Jakie gadżety reklamowe

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Jakie gadżety reklamowe

Post autor: amma »

Jakie gadżety reklamowe najlepiej zrobić? Długopisy, koszulki a może smycze?

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Jakie gadżety reklamowe

Post autor: triss »

Smycze czy długopisy to moim zdaniem średnia opcja bo niestety ale zwykle lądują w koszu. O wiele chętniej przyjmowane przez klientów są koszulki czy czapeczki... Potem ludzie to noszą i reklamują Twoją firmę,
Zerknij sobie na stronę:
http://www.openwear.pl/

Jest to hurtowni odzieży reklamowej i możesz tam rozejrzeć się w cenach różnych tego typu gadżetów. Im więcej zamawiasz tym jest taniej.

ullk33a
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 21:28
Kontakt:

Re: Jakie gadżety reklamowe

Post autor: ullk33a »

Teraz jest cała masa różnych gadżetów nie muszą one być jakieś drogie wystarczy jakaś mała rzecz która będzie się kojarzyć z firmą.

alladyn12
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 17 marca 2017, 19:39
Kontakt:

Re: Jakie gadżety reklamowe

Post autor: alladyn12 »

ja swoim klientom w tym roku rozdaje kalendarze jednodzielne mam nadzieje, ze dzięki temu klienci przez cały rok będą o mnie ciepło myśleć, patrząc na kalendarz z logo mojej firmy, kalendarze zamówiłem tutaj http://drukpolska.pl :)

aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: Jakie gadżety reklamowe

Post autor: aga_a »

Ja zawsze uważałam gadżety reklamowe jako upominek dla klienta, ale nie sposób na reklamowanie firmy, który pomoże mi zyskać nowych klientów. Więc trzeba się raczej zastanowić skąd pozyskiwać tych klientów. Długopisem raczej nowego klienta się nie przyciągnie, tak sądzę.

PaulinaMa
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 15:10

Re: Jakie gadżety reklamowe

Post autor: PaulinaMa »

To zależy w jakim celu i gdzie chcesz je wykorzystać. Jeśli rozdawać na targach to lepiej zainwestować w coś symbolicznego, długopisy, kalendarze, może smycze. Natomiast jeśli chcemy oferować coś konkretnego naszym kontrahentom to może pendrivy, notatniki, lepsze długopisy ewentualnie pióra. Fajnie też sprawdzają się w ostatnich czasach ekotorby.

ODPOWIEDZ