Cudzoziemncy

Dyskusje na temat strony internetowej miasta, propozycje nowych działów.
mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 08:36

Cudzoziemncy

Post autor: mieszkaniec »

Czy ktoś się orientuje skąd nagle w naszym mieście pojawili się cudzoziemcy podobni do Hindusów? I dlaczego w naszym mieście jest aż tak dużo Ukraińców, którzy czują się jak u siebie i zaczepiają Siechniczan?

sncobywatel
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:16

Re: Cudzoziemncy

Post autor: sncobywatel »

Większość zatrudnia Citronex. Z zaczepianiem Siechniczan ? nie słyszałem możesz coś więcej napisać w jakim sensie zaczepiają?

siechniczka
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2013, 08:13

Re: Cudzoziemncy

Post autor: siechniczka »

A no, Citronex/PPO ściągnął ludzi z Bangladeszu...

qbasik
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2016, 12:25

Re: Cudzoziemncy

Post autor: qbasik »

Nie wydaje mi się, aby ludzie z Ukrainy zaczepiali Siechniczan. To "Siechniczanie" napadli na autokar z Ukraińcami, którzy wracali z pracy. Nikomu przecież nic nie zrobili, wyjechali z kraju wiadomo w jakim celu. Każdy wie jaka jest u nich sytuacja, jeżeli nie poznałeś/aś ich to nie miej o nich złego zdania. Inna sytuacja jest jeżeli chodzi o tych brudasów, podobno są z Bangladeszu, citronex ich ściągnąl. Oni są niebezpieczni, napadli jedną kobietę i pobili do nieprzytomności. Ja się pytam , po co kamery na gimnazjum , na rondzie na osiedlu. Niech ktoś pomyśli i ustawimy kamery na osiedlu. Mało to wlamań bylo ostatnio do domów w bloku ? Wieczorami aż strach niekiedy wychodzić , pójdziesz wyrzucić śmieci i możesz już nie wrócić .....

szczurek
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2012, 21:31

Re: Cudzoziemncy

Post autor: szczurek »

qbasik proszę zważać na swoje słowa i zastanowić się zanim coś napiszesz, nie myśl że jeśli ukrywasz się pod nickiem jesteś aninimowy :!: :!:

qbasik
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2016, 12:25

Re: Cudzoziemncy

Post autor: qbasik »

rozumiem szczurku, że uraziło Cię " Siechniczanie" , jeśli tak to sorry ;) reszta to jest czysta prawda;) cieszę się, że wiesz kim jestem

qbasik
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2016, 12:25

Re: Cudzoziemncy

Post autor: qbasik »

chociaż w sumie powinienem napisać Pani Szczurek

Lolka
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2017, 20:58

Re: Cudzoziemncy

Post autor: Lolka »

U nas to i tak jest spokój

ODPOWIEDZ