Prawnik (Wrocław, okolice)

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Jessie
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:16

Prawnik (Wrocław, okolice)

Post autor: Jessie »

Nie wiem, gdzie założyć wątek i czy przypadkiem już nie istnieje taki - jeśli tak, proszę o przeklejenie. Chodzi mi o listę dobrych, sprawdzonych, polecanych prawników zajmujących się prawem karnym – konkretnie we Wrocławiu.

Kiedyś, nie pamiętam gdzie, polecono mi Pana Jakuba Orłowskiego (z tej kancelarii http://adwokatorlowski.pl/). Mieliście może styczność z tym prawnikiem, możecie coś powiedzieć na jego temat? Bo widzę też sporo pochlebnych komentarzy na forach... Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Post autor: izu »

Warto wiedzieć, że w cuk do każdej rocznej plisy otrzymuje się pakiet bezpłatnych porad prawnych.

Anetta32
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2017, 08:30

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Post autor: Anetta32 »

Cóż, obawiam się jednak, że w niektórych przypadkach i tak skorzystanie z pomocy prywatnej prawnika jest niezbędne. Jeżeli o Wrocław chodzi, osobiście postawiłabym tutaj chętnie na usługi Pani Mecenas Anny Babiak, przyjmującej przy Stacha Świstackiego . Możemy u niej uzyskać rzeczową pomoc w zakresie prawa rodzinnego, jak i spadkowego, a co więcej doskonale podchodzi ona do każdego klienta, z odpowiednią powagą i szacunkiem.

domi78
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 30 maja 2017, 08:09

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Post autor: domi78 »

Uważam że najlepiej to wybrać się do prawnika. Dobry prawnik jest wart swojej ceny. Moim zdaniem jeśli szukamy wszechstronnego i sprawdzonego specjalisty najlepiej opierać się na poleceniach. Znajdziesz w necie Ranking Adwokatów i będziesz miała też okazję poczytać bloga prawniczego. Z tego, co mówił mój znajomy sa tam bardzo dobrzy prawnicy z całej polski.

mstawskam
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 7 lipca 2019, 09:23

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Post autor: mstawskam »

Nie z Wrocławia, ale polecam prawnika z Opola (Kancelaria Hilarowicz https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/spadki/). Świetna obsługa i naprawdę ludzkie podejście. Raz zaufałam tej firmie i będę wierna, choć mam nadzieję, że nie będę musiała już w ogóle korzystać z ich pomocy. Sprawę o rozwód wygrałam :)

ODPOWIEDZ