5h w nogę. Koszt około 10 zł, czyli stosunkowo niedużo. Problem jest tylko czasem z rezerwacją hali w "przyzwoitych" godzinach. W każdym razie życzę powodzenia w kompletowaniu składu ;) A i napisz jaki przedział wiekowy :P

Napisałeś że planujecie grać na boisku, mówisz o tym naprzeciw kościoła czy ze sztuczną murawą koło hali? Ostatnio pytałem się kilka razy na jakiej zasadzie można na tym nowym grać i nikt z obsługi nie potrafił mi konkretnie odpowiedzieć. Może w końcu się zdecydowali...

p.s. skopiuję ten wątek do forum Ogólne, tam może więcej osób go znajdzie

raul84
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 14 marca 2008, 20:49

Re: Na sportowo

Post autor: raul84 »

ja się zapisuję. czekam na dalsze szczegóły :)

tellico
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 14 września 2006, 15:52

Re: Na sportowo

Post autor: tellico »

Przez pewien czas była organizowana siatkówka na sali, ale są notoryczne problemy z jej rezerwacją (mimo, że był to piątek godz. 21.30) więc sprawa umarła z tego co wiem. Jeśli tą grą zespołową byłaby siatkówka, to jestem chętny i myślę, że dodatkowo ze dwie osoby z okolicy.

rewers
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 15:02

Re: Na sportowo

Post autor: rewers »

Witam, super sprawa chętnie bym się pisał na jakiś sport najchętniej piłka nozna albo koszykówka. A baza sportowa jest całkiem całkiem:)

ODPOWIEDZ